İYİ SEÇİM!
 • Konaklamalı Batı Karadeniz Turu: Ankara Çıkışlı 1 gece Konaklamalı Batı Karadeniz Turu
 • Konaklamalı Batı Karadeniz Turu: Ankara Çıkışlı 1 gece Konaklamalı Batı Karadeniz Turu
 • Konaklamalı Batı Karadeniz Turu: Ankara Çıkışlı 1 gece Konaklamalı Batı Karadeniz Turu
 • Konaklamalı Batı Karadeniz Turu: Ankara Çıkışlı 1 gece Konaklamalı Batı Karadeniz Turu
 • Konaklamalı Batı Karadeniz Turu: Ankara Çıkışlı 1 gece Konaklamalı Batı Karadeniz Turu
 • Gölcük-Yedigöller •Safranbolu,
 • Köprülü Mehmet Paşa Cami, Cam Teras
 • Hıdırlık, Kaymakamlar Evi, Arasta,
 • Amasra , Bakacak Tepesi , Çekiciler Çarşısı
Ankara Çıkışlı 1 gece Konaklamalı Batı Karadeniz Turu

HER CUMARTESİ ÇIKIŞLI 1 GECE 2 GÜNDÜZ BATI KARADENİZ TURU


Gezilecek Yerler: Gölcük-Yedigöller •Safranbolu, Hıdırlık, Kaymakamlar Evi, Arasta, Köprülü Mehmet Paşa Cami,

Cam Teras, Amasra , Bakacak Tepesi , Çekiciler Çarşısı


Konaklama: The Sign Esentepe Hotel & Ski Center vb 

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Gölcük 1. gün programını görmek için tıklayınız
Duraklarımız ve Saatler
Kızılay Gama İş Merkezi 07:00
Milli Kütüphane 07:15
Armada Avm (Çapa Heykeli Önü) 07:15
Optimum Avm Karşısı (Kepez Seramik Önü) 07:30

1. Gün Gölcük-Yedigöller

 Sabah yapacağımız yolculuğumuzda Ankara-Gerede-Bolu üzerinden geçerek Gölcük Bölgesine ulaşıyoruz. Muhteşem bir manzara eşliğinde göllerin kenarında rehberimizle yapacağımız yürüyüşümüzün ardından serbest zaman veriyoruz. Bu serbest zamanda öğle yemeğimizi (ekstra) alabiliyor Öğle yemeğimizin ardından Yedigöller bölgesine geçiyoruz , doğa yürüyüşümüzün ardından 17:00’da otelimize hareket ediyoruz. Otelimizde aldığımız akşam yemeğinden sonra misafirlerimiz odalarına yerleşiyorlar.Konaklama: The Sign Esentepe Hotel & Ski Center vb

2.

Gün
Safranbolu 2. gün programını görmek için tıklayınız

2. Gün Safranbolu, Hıdırlık, Kaymakamlar Evi, Arasta, Köprülü Mehmet Paşa

Uyandırma ve kahvaltı sonrası yapacağımız kısa yolculuk ardından Safranbolu’ya varıyoruz. 18. yüzyıl sonları ve 19. yüzyıl başlarının ince mimari özelliklerini hala korumakta olan ve UNİCEF’in Dünya Mirası Listesi’ndeki Safranbolu’da Hıdırlık Tepesi, Arasta, Köprülü Mehmet Paşa Cami’yi gördükten sonra yaklaşık 70 metre yükseğe kurulan Cam Teras’a çıkıyoruz.. Kısa bir yolcuğumuzun ardından ismini Kraliçe Amastris’ten alan Amasra’ya geliyoruz ... Önce Fatih Sultan Mehmet’in ‘Lala Lala Çeşm-i Cihan bu mu ola?’ dediği Amasra da fotoğraf molası veriyoruz. Ardından Çeşm-i Cihan Restaurant’ta öğle yemeği alıyoruz (ekstra). Merkezde Amastris Kalesi, Çekiciler Çarşısı’nda vereceğimiz serbest zamandan sonrası bu güzel turumuzu noktalayarak Ankara’ya doğru dönüş yolculuğuna geçiyoruz...

DAHİL OLANLAR:
Turizm Paketli Araçlar ile Ulaşım
1. Gün Sabah Araç içi Sandviç Şeklinde Kahvaltı
1. Gün Akşam Yemeği
2. Gün Sabah Kahvaltısı
Programda Belirtilen Çevre Gezileri
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Seyahat Sağlık Sigortası
Tatilkalbi Turizm Refakat Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:
Ekstra Harcamalar
1.Öğle Yemeği
2.Öğle Yemeği

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

07:00 Kızılay Gama İş Merkezi 07:15 Milli Kütüphane 07:20 Armada Avm (Çapa Heykeli Önü) 07:30 Optimum Avm Karşısı (Kepez Seramik Önü)


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#147
LOKASYON:
Safranbolu (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
2 Sabah Kahvaltısı, 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Kızılay Gama İş Merkezi 07:00
Milli Kütüphane 07:15
Armada Avm (Çapa Heykeli Önü) 07:15
Optimum Avm Karşısı (Kepez Seramik Önü) 07:30
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' 1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir. 2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. 7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir. 8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir. 10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

BİLGİ
İSTEYİNİZ

2 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Konaklamalı Batı Karadeniz Turu... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.