Uçaklı Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turu

KESİN ÇIKIŞLI
 • Uçaklı Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turu: Ankara Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Uçaklı Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turu: Ankara Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Uçaklı Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turu: Ankara Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Uçaklı Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turu: Ankara Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Uçaklı Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turu: Ankara Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Uçaklı Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turu: Ankara Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Uçaklı Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turu: Ankara Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Uçaklı Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turu: Ankara Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Çeçeva (HAREMTEPE) - Batum- Gonio Kalesi - Ali Nino Heykeli
 • Avrupa Meydanı - Poseidon Heykeli - Piazza Meydanı
 • Borçka - Karagöl - Kamilet Vadisi - Çifte Köprüler -Mençuna Şelalesi - Çağlayan Köyü -Badara Yaylası
 • Fırtına Deresi - Ayder Yaylası- Uzungöl - Lustra ve Karaster Yaylası
 • Trabzon-Sümela Manastırı - Ayasofya -Kazaziye Sanatı - Atatürk Köşkü
 • Çamlıhemşin - Şenyuva (ÇİNÇİVA ) Köyü - Zilkale - Palovit Şelalesi
Ankara Çıkışlı Uçaklı Karadeniz Yaylalar Ve Batum Turumuza Hoşgeldiniz...

ANKARA ÇIKIŞLI UÇAKLI KARADENİZ YAYLALAR ve BATUM TURU

YARIM PANSİYON

 4 GECE 5 GÜN

GİDİŞ - DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ DAHİL !

1 GECE BATUM'DA KONAKLAMA DAHİL !

ÇEÇEVA (HAREMTEPE'DE KAHVALTI DAHİL !

ÇİNÇİVA KÖYÜ - ZİLKALE - PALOVİT ŞELALESİ TURU DAHİL !

GİTO - BADARA YAYLASI TURU DAHİL !

BATUM TURU DAHİL !

Diğer Karadeniz Turlarımız İçin Tıklayınız

NAKİT ÖDEMELERDE EKSTRA %5 İNDİRİM !

KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT !

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Batum 1 gün programını görmek için tıklayınız

1. Gün: BULUŞMA HAREKET - ÇEÇEVA (HAREMTEPE) - SARP SINIR KAPISI - BATUM - GONİO KALESİ - ALİ NİNO HEYKELİ - AVRUPA MEYDANI - POSEİDON HEYKELİ - PİAZZA MEYDANI

Değerli yolcularımızla sabah saat 05:00'da Esenboğa havalimanında buluşuyoruz.  Anadolujet TK7584 sefer sayılı 06:20'de gerçekleşecek Ankara - Rize uçuşumuz için bilet ve bagaj işlemleri sonrası Rize'ye hareket ediyoruz. (Not: Uçuş saatleri havayolu kaynaklı değişiklik gösterebilir.) Rize'ye vardıktan sonra Çeçeva Haremtepe'ye hareket ediyoruz. Yemyeşil doğa ve çay bahçeleri manzaramızda kahvaltımızı yapıyoruz. Kahvaltı sonrası çay toplarken bol bol fotoğraf çektirebilirsiniz. Fotoğraf çekimleri için verilen serbest zaman sonrası  Sarp Sınır kapısına hareket ediyoruz. Sarp sınır kapısında giriş işlemlerimizi tamamlayıp Batum’a geçiyoruz. Hz. İsa’nın on iki havarisinden biri olan St. Mathias`ın mezarının da bulunduğu Roma döneminden kalan ve en son Osmanlılar döneminde kullanılan Gonio- Apsaros Kalesi’ni (panoramik) görüyoruz. Poseidon Heykeli, Tiyatro Binasını, Medea Heykelini ve yeni oluşturulan yüzüyle Avrupa Meydanını göreceğiz. Hayran bırakan sahil şeridi ile kilometrelerce uzunluğundaki Eski Batum Bulvarı'na ilerliyoruz. Kurban Said’in ünlü romanının kahramanları olan ‘’ Ali ve Nino ‘’ heykelini görüp, Gürcü Prenses Nino ve Azeri Ali’nin hikâyelerini dinledikten sonra serbest zaman vereceğiz. Serbest zamanımızın ardından otelimize hareket. Konaklama Batum'daki otelimizde.

Sabah kahvaltısı : Çeçeva'da restaurantta alınacaktır.

Öğle yemeği : Restaurantta alınacaktır. Ekstradır.

Akşam yemeği : Restaurantta alınacaktır. Ekstradır.

Konaklama : Legend Otel - İntourist Hotel vb.

GÜRCİSTAN BATUM İLE İLGİLİ ÖNEMLİ AÇIKLAMA; Türkiye ile Gürcistan devletleri arasında yapılan anlaşma gereği T.C vatandaşları Gürcistan'a T.C kimlik numarası bulunan YENİ TİP nüfus cüzdanı ile geçiş yapabilmektedir. Ailesi ile birlikte (anne ve babanın aynı anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı konuklarımızın Gürcistan'a geçişleri için yanında olmayan anne veya babanın noterden onaylı muvafakatnamesi gerekmektedir. Bebekler ve çocuklar dahil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur. Tura çıkmadan evvel lütfen nüfus idaresine başvurarak çocuklarınızın nüfus cüzdanlarını fotoğraflı hale getiriniz. Sınırdan geçiş; yoğunluğa göre 1-3 saat sürebilmektedir. Sınır geçişi yaya olarak yapılmaktadır. Sınır geçişlerinde her yolcu yanında bulundurduğu eşyadan kendisi sorumludur. Bu nedenle oluşabilecek olumsuzluklardan acentemiz sorumlu tutulamaz. (Kullanılan raporlu ilaçlar varsa, raporun yanınızda bulunması gerekir, aksi halde kutu ilaç taşımak ve sınırdan geçirmek yasaktır.)Konaklama: Legend Otel - İntourist Hotel vb.

2.

Gün
Rize 2 gün programını görmek için tıklayınız

2. Gün:  BORÇKA - KARAGÖL - KAMİLET VADİSİ - ÇİFTE KÖPRÜLER - MENÇUNA ŞELALESİ - ÇAĞLAYAN KÖYÜ

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Sarp Sınır kapısına hareket ediyoruz. Çıkış işlemlerimizi tamamlayıp dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenleyeceğimiz Karagöl Turu için Borçka'ya hareket edeceğiz. Transfer araçlarımıza geçerek 1500 metrede yer alan cennetten bir köşe Karagöl Tabiat Parkına hareket. 1800'lü yıllarda bugünkü Klaskur yaylasının yakınında bulunan bir tepenin toprak kayması sonucu Klaskur deresinin önünü kapatması ile oluşmuş olan Karagöl, zengin orman örtüsü ve flora çeşitliliği ile oldukça dikkat çekmektedir. Serbest zaman sonrası Kamilet Vadisi Mençuna Şelalesi Turu için Arhavi'ye hareket. (ekstra) Transfer araçlarımıza geçerek yoğun bitki örtüsüyle kaplı Kamilet Vadisi içerisinde ilk durağımız 18. yüzyılda yapıldığı tahmin edilen Çifte Kemer Köprüleri olacaktır. İki köprü tek gözden oluşmaktadır. Fotoğraf çektikten sonra muhteşem manzaralar eşliğinde Mençuna Şelalesi'ne hareket ediyoruz. Şelaleye 1-2 km öncesinde aracımızdan inerek patika bir yoldan yapacağımız yürüyüşle şelaleye ulaşıyoruz. Mençuna Şelalesi, bahar aylarında kayaları bile önüne katacak kadar hırçın ve coşkulu, yaz aylarında üstünden süzüldüğü kayalara bir duvak olacak kadar zariftir. 92 metre yükseklikten akan Şelale sizi hayran bırakacak. Vereceğimiz serbest zaman sonrası Ardından Ayder Yaylası'na hareket. Kalegon Mevki ve Gelintülü Şelalesi gezilerimiz sonrasında otelimize hareket edeceğiz. Odalarımıza yerleşme, akşam yemeği ve konaklama Ayder veya Çamlıhemşin'deki otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde açık büfe olarak alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği : Restaurantta alınacaktır. Ekstradır.

Akşam Yemeği : Otelimizde set menü alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Konaklama : Ramada Fındıklı Otel, Zafran Otel, Pordanis Otel vb. Konaklama: Ramada Fındıklı Otel, Zafran Otel, Pordanis Otel vb.

3.

Gün
Rize 3 gün programını görmek için tıklayınız

3. Gün: ÇAMLIHEMŞİN - ŞENYUVA ( ÇİNÇİVA ) KÖYÜ - ZİLKALE - PALOVİT ŞELALESİ - BADARA YAYLASI - FIRTINA DERESİ - AYDER YAYLASI

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Çamlıhemşin’e hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz Rafting - Zipline yapabilirler. (ekstra) Ardından bizleri bekleyen minibüslerle Zilkale Palovit şelalesi turumuza başlıyoruz. Çat vadisine giriş yapıyoruz. Şenyuva (Çinçiva) Köyünün harika manzarasında fotoğraf molası veriyoruz. Fotoğraf molamızın ardından Zil Kale’ye ulaşıyoruz. Ticaret güvenliği açısından çok önemli bir konumda bulunan deniz seviyesinden 750, çat deresinden ise 100 mt yukarıya kurulmuş bu Kartal Yuvası’nı andıran kaleyi gezip Kaçkarların eşsiz güzelliği ve bol oksijeni içerisinde büyülü bir dünyayı yaşamak için Palovit Şelalesine geçeceğiz. Şelalenin fotoğraflanması sonrasında yaklaşık 50 dakikalık bir tırmanışla Hemşinlilerin Yaylalarından Gito Yaylasına ulaşıyoruz. 2100 Metre yükseklikte bulunan Gito Yaylasında Hava müsait ise yaylada bulunan salıncaklarda bulut denizinin üzerinde muhteşem bir manzara göreceğiz.Yayladan Çat Yaylası, Pokut Yaylası ve Sal Yaylası, Fırtına Vadisi ve Karadeniz’in masmavi güzelliklerini fotoğraflama imkanımız olacaktır Gito Yaylası için zamanımızı doldurduktan sonra yaklaşık 20 dakikalık bir yolculuktan sonra muhteşem güzelliğiyle Badara Yaylası karşılıyor bizleri. Öğle yemeği için yaylada serbest zaman. Badara küçük anlamına gelmektedir. Egenin Hamsisi ve Kardeşim 2 başta olmak üzere birçok Karadeniz film yapıtları burada çekilmiştir. Yayla içerinde bulunan küçük gölet etrafında gezinti yaparak beraberce yaylanın terası diye adlandırılan noktaya çıkarak fotoğraflarımızı çekiyor ve günümüzü ölümsüzleştiriyoruz.Bu unutulmaz anların ardından programımızı tamamlayarak otobüslerimize geri dönüyoruz. Ayder Yaylası'na çıkıp Gelintülü Şelalesi'ni fotoğrafladıktan sonra otelimize hareket. Konaklama Rize veya Ayder'deki otelimizde.

Not: Gito - Badara yaylası turu hava şartları uygun olması durumunda yapılacaktır.

Sabah kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle yemeği : Restaurantta alınacaktır. Ekstradır.

Akşam yemeği : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Konaklama : Zafran Otel, Grand 53 Otel vb. Konaklama: Zafran Otel, Grand 53 Otel vb.

4.

Gün
Trabzon 4 gün programını görmek için tıklayınız

4. Gün:  UZUNGÖL - LUSTRA ve KARASTER YAYLASI - TRABZON

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası yol üzerinde yöreye has üretilen Rize Bezi alışverişi için mağazamıza ulaşıyoruz. Mağaza'da bizlere yapılan sunum sonrası alışverişlerimizi tamamlayıp Çaykara üzerinden Uzungöl’e hareket ediyoruz. Uzungöl’e vardığımızda dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Lustra ve Karaster Yaylaları Turumuza çıkıyoruz. (Yağış ve sis durumuna göre, rehberimiz alternatif program sunabilir.) Yol boyunca vereceğimiz fotoğraf molaları ile birlikte 2400 metre rakımda bulunan yaylada rengârenk çiçeklerin arasında yapacağımız yürüyüşler esnasında, yayla evlerini görüyor ve yöre insanıyla hoş sohbetlerle yayla kültürüne yakından tanık oluyoruz. Uzungöl’ü en yüksekten kuşbakışı muhteşem manzarasını fotoğrafladıktan sonra, geri dönüşe geçiyoruz. Göl çevresinde vereceğimiz alışveriş ve yemek molası sonrasında yöreye özgü çay fabrikasında çayın işlenişinin tanıtımı ve alışveriş imkanı ardından Sürmene'ye geliyor ve meşhur Sürmene bıçak alışverişlerimizi ve hediyeliklerimizi alıyoruz. Sonrasında turumuzu tamamlayıp otelimize hareket ediyoruz. Konaklama Trabzon'da veya Maçka'daki otelimizde.

Sabah kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle yemeği : Restaurantta alınacaktır. Ekstradır.

Akşam yemeği : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Konaklama : Grand Mela Otel, Usta Park Otel vb.Konaklama: Grand Mela Otel, Usta Park Otel vb.

5.

Gün
Trabzon 5 gün programını görmek için tıklayınız

5. Gün:  SÜMELA MANASTIRI - AYASOFYA -KAZAZİYE SANATI - ATATÜRK KÖŞKÜ - ANKARA

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Altındere milli parkına ulaşıyoruz. Coşandere boyunca doğanın görkemli güzelliklerini seyrederek yapacağımız bu yolculuk sonrası Sümela Manastırı’na varış. Karadağ’ın en sarp yerinde kurulmuş olan manastırın manzarası sizleri büyüleyecek. Meryem Ana Kilisesi, Nöbetçi Odaları, Misafirhane, Ayazma, Su Kemerleri, Kaya Fresklerini rehberimizin anlatımıyla öğrendikten sonra Trabzon merkeze hareket. İlk olarak Atatürk Köşkü’nü görüyoruz. Atatürk Köşkü Avrupa ve Batı Rönesans mimarisinin etkilerini taşıyan ve gösterişli Avrupa simgeleri kullanılan bina, 19. yüzyıl başlarında Trabzon'a hâkim Soğuksu sırtlarında Konstantin Kabayanidis tarafından yazlık ev olarak yaptırılmıştır. Atatürk, 1924 yılında Trabzon'a ilk ziyaretini gerçekleştirdiğinde bu köşkte ağırlanmış ancak konaklamamıştır. İkinci kez Kasım 1930'da Trabzon'u tekrar onurlandırdığında köşkte ağırlanmış ve çok memnun kalmıştır. Haziran 1937'de kendisi için düzenlenen köşkte iki gece kalmış ve 11 Haziran gecesi bu köşkte bütün mal varlığını, canından çok sevdiği Türk ulusuna armağan etme kararı almış ve mal varlığının bir listesini hazırlayarak gereğinin yapılması için başbakana göndermiştir. Atatürk Köşkü gezimiz sonrasında Trabzon Ayasofya’sına hareket ediyoruz. Kommenos Krallığı döneminde İstanbul’daki Ayasofya’ya ithafen yapılan bu mimari harikayı ve fresklerini tanıdıktan sonra bölgenin en büyük gümüş atölyesine gidiyoruz. Burada Gümüş, Telkâri, Trabzon hasır bileziği ve ülkemizde sadece Trabzon’da üç aile tarafından yapılan, Kazaz Türkleri tarafından bölgeye kazandırılan en değerli sanat olarak nitelendirilen ve bayanlar için hayranlık uyandıran işçiliğiyle Kazaziye sanatının inceliklerini öğreniyoruz. Alışveriş molamızın ardından havalimanına hareket ediyoruz. TK7067 21:55 Trabzon - Ankara uçuşumuz için bilet ve bagaj işlemlerimizi tamamlıyor ve Ankara'ya hareket. 23:10 sularında Ankara'ya varış ve gezimizin sonu. Bir başka Tatilkalbi Turizm organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacaktır. Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Ekstradır. Yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. 

DAHİL OLANLAR:
Lüks Araçlar ile Ulaşım
Gidiş - Dönüş Uçak Bileti
1.Gün Çeçeva Çay Bahçesinde Sabah Kahvaltısı
4 Gece Belirtilen Otellerde Konaklama
4 Sabah Kahvaltısı
3 Akşam Yemeği
Batum Turu
Çinçiva Köyü - Zilkale - Palovit Şelalesi Turu
Gito - Badara Yaylası Turu
Milli Park Giriş Ücretleri
Seyahat Sigorta Paketi
Profesyonel Rehberlik Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:
Tüm Şahsi Harcamalar
Öğle Yemekleri
Borçka Karagöl - Kamilet Vadisi - Mençuna Şelalesi Turu
Lustra Karaster Yaylaları Turu
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Yurt Dışı Çıkış Harcı ( 150 TL )

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-31 kişide midibus, 32-50 kişide lüks otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.

2-) Tatilkalbi Turizm, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatilkalbi  Turizm sorumlu tutulamaz.

4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.

5-) Tatilkalbi  Turizm, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.

6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tatilkalbi  Turizm sorumlu değildir.

8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilkalbi  Turizm sorumlu tutulamaz.

9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.

10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#141
LOKASYON:
Karadeniz (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
5 Sabah Kahvaltısı, 5 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Uçak   
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' 1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir. 2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. 7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir. 8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir. 10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

16.490TL

5 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Uçaklı Karadeniz Yaylalar Ve Batum... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.