EN İYİ FİYAT
 • Gap Turu 3 Gece 4 Gün: BAŞTAN SONA ANKARA ÇIKIŞLI GAP TURU
 • Gap Turu 3 Gece 4 Gün: BAŞTAN SONA ANKARA ÇIKIŞLI GAP TURU
 • Gap Turu 3 Gece 4 Gün: BAŞTAN SONA ANKARA ÇIKIŞLI GAP TURU
 • Gap Turu 3 Gece 4 Gün: BAŞTAN SONA ANKARA ÇIKIŞLI GAP TURU
 • Nemrut
 • Diyarbakır
 • Halfeti
 • Mardin- Midyat
 • Şanlıurfa
 • Gaziantep
BAŞTAN SONA ANKARA ÇIKIŞLI GAP TURU

GÜNEYDOĞU ANADOLU TURU

3 GECE 4 GÜN 


Nemrut Dağı • Diyarbakır •Midyat •Göbeklitepe •Balıklıgöl •Harran •Gaziantep

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Ankara 1 gün programını görmek için tıklayınız

  1. Gün BULUŞMA VE HAREKET

Kızılay Gama İş Merkezi Önü 21:00

Armada AVM 21:15

Taurus AVM 21:20

Gölbaşı Yunus Market 21:25    

 Siz değerli misafirlerimizle belirttiğiniz duraklarda buluşarak keyifli yolculuğumuzla beraber turumuza başlıyoruz. İlk durağımız Gaziantep.

2.

Gün
GAZİANTEP-HALFETİ-ŞANLIURFA-BALIKLIGÖL 2 gün programını görmek için tıklayınız

 2.GÜN GAZİANTEP-HALFETİ-ŞANLIURFA-BALIKLIGÖL:

Gerekli molalarımız sonrası sabah saatlerinde Gaziantep’e varıyor ve belirlenen restaurantta kahvaltımızı alıyoruz.(ekstra). Kahvaltı sonrasında ilk olarak Dünya’nın en önemli mozaik müzelerinden biri olan Zeugma Mozaik Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Ziyaretimiz sonrasında Gaziantep Kalesi'ne hareket ediyoruz. Gaziantep Kalesi'ni panoramik olarak görüp, sonrasında Tarihi Tahmis Kahvecisinde vereceğimiz kısa bir mola sonrasında Bakırcılar Çarşı içerisinde ilerleyerek gezimize devam ediyoruz. Sonrasında Almacı Pazarında alışveriş için rehberimizin belirleyeceği saate kadar serbest zaman veriyoruz. Belirlenen saatte toplanıyor ve Halfeti’ye hareket ediyoruz. Birecik Baraj Gölünde çıkacağımız tekne turumuzda panoramik olarak Kızlar Mağarası, Rum Kale ve sular altında kalan Savaşan Köyü'nü görüyoruz Tekne turumuz sonrasında Şanlıurfa’ya doğru hareket ediyoruz. Balıklıgöl, Ayn Zeliha Gölü, Halil-ür Rahman Camii, Hz.İbrahim Makamı ziyareti sonrası konaklama Şanlıurda’daki Otelimizde.Dileyen misafirlerimiz akşam yemekli olan sıra gecesi programına katılabilirler.(ekstra)Konaklama: Royal Bulut Otel,Vizyon Park Otel v.b.

3.

Gün
HARRAN-GÖBEKLİTEPE-MİDYAT 3 gün programını görmek için tıklayınız
3.GÜN HARRAN-GÖBEKLİTEPE-MİDYAT:
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Harran’a hareket ediyoruz. Burada ilk olarak Harran Şehri'nin ortasında 22 mt yükseklikte var olan Harran Höyüğü, Türkiye'de İslamiyet döneminde kurulmuş en eski camilerden biri olma özelliğini taşıyan Harran Ulu Camii, avlusunda yer alan Anadolu'da kurulan İlk İslam Medresesi (Harran Üniversitesi), İç Kale, Tarihi Surlar ve Konik Kubbeli Evlerinden birini ziyaret ediyoruz. Harran ziyaretimiz sonrasında Milattan önce 10000 yılına uzanan tarihteki en eski ve en büyük ibadet merkezi olarak bilinen Unesco Kültür Miras listesinde yer alan Göbeklitepe'yi görüyoruz. Sonrasında Midyat’a hareket ediyoruz.Konaklama ve akşam yemeği Midyat’daki Otelimizde.Konaklama: Royal Bulut Otel,Vizyon Park Otel v.b.

4.

Gün
MİDYAT-MARDİN-DİYARBAKIR 4 gün programını görmek için tıklayınız

4.GÜN MİDYAT-MARDİN-DİYARBAKIR:

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı ardından Midyat Konuk Evi ziyareti sonrası telkari gümüş işçiliğinin en güzel örneklerinin sergilendiği gümüşçüler çarşısında alış-veriş molası verip, Mardin’e hareket ediyoruz. Mardin gezimizde ; İlk olarak Nusaybin üzerinden Tarihte Yukarı Mezopotamya'nın en önemli yerleşim yerlerinden birisi olarak bilinen Dara Antik Kentinde; Su Sarnıçları, Tarihi Taş Ocağı ve Mezarlığı görüyoruz. Deyr-ul Zaferan Manastırı'nı (Mor Hananyo) ziyaret ediyoruz. Ardından İpek Yolu üzerinde bulunan farklı dini inanışları ve eserleri bünyesinde barındıran Mardin merkeze geçiyoruz. Mardin merkezde Ulu Cami ve Kasımiye Medresesi ziyaretleri sonrası Eski Mardin sokaklarında ( Abbaraları görerek ) yürüyüş ve fotoğraf çekimi molası veriyoruz. Sonrasında belirlenen noktada toplanma ve Diyarbakır'da bulunan otelimize hareket.Konaklama ve akşam yemeği Diyarbakır'daki Otelimizde.
Konaklama: Malabadi Otel,Hasuni Taş Otel,Plaza Otel v.b.

5.

Gün
DİYARBAKIR-NEMRUT-ANKARA 5 gün programını görmek için tıklayınız

 5.GÜN DİYARBAKIR-NEMRUT-ANKARA:

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı ardından Diyarbakır’a hareket ediyoruz. Diyarbakır’a varışımız sonrasında Şehir turumuzda Diyarbakır Surları, Ulu Cami, Cahit Sıtkı Tarancı Evi, tarihi Hasanpaşa Hanı, Dört Ayaklı Minare göreceğimiz yerler arasında . Yolumuz üzerinde bulunan Atatürk Barajı Havzası üzerine kurulu Nissibi Köprüsü'nden geçerek Kahta'ya varıyor ve Özel servislerimiz ile UNESCO Dünya Kültür Mirasları Listesinde yer alan Nemrut Dağı'na çıkıyoruz. Eşsiz doğa manzarası eşliğinde ünlü Kommagene Kralı'nın Nemrut Dağı zirvesine yaptırdığı Tümülüs ve devasa heykelleri gördükten sonra sırası ile Karakuş Tümülüsü ve Cendere Köprüsü’nü geziyor, sonrasında Belirlenen saatte toplanıyor ve Ankara’ya hareket ediyoruz.Sabah 06.00 Ankara’ya varış.Keyifli Bir gezinin Ardından Bir Başka Tatilkalbi Turizm Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşma.

DAHİL OLANLAR:
Lüks Araç İle Ulaşım
3 Gece Belirtilen Otellerde Konaklama
Otel’de Sabah Kahvaltısı (3) – Akşam Yemeği (2)
Seyahat Sigorta Paketi
Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:
1.Gün Restoran’da Sabah Kahvaltısı
Tüm Şahsi Harcamalar
HALFETİ TEKNE TURU
URFA’DA YEMEKLİ SIRA GECESİ
NEMRUT DAĞI TURU
Öğle Yemekleri
Yemeklerde Alınan İçecekler
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

-Ön Kayıt Yapıldıktan Sonra Kişi Başı Tur Ücretinin %50'si ön ödeme yapılması gerekmektedir.

-Ödemeyi Kızılay'da ofisimize veya hesaba havale şeklinde yapabilirsiniz.

-Ankara'dan Müze Kartınızı temin etmenizi tavsiye ederiz.

-Otobüslerimizde herhangi bir valiz kısıtlaması yoktur.

-Turlarımızda koltuk planı tur öncesinden belirlenmektedir. Kayıt sırasına göre yapılmaktadır. 

1. Seyahat acentesi gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden ; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması veya mücbir sebeplerden kaynaklı paket tura ait sözleşmeyi iptal edebilir . Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı doğmaz. Seyahat acentesi , turu iptal ettiğini katılımcılara bildirmek ve tüketiciden almış olduğu tüm ücretleri 14 gün içinde geri ödemekle yükümlüdür . Vizeli programlarda vize işlemi tamamlanmış olsa dahi tur ücret iadesi yapılır. Vize bedeli iade edilmez. Paket turu satın alan tüketicilerin vize sorumlulukları kendilerine aittir.

2. Yurtiçi otel satışlarında , tüketicinin hizmetin başlamasına 29-15 gün kalaya kadar rezervasyonu / sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35’ini, 14 günden az bir süre kala iptal etmesi halinde ise tamamını seyahat acentesine ödemeyi kabul , beyan ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişikliği talepleri iptal hükmünde olup tarih değişikliği talepleri , ilgili maddelerde belirtilen süreler dikkate alınarak tüketici tarafından yazılı olarak bildirilecektir

3. Yurtiçi ve yurtdışı paket turlarda, kampanyalı paket tur satışlarında (erken rezervasyon indirimi ve promosyon başlıklı paket turlar gibi) rezervasyonun yapıldığı tarihten itibaren her ne sebeple olursa olsun gerçekleşecek iptallerde gezi bedelinin tamamı yanar ve iade yapılmaz .İsim , tarihli değişikliği ve devir talepleri kabul edilmez . Tüketici , bu durumda gezi bedelinin tamamını seyahat acentesine cayma bedeli olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

4. Tüm Yurtiçi ve Yurtdışı hizmet iptallerinde ücret iadeleri , tüketicilere ödeme şekillerine göre yapılır. Döviz olarak yapılan ödemeler döviz cinsinden , TL olarak yapılan ödemeler TL cinsinden yapılır. Tüketici ücret iadelerinde kur farkı talep edemez.

5. Tüketici, yurtiçi otellerinin , indirimli satış döneminde (yurtiçi erken rezervasyon kampanyalarından ) satın almış olduğu indirimli ürünlerde mücbir sebepler dışında , herhangi bir sebeple ; isim ve tarih değişikliği , devir ve iptal talepleri kabul edilmez . Tüketici , bu durumda rezervasyon bedelinin tamamını seyahat acentesinden cayma tazminatı olarak ödemeyi kabul , beyan ve taahhüt eder.

6. Kampanyalı paket tur satışlarında devir kabul edilmez.

7. Mücbir Sebepler ; Olumsuz hava koşulları , yol engeli ,grev , terör , savaş ihtimali , öngörülmez teknik hususlar gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil ediyorsa , taraflarca mücbir sebep olarak kabul edilir . Yolcunun veya birinci derece akrabalarının 10 günlük mutat işgaline engel rahatsızlıkları ve/veya ölümleri de tam teşekküllü devlet hastanesinden alınmış resmi kurul raporu olması şartıyla mücbir sebeptir.

8.Yurtdışı Turlarına kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den ki merciler den alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.

Tur Programımız minumum 25 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Tatilkalbi tarafından bildirilecektir.Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 2 Gün önce Tatilkalbi Turizm tarafından bildirilecektir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#159
LOKASYON:
G. Doğu Anadolu (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
3 Sabah 2 Akşam Yemeği
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' 1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir. 2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. 7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir. 8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir. 10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.
EKSTRALAR
100 TL
Halfeti Tekne Turu
325 TL
Sıra Gecesi
200 TL
Nemrut Gün Doğumu Transferi

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.
EK HİZMET VE SERVİSLER

TARİH VE FİYATLAR

8.490TL

5 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Gap Turu 3 Gece 4 Gün ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.