• Kapadokya Turu 1 Gece 2 Gün: Ankara Çıkışlı 1 Gece Otel Konaklamalı Kapadokya Turumuza Hoşgeldiniz
 • Kapadokya Turu 1 Gece 2 Gün: Ankara Çıkışlı 1 Gece Otel Konaklamalı Kapadokya Turumuza Hoşgeldiniz
 • Kapadokya Turu 1 Gece 2 Gün: Ankara Çıkışlı 1 Gece Otel Konaklamalı Kapadokya Turumuza Hoşgeldiniz
 • Kapadokya Turu 1 Gece 2 Gün: Ankara Çıkışlı 1 Gece Otel Konaklamalı Kapadokya Turumuza Hoşgeldiniz
 • Kapadokya Turu 1 Gece 2 Gün: Ankara Çıkışlı 1 Gece Otel Konaklamalı Kapadokya Turumuza Hoşgeldiniz
 • Kapadokya Turu 1 Gece 2 Gün: Ankara Çıkışlı 1 Gece Otel Konaklamalı Kapadokya Turumuza Hoşgeldiniz
 • Kapadokya Turu 1 Gece 2 Gün: Ankara Çıkışlı 1 Gece Otel Konaklamalı Kapadokya Turumuza Hoşgeldiniz
 • Tuz Gölü
 • Ihlara Vadisi•Derinkuyu veya Kaymaklı Yer Altı Şehri
 • Güvercinlik Vadisi•Asmalı Konak
 • Balon Seyri
 • Göreme Açık Hava Müzesi
 • Uçhisar• Paşabağı• Avanos Sallanan Köprü
Ankara Çıkışlı 1 Gece Otel Konaklamalı Kapadokya Turumuza Hoşgeldiniz

Ankara Çıkışlı
1 Gece Konaklamalı 2 Gün KAPADOKYA Turu


•Güvercinlik Vadisi•Uçhisar Kalesi•Göreme Panorama•Sallanan Köprü•Çanak Çömlek Atölyesi
•Devrent (Hayal Vadisi)•Asmalı Konak•Turasan Şarap Mahseni•Ihlara Vadisi•Göreme Açık Hava Müzesi

Aktiviteler: • Balon Seyri • Türk Gecesi Programı • Atv Turu • At Biniş • Balon Seyri  
(Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında ilk çocuk için geçerlidir)

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Kapadokya 1 gün programını görmek için tıklayınız
Kızılay Gama İş Merkezi Önü 07:00
Armada AVM 07:15
Taurus AVM 07:20
Gölbaşı Yunus Market 07:25
1. Gün Çardak Yeraltı Şehri – Onyx Taş Atölyesi – Güvercinlik Vadisi

Sabah belirlediğimiz duraklardan siz değerli misafirlerimizi alıp yolculuğumuza başlıyoruz. Araçta ikram edeceğimiz kahvaltı paketi sonrası, Tuz Gölü’nü panoramik olarak görüyoruz. Kapadokya’ da ilk durağımız bir mühendislik harikası olan Çardak Yeraltı Şehri olacak. İnsanların yerin altında yaptıkları bu ilginç şehri gezerken hayranlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Yeraltı kentini gezdikten sonra Uçhisar istikametine doğru yol alıyoruz. Kuvars grubunda yer alan Akik'in bir alt türü olan Onyx Taşının özellikleri ve işlenişlerine dair bilgiler almak için Onyx Taş Atölyesine gidiyoruz. Onyx Taş Atölyesinden sonra manzarasında büyüleneceğiniz Göreme Panaroma’da fotoğraf molası veriyoruz ve keyifli vakit geçireceğimz ATV Turumuz için alanımıza gidiyoruz. ATV turumuzda Aşıklar tepesi dahil Kapadokya’nın en güzel noktaları görüp,keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. ATV turu ardından çanak, çömleği ile meşhur Avanos’a gidiyoruz. Avanos’ta Kızılırmak’ın çamurundan yapılan çanak, çömleklere dair bilgi alıyoruz. Sonrasında sütle kavrulmuş kabak çekirdeğinin tadına bakmak için özel bir kuruyemiş mağazasına gidiyoruz Rumların yaşadığı dönemde Prokopia olarak bilinen Ürgüp içinde yapacağımız panoramik tur sonrası, Asmalı Konak dizisinin çekimlerinin yapıldığı konağı geziyoruz ve şarapları ile meşhur Turasan şarap evini gezdikten sonrası alışverişimizi yaparak belirlenen saatte araçta toplanma ve otele hareket. Konaklama ve Akşam yemeği otelimizde.Konaklama: Garden Inn Kapadokya , Sıgnature Hotel Vb.

2.

Gün
Kapadokya 2 gün programını görmek için tıklayınız

2. Gün Göreme Açık Hava Müzesi- Devrent-Ihlara Vadisi

Sabah 06.30 da otelimizden balon izlemek isteyen misafirlerimiz ile Göreme'ye gidiyoruz. Balon seyri sonrası tekrar otelimize dönüş yapıp otelde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında otelden ayrılıyoruz. İlk olarak Göreme Vadisi içindeki Göreme Açık Hava Müzesi’ni geziyoruz. Kaya kiliseleri (Elmalı, Yılanlı, Çarıklı Kiliseleri), yemekhane, mutfak, kiler ve İncil’in baştan sona resmedildiği Tokalı Kilisesi müzede göreceğimiz yerler arasında olacak.Sonrasında manzarasında büyüleneceğiniz Göreme Panaroma’da fotoğraf molası veriyoruz ve  Paşabağları Müzesini görüyoruz. Sonrasında alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrasında belirlenen saatte araçta toplanma ve son durağımız ise Aksaray sınırları içerisinde bulunan yine bölgenin vazgeçilmezlerinden olan Ihlara Vadisi oluyor.Rehberimiz eşliğinde muhteşem bir yürüyüş bizleri bekliyor olacak.

17:00 gibi Kapadokya Turu, tamamladıktan sonra Ankara'ya doğru yolculuğumuz başlıyor. Yolculuğumuz esnasında gerekli ikramlar ve molalar veriliyor. 22:00'gibi Ankara varıyoruz ve yine aynı duraklarda misafirlerimiz ile vedalaşıyoruz. Başka bir Tatilkalbi Turizm organizasyonunda görüşmek dileğiyle.


DAHİL OLANLAR:
Turizm Paketli Araçlar ile Ulaşım
1. Gün Sabah Araç içi Sandviç Şeklinde Kahvaltı
1. Gün Akşam Yemeği
2. Gün Sabah Kahvaltısı
Programda Belirtilen Çevre Gezileri
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Seyahat Sağlık Sigortası
Acenta Refakat Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:
Ekstra Harcamalar
1.Öğle Yemeği Kapadokya 300 ₺
2.Öğle Yemeği Ihlara Vadisi
Balon Turu ( 200 Euro)
Balon Seyri (150 ₺)
Atv Turu (Tek Kişi 600₺, İki Kişi Tek Atv Kişi Başı: 600₺)
At Binişi
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Türk Gecesi: 900 ₺ ( 3 Saat Boyunca sınırsız yerli alkollü & alkolsüz içecekler)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

ÖNEMLİ NOT

Kapadokya Turlarımızda; gezilen müzelerin fazla olması ve müze girişlerinde uzun bilet sıralarının oluşması sebebiyle tur başlangıç tarihinden önce Müzekart almanızı tavsiye ederiz. Müzekart geçerli olan müze ve ören yerlerini, Müzekart satış noktalarını https://www.muze.gov.tr sitesinden görebilir ve online olarak Müzekart satın alabilirsiniz.

Müzekart ile bir yıl boyunca T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyet'ine bağlı 300'ü aşkın müze ve ören yeri gezilebildiği gibi, (bazı özel müzeler ücretsiz ziyaret ediliyor, sergiler ve tiyatro temsilleri indirimli) izleniyor. Kafe ve hediyelik eşya mağazalarındaki alışverişlerde daha az ücret ödeniyor.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#26
LOKASYON:
Nevşehir (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
2 Sabah Kahvaltısı, 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Kızılay Gama İş Merkezi Önü 07:00
Armada AVM 07:15
Taurus AVM 07:20
Gölbaşı Yunus Market 07:25
BİTİŞ:
Biniş noktaları ile aynı duraklarda inilebilir.
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir.
2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz.
4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.
5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.
6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.
8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz.
9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.
10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

2.990TL

2 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Kapadokya Turu 1 Gece 2 Gün ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.