İYİ SEÇİM!
  • Karadeniz Ve Batum Turu 4 Gece 5 Gün : Ankara Çıkışlı Karadeniz Ve Batum Turu 4 Gece 5 Gün Turumuza Hoşgeldiniz...
  • Karadeniz Ve Batum Turu 4 Gece 5 Gün : Ankara Çıkışlı Karadeniz Ve Batum Turu 4 Gece 5 Gün Turumuza Hoşgeldiniz...
  • Karadeniz Ve Batum Turu 4 Gece 5 Gün : Ankara Çıkışlı Karadeniz Ve Batum Turu 4 Gece 5 Gün Turumuza Hoşgeldiniz...
  • Karadeniz Ve Batum Turu 4 Gece 5 Gün : Ankara Çıkışlı Karadeniz Ve Batum Turu 4 Gece 5 Gün Turumuza Hoşgeldiniz...
  • Karadeniz Ve Batum Turu 4 Gece 5 Gün : Ankara Çıkışlı Karadeniz Ve Batum Turu 4 Gece 5 Gün Turumuza Hoşgeldiniz...
  • Karadeniz Ve Batum Turu 4 Gece 5 Gün : Ankara Çıkışlı Karadeniz Ve Batum Turu 4 Gece 5 Gün Turumuza Hoşgeldiniz...
  • Trabzon
  • Ordu Boztepe
  • Rize
  • Batum
Ankara Çıkışlı Karadeniz Ve Batum Turu 4 Gece 5 Gün Turumuza Hoşgeldiniz...

ANKARA ÇIKIŞLI KARADENİZ YAYLALAR ve BATUM TURU

4 GECE OTEL KONAKLAMALI 5 GÜNDÜZ

Her Hafta Kesin Kalkış

ULAŞIM | KONAKLAMA | SABAH KAHVALTISI (4) | AKŞAM YEMEĞİ (4) | REHBERLİK HİZMETİ | TULUM EĞLENCESİ

HAREMTEPE (ÇEÇEVA) , HUSER-GİTO-KARASTER-LUSTRA-AYDER YAYLALARI , UZUNGÖL , SÜMELA MANASTIRI , BATUM ve ÇOK DAHA FAZLASI

Batum Konaklamalı 3 Gece 4 Gün Karadeniz Turumuz İçin Tıklayınız

Batumsuz 3 Gece 4 Gün Turumuz İçin Tıklayınız

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Trabzon 1 gün programını görmek için tıklayınız

Hareket Duraklarımız;

23:00 Optimum Avm Önü

23:15 Armada Avm Karşısı

23:30 Kızılay Gama Önü

1.Gün SÜMELA MANASTIRI - SERA GÖLÜ - ATATÜRK KÖŞKÜ - AYASOFYA CAMİİ

Siz değerli misafirlerimiz ile belirtilen tur tarihlerinde gece saat 23:00 Optimum Avm Önünden, 23:15 Armada Avm Karşısından,23:30 Kızılay Gama Önünden hareket ederek, keyifli yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molalarımız sonrası saat 08:00 civarı Trabzon'da restoranımızda alacağımız (ekstra) kahvaltı sonrası 13. Yy.’da yapılmış 1572 tarihinde camiye çevrilen ardından 1964 yılında müzeye çevrilen Kommenos devletinin en önemli eserlerinden biri olan Ayasofya Müzesine geliyoruz. Rehberimizden alacağımız bilgiler sonrası fotoğraf molası veriyoruz.  Kısa bir yolculuk sonrası Atatürk Köşküne geliyoruz. Burada alacağımız bilgiler sonrası köşk gezimizi yapıyor fotoğraflıyor ve Sera Gölü'nde öğle yemeği arası veriyoruz. Ardından Trabzon Maçka’da bulunan Altındere Milli Parkına hareket ediyoruz. Altındere Milli Parkı içine girdiğinizde adeta yeşilin 1001 tonunu göreceksiniz. Yeşilliklerin içinde bulunan Karadağ’ın eteklerinde kayaya oyularak inşa edilmiş olan Sümela Manastırının mimari harikasını gördüğünüzde şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. 1250 mt yükseklikte bulunan Sümela Manastırını dinledikten sonra verilecek serbest zaman içerisinde doğa yürüyüşü yapabilir, dere kenarındaki restoranda dinlenerek çay kahve içebilir, yöresel lezzetleri tadabilirsiniz. Gezimizi tamamlayıp otelimize geçmek üzere yola çıkıyoruz. Konaklama ve akşam yemeğimiz otelimizde.

2.

Gün
Rize 2 gün programını görmek için tıklayınız

2. Gün LUSTRA ve KARASTER YAYLASI -UZUNGÖL - FIRTINA DERESİ - ZİPLİNE - HAREMTEPE ÇEÇEVA – RAFTİNG

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Karadeniz'in simgesi haline gelen Uzungöl gezimiz için yola çıkıyoruz. Of’tan Geçerek Solaklı Vadisi’ne Sapıyoruz. Çaykara’dan (Katahor) Geçerek Uzungöl'e (Saraho) Varıyoruz. Burada Öğle Yemeğimizin ardından Uzungölde Serbest Zaman Veriyoruz. Burada ekstra olan minibüsler ile Uzungöl'ü yükseklerden fotoğraflama imkanı bulacağınız Lustra-Karaster Yaylasına çıkıyoruz. Muhteşem orman manzarası eşliğinde Karadeniz’in 30 ağaç çeşidinin aynı yerde yetiştiği bölgeyi keşfetmek için bizi bekleyen minibüslerimize binerek yüksek yaylalara doğru çıkmaya başlıyoruz. Lustra Yaylası Ve Karester Yaylası’nda Uzungöl’ü en yüksekten fotoğraflarken Karadeniz’in muhteşem doğasına bir kere daha hayran kalacak belki de kendinizi bulut denizi manzarasında bulutların üzerinde bulacaksınız.

Sonrasında Çayeli’nden isteğe bağlı olan minibüslere binerek Haremtepe (Çeçeva Köyü) ne gidiyoruz. Muhteşem çay tarlalarının içinde çok güzel fotoğraf kareleri yakalayabilirsiniz... Ardından Fırtına Deresi'ndeki otelimize geçiyoruz. 

(Zipline ve Rafting'i Otele Yerleştikten Sonra Yapabilirsiniz.)Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Uzungöl-Lustra Yaylası-Karaster Yaylası-Uzungöl Minibüs Transferi(150 Tl İsteğe Bağlıdır)

Çayeli-Haremtepe(Çeçeva)-Çayeli Minibüs Transferler(150 tl İsteğe Bağlıdır)

3.

Gün
Gürcistan 3 gün programını görmek için tıklayınız

3.Gün GÜRCİSTAN - BATUM

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası GÜRCİSTAN-BATUM Turumuz için aracımızdaki yerimizi alıyoruz. Sarp sınır kapısındaki çıkış işlemlerimizi tamamladıktan sonra rehberimiz eşliğinde Batum turumuza başlıyoruz. Batum şehir merkezine gelerek tarihi Meryem Ana katedral kilisesi, tarihi Orta Camii’, Posedion Anıtı, tiyatro binası, Medea heykeli, Ali-nino heykeli, Alfabe Kulesi ve meşhur Dönme Dolabı, İzmir Saat Kulesi’ni ve Batum Limanı, Ters Ev(Panoramik Dışarıdan Foto Çekimi)  yeni oluşturulan yüzüyle Avrupa meydanı gezilerimizi yapıp alışveriş için vereceğimiz serbest zaman sonrasında Batum turumuzu tamamlıyor ve Sarp sınır kapısından giriş işlemlerimizin ardından otelimize dönmek üzere aracımızdaki yerlerimizi alıp yola çıkıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Fırtına Deresi' ndeki otelimizde.


4.

Gün
Rize 4 gün programını görmek için tıklayınız

4.Gün GİTO YAYLASI - ZİLKALE - HUSER YAYLASI - PALOVİT ŞELALESİ - ŞENYUVA KÖPRÜSÜ - ÇAT VADİSİ - GELİNTÜLÜ ŞELALESİ -ŞİMŞİR ORMANLARI - AYDER YAYLASI

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası otelimizin önünde hazır olan minibüslerimize binerek  turumuzun en yeşil gezisi için isteğe bağlı yayla turlarımız için yola çıkıyoruz. Otelden minibüslerimize binerek gezimize başlıyoruz.Katılmak istemeyen misafirlerimiz Fırtına Deresi'nin huzurunda zaman geçirebilir veya Çamlıhemşin ilçe merkezinde dolaşabilirler.Yayla programlarımız sabah ve öğlen olmak üzere iki ayrı programdır. Sabah ilk olarak tek tur İle Zilkale, Gito Yaylası,Palovit Şelalesi, Çat Vadisi, Şimşir Ormanları,Şenyuva Köprüsü gezilerimizi yapıyor ardından dileyen misafirlerimiz öğle yemeği sonrası Ayder Yaylası'nda vakit geçirebilir veye müsaitliğe bağlı otele yerleşebilirler.

Öğle yemeği sonrası Ayder Yaylası'ndan isteğe bağlı Huser Yaylası, Gelintülü Şelalesi, turumuza katılabilirler.Gezilerimizin ardından Fırtına Deresi'ne iniyoruz. Serbest zaman sonrası Ayder'deki otelimize geçiyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Huser Yaylası Turu - 200,00 TL (İsteğe Bağlı Ekstra Tur)

Yayla Turları(Zilkale , Gito Yaylası , Palovit Şelalesi , Çat Vadisi ,Şimşir Ormanları ,Şenyuva Köprüsü) 200,00 TL (İsteğe Bağlı Ekstra Tur)

5.

Gün
Ordu 5 gün programını görmek için tıklayınız

5.Gün ÇAY FABRİKASI -SÜRMENE BIÇAKÇISI - RİZE BEZİ ATÖLYELERİ - AKÇAABAT - ORDU BOZTEPE –ANKARA

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası meşhur Sürmene Bıçakçısı'nda alışveriş için serbest zaman veriyoruz.Sonrasında Rize bezi atölyeleri ve Çay Fabrikası'nı geziyoruz.Akçaabat deniz kenarında öğle yemeğimizi aldıktan sonra yöresel lezzetler için alışveriş molası veriyoruz.Fındık ürünleri mağazasını gezmenizi tavsiye ederiz. Sonraki durağımız Ordu Boztepe. Boztepe’ye teleferik ile çıkıyoruz. Boztepe'de Ordu şehir manzaralı restoranlarda çay kahve içebilir, bol oksijenli doğa yürüyüşü yapabilir, muhteşem manzarayı fotoğraflayabilir, sevdiklerinize hediyelik eşyalar alabilirsiniz.Sonrasında Karadeniz Turunu tamamlayarak Ankara'ya doğru yola çıkıyoruz. Sabah 06.00 civarlarında Ankara’ya vararak turumuzu sonlandırıyoruz. Başka bir Tatilkalbi organizasyonda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


DAHİL OLANLAR:
Lüks Otobüslerle Gidiş Dönüş Ulaşım
Tüm Çevre Gezileri
4. Gün Programındaki Tüm Minibüs Transferleri
Batum Turu Ve Transferleri
Otellerde 4 Gece Konaklama
Otelde Alınacak 4 Sabah Kahvaltısı Ve 4 Akşam Yemeği
Otelde Tulum Eğlenceleri
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Milli Park, Otoban Ve Otopark Ücretleri
Seyahat Sigortası
Araç İçi İkramlar
Tur Liderliği

HARİÇ OLANLAR:
İlk Gün Sabah Kahvaltısı
Son Gün Akşam Yemeği
Tüm Öğle Yemekleri
Boztepe Teleferik Gidiş Dönüş Ücreti
Atatürk Köşkü Giriş Ücreti
Sümela Manastırı Giriş Ücreti (Müzekart Geçerlidir)
Altındere Milli Park Giriş Ücreti TL
Sümela Manastırı Minibüs Ücreti TL
Zilkale Giriş Ücreti TL
Fırtına Deresi Zipline
Rafting 300TL
Yurt Dışı Çıkış Harcı 150TL
Özel Harcamalar
Uzungöl-Lustra Yaylası-Karaster Yaylası-Uzungöl Minibüs Transferi
Çayeli-Haremtepe(Çeçeva)-Çayeli Minibüs Transferleri 150TL

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME;

* Batum sınır geçişinde dönemsel yoğunluklardan dolayı geçiş işlemlerinde gecikme yaşanabilir, bu konuda rehberiniz gereken uyarılarda bulunacaktır.

* Gürcistan’ın getirdiği yasada, ülke girişlerinde hiçbir ilacı kabul etmiyor. İlaç bulunduran kişiye hemen yasal işlem başlatılıyor.

* Sınır kapısı geçişlerinde sistemlerin çalışmaması durumunda rehber imza çoğunluğu ile tur programında değişiklik yapabilir. Bu durumda Tatilkalbi Turizmin sorumluluğu bulunmamaktadır.

* Kimliklerdeki deformasyona bağlı Gürcistan sınır geçişinde yaşanacak problemlerden Tatilkalbi Turizm sorumlu değildir. Gürcistan Bebekler, Çocuklar dâhil kimliklerde Fotoğraf talep etmektedir. ( Fotoğraf olması zorunludur.)

* 1 Eylül 2019 tarihi itibari ile yeni kimlik kullanımı sınır geçişi için zorunlu tutulmuştur.

* Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından dolayı hazırlıklı olunmasında yarar vardır.

* Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler rehberler tarafından tavsiye edilir.

* Sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinde otel yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.

* Batum için sınır geçişlerinde 18 yaş altı katılımcılar tura hem Anne hem Baba ile birlikte katılmıyor ise katıldıkları yetişkine (Anne,Baba,Akraba vs.) yanında bulunmayan ebeveyn veya ebeveynlerin noter onaylı muvafakatname vermesi zorunludur. Aksi durumda 18 yaş altındaki çocuk sınır kapısından geçiş yapamaz.

* Tur bitiş tarihleri turun bölgede bittiği akşamı ifade eder. 

TAVSİYELER

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet, dudak koruyucu kremi almak faydalı olacaktır.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#112
LOKASYON:
Karadeniz (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
4 Sabah Kahvaltısı, 4 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
23:00 Optimum Avm Önü 23:15 Armada Avm Karşısı 23:30 Kızılay Gama Önü
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' 1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir. 2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. 7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir. 8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir. 10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

4.990TL

5 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Karadeniz Ve Batum Turu 4 Gece... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.