SİZE ÖZEL
 • Olympos Tatil Turu 3 Gece 4 Gün : Her Hafta Kesin Kalkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Keyfini Bu Yıl da Bizimle Yaşayın ! En Uygun Fiyat Garantisi.
 • Olympos Tatil Turu 3 Gece 4 Gün : Her Hafta Kesin Kalkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Keyfini Bu Yıl da Bizimle Yaşayın ! En Uygun Fiyat Garantisi.
 • Olympos Tatil Turu 3 Gece 4 Gün : Her Hafta Kesin Kalkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Keyfini Bu Yıl da Bizimle Yaşayın ! En Uygun Fiyat Garantisi.
 • Olympos Tatil Turu 3 Gece 4 Gün : Her Hafta Kesin Kalkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Keyfini Bu Yıl da Bizimle Yaşayın ! En Uygun Fiyat Garantisi.
 • Olympos Tatil Turu 3 Gece 4 Gün : Her Hafta Kesin Kalkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Keyfini Bu Yıl da Bizimle Yaşayın ! En Uygun Fiyat Garantisi.
 • Olympos Tatil Turu 3 Gece 4 Gün : Her Hafta Kesin Kalkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Keyfini Bu Yıl da Bizimle Yaşayın ! En Uygun Fiyat Garantisi.
 • Antik Kent
 • Adrasan
 • SuluAda
 • Çıralı
 • Yanartaş
 • Mehtap Turu
Her Hafta Kesin Kalkışlı 3 Gece 4 Gün Olympos Tatil Keyfini Bu Yıl da Bizimle Yaşayın ! En Uygun Fiyat Garantisi.

ANKARA ÇIKIŞLI HER HAFTA OLYMPOS

3 GECE 4 GÜN OLYMPOS TATİL TURU

DENİZE EN YAKIN VE OLYMPOS YAŞAM ALANI MERKEZİNDE KONAKLAMA İMKANI

ANKARA ÇIKIŞLI OLYMPOS TATİLİ 3 Gece 4 Gün HER HAFTA

Ramazan Bayramı Turumuzda Konaklama RÜYA PANSİYON'da Yapılacaktır

Sezon Boyun 4 Gece 5 Gün Olan Turumuz için Tıklayınız

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
1 gün programını görmek için tıklayınız

1. Gün Ankara - Olympos

Buluşma ve Hareket Ankara Çıkışlı Olympos Turu

Hareket Noktaları

23:59 Kızılay Gama Önü

00:15 Armada Avm Önü

00:30 Ümitköy Köprüsü ,

Ankara - Olympos Arası Gece Yolculuğu Yapılmaktadır , yaklaşık 3 ihtiyaç Molası Verilmektedir.Mola Yerleri Sivrihisar , Afyon , Antalya'dır.

2.

Gün
Olympos 2 gün programını görmek için tıklayınız

2. Gün OLYMPOS TURU - ANTİK KENTİ - OLYMPOS PLAJI - KEMER AURA veya İNFERNO GECE KULÜBÜ

Ankara çıkışlı Olympos turumuza,yaklaşık 8 saatlik yolculuğumuzun ardından ulaşıyoruz.Denize en yakın pansiyonlardan olan Türkmen Tree House Pansiyon'da kahvaltımızı aldıktan sonra  müsaitlik durumuna göre odalarımıza yerleşiyor, sonrasında sizi doğa ve deniz ile başbaşa bırakıyoruz. Dileyen misafirlerimizle birlikte Saat: 15:00'da pansiyon önünde buluşarak tarih kokan Olympos Antik Kenti'ni gezmeye gidiyoruz.Antik Kent gezimizin ardından Olympos Tepesi'ne çıkarak görseline ve fotoğraf çekimine doyamayacağınız deniz manzarasının ardından Olympos Plajı'na gidiyoruz ve kendimizi berrak sulara bırakıyoruz. Saatlerimiz 19:30'u gösterdiğinde Canlı Müzik eşliğinde pansiyonumuzda açık büfe olan akşam yemeğimizi alıyoruz. Saat 22:30'da isteğe bağlı olan Kemer Inferno veya Aura Club’a hareket için resepsiyon önünde buluşuyoruz. Türkiye’nin gece hayatının öncülerinden Inferno veya Aura Club’da müthiş bir gece sizi bekliyor.

Olympos Antik Kenti gezimizde rehberimiz gerekli noktalarda fotoğraf molası verir ve gerekli anlatımları sağlar.Olympos Plajı'na geçişlerde zorunlu olarak antik kent içinden geçilmektedir.

İnferno veya Aura Club için 18 yaş altı misafirlerimiz katılamamaktadır.
Konaklama: Türkmen Tree Houses

3.

Gün
Adrasan 3 gün programını görmek için tıklayınız

3. Gün OLYMPOS TURLARI - TEKNE TURU - SULUADA veya ADRASAN KOYLARI - YANARTAŞ - OLYMPOS BARLARI

Sabah  kahvaltımızın(açık büfe) ardından saat 10:00'da isteğe bağlı olan Suluada veya Koylar Tekne turu İçin Adrasan Yat Limanı'na hareket ediyoruz. Saat 10:30-17:00 saatleri arasında Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen SULUADA'ya veya Koylar Bölgesine giderek tekne turumuzu gerçekleştiriyoruz. Bu koylarda tadına doyamayacağınız yüzme fırsatı. Öğle yemeğimizi taze levrek, makarna ve salata şeklinde teknede alıyoruz.Çay ve meyve ikramımızın ardından tekne turumuzu sonlandırıyor ve  pansiyonumuza dönüyoruz.Canlı müzik eşliğinde akşam yemeğimizi alıyoruz.(açık büfe) İsteğe bağlı olan Yanartaş gezimize Saat 21:00'da pansiyon önünde buluşarak gidiyoruz. Saatlerimiz 00:00'ı gösterdiğinde Olympos’un gece hayatının vazgeçilmezi Olympos barlarına gidiyoruz. Normalde giriş ücreti olan Lykia Bara grubumuza özel ücretsiz olarak giriyor ve eğlenmeye devam ediyoruz.

Tekne Turu için gerekli anlatımlar ve ücret ödemeleri araç içerisinde görevli rehber tarafından yapılmaktadır, Adrasan'dan kalkacak olan tekne turu tüm gün sürmektedir,tekne turuna katılmak istemeyen misafirlerimiz tüm gün serbest olarak Olympos yaşam alanını veya Olympos sahilinin tadını çıkarabilirler.

Lykia Bar giriş ücreti, acenta tarafından karşılanmaktadır. Misafirlerimiz yürüme mesafesinde olan otelimize diledikleri saatte geri dönebilirler.

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği Olympos turlarımızda açık büfe olarak alınmaktadır.
Konaklama: Türkmen Tree Houses

4.

Gün
Adrasan 4 gün programını görmek için tıklayınız

4. Gün OLYMPOS TURU - ADRASAN PLAJI - SU SPORLARI - GECE MEHTAP TEKNE TURU - OLYMPOS BARLARI

Saat 12:00'da dileyen misafirlerimizle ücretsiz olarak Adrasan Plajı'na gidiyoruz.Yüzme molası ve serbest zaman veriyoruz.Dileyen misafirlerimiz Olympos plajına gidebilir veya Olympos'ta serbest zaman geçirebilirler.Pansiyonumuzda akşam yemeğimizi aldıktan sonra, dileyen misafirlerimizle 21:00'da tekneyle mehtap turuna gidiyoruz. (Gece Tekne Turu Yüzme Molalı) Saatlerimiz 00:00'ı gösterdiğinde Olympos’un gece hayatının vazgeçilmezi Olympos barlarına Gidiyoruz. Normalde giriş ücreti olan Lykia bara ücretsiz olarak gidiyor ve eğlenmeye devam ediyoruz.

Olympos turumuzun 3. gününde Adrasan Sahili'ndeyiz. Kumsal bir sahile sahip olan Türkiye'nin en önemli deniz beldelerindendir. Şezlong ve şemsiye imkanı da olan Adrasan Sahilinde , Türkiye'nin en uygun fiyatlarıyla su sporları yapabilir meşhur çardaklarda ve gözlemecilerde zaman geçirerek buzlu nar suyunuzu içebilirsiniz. Saat 11:00 ile 18:00 arasında Adrasan Sahili'nde denizin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Son geceye ve grubumuza özel bu gece Olympos'un en meşhur eğlence yeri olan Lykia Bar'da 80'ler 90'lar partisi yapılmaktadır. Giriş ücreti acenta tarafından karşılanır.

Olympos'ta Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği açık büfedir.Konaklama: Türkmen Tree Houses

5.

Gün
Adrasan Plajı 5 gün programını görmek için tıklayınız

5. Gün KAHVALTI - OLYMPOS TURU ANKARA'YA DÖNÜŞ

Sabah alacağımız kahvaltımızın ardından saat 11:00 sularında pansiyonumuzdan ayrılarak Ankara'ya hareket ediyoruz. Gerekli molaların ardından Saat 21:00 civarı Ankara'ya varmış oluyoruz.

Bir sonraki Tatilkalbi Turizm Organizasyon ve Turlarında buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
3 Gece 4 Gün Olympos Yaşam Merkezinde Türkmen Ağaç Evleri 'nde Konaklama
Turizm Paket Özel Tur Araçları İle Ulaşım
3 Gün Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
3 Gün Açık Büfe Akşam Yemeği
Olympos Antik Kent Gezisi
Lykia Bar ve Bull Bar Giriş Ücretleri
Tatilkalbi Turizm Refakat ve Rehberlik Hizmeti
Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası
Adrasan Sahili Transferleri

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar
Öğle Yemekleri
Kemer Turu Inferno & Aura Club Transfer ve Giriş Ücretleri
Tekne Turu ( Gün boyu Tekne Turu Öğle Yemeği Balık Salata Makarna Çay ve Meyve İkramı İle Birlikte Yüzme Molalıdır)
Yanartaş Gezisi Transfer ve Giriş Ücreti
Gece Mehtap Tekne Gezisi(1 Koya Gidilir ve Denize Girilebilmektedir. )

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Hareket Noktalarımız :

23:59 Kızılay Gama Önü

00:15 Armada Avm Önü

00:30 Ümitköy Köprüsü Altı

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#44
LOKASYON:
Antalya (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
3 Sabah Kahvaltısı, 3 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
23:59 Kızılay Gama Önü
00:15 Armada Avm Önü
00:30 Ümitköy Köprüsü Altı
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir.
2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz.
4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.
5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.
6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.
8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz.
9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.
10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

6.490TL

5 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Olympos Tatil Turu 3 Gece 4 Gün... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.