Bursa Konaklamalı 1 Gece 2 Gün Uludağ Turu

İYİ SEÇİM!
  • Bursa Konaklamalı 1 Gece 2 Gün Uludağ Turu: Ankara Çıkışlı  1 Gece 2 Gün Bursa Konaklamalı Uludağ Turu'muza Hoşgeldiniz.
  • Bursa Konaklamalı 1 Gece 2 Gün Uludağ Turu: Ankara Çıkışlı  1 Gece 2 Gün Bursa Konaklamalı Uludağ Turu'muza Hoşgeldiniz.
  • Bursa Konaklamalı 1 Gece 2 Gün Uludağ Turu: Ankara Çıkışlı  1 Gece 2 Gün Bursa Konaklamalı Uludağ Turu'muza Hoşgeldiniz.
  • Uludağ
  • Bursa
  • Uludağ Kayak Merkezi
  • Cumalıkızık
Ankara Çıkışlı 1 Gece 2 Gün Bursa Konaklamalı Uludağ Turu'muza Hoşgeldiniz.

Ankara Çıkışlı 1 GECE 2 GÜN Bursa Konaklamalı Uludağ Turu

YARIM PANSİYON KONAKLAMA

GİDİŞ - DÖNÜŞ ULAŞIM

ULUDAĞ TRANSFERLERİ

KİŞİ BAŞI 1490 TL

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Bursa 1 gün programını görmek için tıklayınız

1. Gün Ankara-Cumalıkızık-Uludağ

Cuma Gecesi Misafirlerimiz ile belirttiğimiz duraklarda buluşuyoruz, diğer duraklardan da tüm misafirlerimizin araca dahil olmasıyla birlikte turumuz tam anlamıyla başlıyor. Yaklaşık 6 saat süren gece yolculuğumuzun ardından ilk durağımız Cumalıkızık Köyü oluyor. Tarihi dokusu ve otantik havasıyla büyülü bir atmosfere sahip bu köyde kahvaltı paketlerimizi dağıttıktan sonra cumalıkzık köyünde serbest zaman başlıyor. Serbest zamanın ardından rotamız kayak turizminin incisi Uludağ oluyor. Bölgeye ulaşır ulaşmaz misafirlerimize gerekli kayak ekipmanlarının tahsisinden sonra gün boyu sürecek kayak keyfimize start veriyoruz. Kayak yapmayan misafirlerimiz ise kızak, kar topu gibi yine kar aktivitelerinde bulunabilirken dileyenler de yine bölgede yer alan tesislerde ya da ateş başında manzaranın tadını çıkarabilir. Köfte ve sucuk ekmekten oluşan öğle yemeğimiz için de bölgede bulunan restoranımızdan faydalanıyoruz. Akşam saatlerinde skipasslerin kapanmasıyla birlikte Bursa merkezde yer alan otelimize doğru yola koyuluyoruz. Otelimize girişle birlikte alacağımız akşam yemeğinin ardından dinlenmek üzere odalarımıza çekiliyoruz.
Konaklama: Görükle Oruç Hotel,Kavala Hotel,LionCity Hotel vb.

2.

Gün
Bursa 2 gün programını görmek için tıklayınız

2. Gün Uludağ-Ankara

Pazar Günü sabahı yapacağımız kahvaltının ardından zaman kaybetmeden programımızın 2.gününe start veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz otelde kalarak ülkemizin en büyük ve en güzel illerinden biri olan Bursa’da şehir turu yapabilirken dileyen misafirlerimiz içinse rotamız bir kez daha Uludağ. Kaldığımız yerden devam edeceğimiz kayak keyfiyle Uludağ’da muhteşem bir gün yine bizleri bekliyor olacak. Alacağımız öğle yemeği sonrasında misafirlerimize verilen serbest zamanda bölgeyi keşfe dalabilir, alacağınız eşsiz fotoğraflarla günü ölümsüzleştirebilirsiniz. Skipasslerin de kapanmasıyla birlikte 2. günümüzü noktalayarak Uludağ’a veda ediyoruz. Dönüş yoluna geçmeden önce son durağımız ise akşam yemeği için uğrayacağımız restoranımız oluyor. Ülkemizin en sevilen lezzetlerinden biri olan İskender Kebabı yerinde tattıktan sonra Bursa’da kalan misafirlerimizin de tekrar araca dahil olmasıyla birlikte Ankara’ya doğru yola koyuluyoruz. Gerekli molalarla beraber yaklaşık 6 saat süren yolculuğumuz sonrasında gece saatlerinde Ankara’ya ulaşıp siz değerli misafirlerimizle bir başka TatilkalbiTurizm etkinliğinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Gidiş Dönüş Ulaşım
Uludağ Milli Parkına Giriş Ücreti
Araç İçi Kahvaltılık İkram Paketi
Araç İçi İkramlar
Rehberlik Hizmeti
Sabah Kahvaltısı (1 Araç İçi , 1 Otel)
Akşam Yemeği(1)

HARİÇ OLANLAR:
Skipass Ücretleri (İsteğe bağlı)
Kayak Takımı (İsteğe bağlı)
Öğle Yemeği (İsteğe bağlı)
Elbise Kirama Ücretleri (İsteğe bağlı)
Kişisel Harcamalar (İsteğe bağlı)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

0-2 yaş arası çocuklar koltuk almamak kaydı ile ÜCRETSİZ dir. 3-5 yaş arası çocuklar ulaşım ve hizmet bedeli öder 5 yaş üstü çocuklar ise tam ücrete tabidir.

Rezervasyon iptal ve değişikliklerinin en az 15 gün öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. Değişiklik müsaitliğe göre yapılacaktır. Tura 15 gün kala yapılan rezervasyonlarda iptal ve değişiklik yapılamaz. Aksi durumda hizmet alınmış olarak kabul edilecektir.

 Hava muhalefetinden dolayı pislerin kapatılması, yoğun kar yağışı veya başka bir sebepten dolayı yolların yetkililer tarafından kapatılması ve bunlardan dolayı oluşabilecek gecikmelerden firma (acente) kesinlikle sorumlu değildir.

 MİSAFİRLERİN BU ŞARTLARI KABUL EDEREK SATIN ALMALARI GEREKMEKTEDİR
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#31
LOKASYON:
Bursa (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
2 Sabah Kahvaltısı, 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
01:00 KIZILAY GAMA İŞ MERKEZİ 01:15 MİLLİ KÜTÜPHANE 01:20 ARMADA 01:30 ÜMİTKÖY KÖPRÜSÜ ALTI
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir.
2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz.
4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.
5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.
6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.
8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz.
9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.
10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

1.490TL

2 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Bursa Konaklamalı 1 Gece 2 Gün... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.