Uçaklı Butik Van Doğubeyazıt Ahlat Turu Ankara Çıkışlı

KESİN ÇIKIŞLI
 • Uçaklı Butik Van Doğubeyazıt Ahlat Turu Ankara Çıkışlı : Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Van Doğubeyazıt Ahlat Turu Hoşgeldiniz...
 • Uçaklı Butik Van Doğubeyazıt Ahlat Turu Ankara Çıkışlı : Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Van Doğubeyazıt Ahlat Turu Hoşgeldiniz...
 • Uçaklı Butik Van Doğubeyazıt Ahlat Turu Ankara Çıkışlı : Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Van Doğubeyazıt Ahlat Turu Hoşgeldiniz...
 • Uçaklı Butik Van Doğubeyazıt Ahlat Turu Ankara Çıkışlı : Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Van Doğubeyazıt Ahlat Turu Hoşgeldiniz...
 • Uçaklı Butik Van Doğubeyazıt Ahlat Turu Ankara Çıkışlı : Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Van Doğubeyazıt Ahlat Turu Hoşgeldiniz...
 • Uçaklı Butik Van Doğubeyazıt Ahlat Turu Ankara Çıkışlı : Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Van Doğubeyazıt Ahlat Turu Hoşgeldiniz...
 • Van Gölü
 • Doğubeyazıt
 • Nemrut Dağı Krater Gölü
 • Tatvan
 • Van Kalesi
 • Çavuştepe Kalesi/ Akdamar Adası
Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Van Doğubeyazıt Ahlat Turu Hoşgeldiniz...

Uçaklı Butik Van Doğubeyazıt Ahlat Turu Ankara Çıkışlı 

2 GECE OTEL KONAKLAMALI


Van Gölü Manzaralı Yöresel Van Kahvaltısı Dahil
Ajet Havayolları İle


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Van 1 gün programını görmek için tıklayınız

1 Gün: Ankara Esenboğa Havalimanından Hareket-Doğubeyazıt-İshakpaşa Sarayı-Van Kalesi-Van Kedi Evi

UÇAK HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

Uçuş Saatinden 1,5 Saat Öncesinde Ankara Esenboğa Havalimanında Buluşma

Ankara-Van AJet Havayolları ile..

Van-Ankara AJet Havayolları ile..

Değerli Misafirlerimiz ile Uçuş saatimizden 1 saat öncesinde Ankara Esenboğa havalimanında buluşmamız sonrasında bagaj ve Check-in işlemlerimizi gerçekleştiriyor ve yolculuğumuza başlıyoruz. Keyifle gezeceğimiz ve güzel bir program geçireceğimiz Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Van Turu 2 Gece Konaklamalı gezimiz için Ankara'dan hareket ediyoruz. (Ajet Ankara-Van 07.35 Uçağı) Keyifle geçen yolculuğumuz sonrasında alanda bekleyen aracımız ile Doğubayazıt’a hareket ediyoruz. Durağımız 220 yıl önce yapılan, 1. Dünya Savaşı’na kadar Bayezid Sancağı ’nın yönetildiği ve Doğu Anadolu’nun sembolü haline gelen İshakpaşa Sarayı olacaktır. 116 odalı, bütün ovaya hâkim konumuyla, birbirinden eşsiz taş işlemeli anıtsal kapılarıyla İshakpaşa Sarayına hayran olacaksınız. Rehberimiz eşliğinde İshakpaşa Sarayı gezimizi gerçekleştirdikten sonra Eski Beyazıt manzarası ile baş başa bırakıyoruz. Serbest zamanımızın ardından Doğubayazıt’ta öğle yemeği ve alışveriş molası veriyoruz. Ardından Doğubayazıt’a veda ederek Van Kedileri, yöresel dokumaları, Van Kalesi ve Gölü ile zenginlikler şehri Van’ı gezmeye başlıyoruz. İlk durağımız Van Kalesi oluyor. Urartular döneminde inşa edilmiş olan yapı heybeti ve manzarasıyla görenleri cezbediyor. Aynı bölgede göreceğimiz Van Evi’ni de ziyaret ettikten sonra Van’ın dünyaca ünlü endemik bir kedi türü olan Van Kedileri ’ni görmeye gidiyoruz. Kediler hakkında alacağımız bilgiler ardından Van’ın geçmişten günümüze değerini koruyan sanat ürünü olan Van Gümüşleri ’ni görüyoruz. Her biri geçmişin yüksek sanatı eseri olan bu gümüşler için vereceğimiz alışveriş molası sonrasında otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
Konaklama: Şehir Otelleri

2.

Gün
Van 2 gün programını görmek için tıklayınız

2 Gün: Nemrut Dağı Krater Gölü-Tatvan-Ahlat-Van

Sabah Dünya’ca ünlü Van Kahvaltısı için Van Gölü Manzaralı restaurantımızda Van Kahvaltımızı alıyoruz. Ardından Van Gölü kıyısında yapacağımız yolculukla Tatvan’a ulaşıyoruz. Bizleri bekleyen dolmuşlarla Nemrut Dağı Krater Gölü’ne ulaşıyoruz. Burada göreceğiniz harika manzara karşısında şaşkınlığa uğrayabilirsiniz. En son faaliyeti 1441-1443 yılları arasında gerçekleşen bu alan Türkiye’nin en büyük krater gölüdür. Sıcak ve Soğuk Göller’in aynı anda bulunduğu bu göller bütünü, kendi türünde dünyada 16. sırada yer almakla beraber Büyük İskender’in meşhur doğu seferi sırasında burayı keşfettiğine inanıldığından “İskender’in Cenneti”’de denmektedir. Buradaki gezimiz sonrası dolmuşlarımızla Tatvan’a ulaşarak öğle yemeğimizi Tatvan’da alıyoruz. Öğle yemeğimizin ardından bir tarafı Süphan Dağı, bir tarafı Nemrut Dağı olan doğal zengin ilçe Ahlat’a ulaşıyoruz. Anadolu’da Türklerin ilk ikamet alanlarından biri olan Ahlat’ta aynı zamanda Atalarımızın Anadoludaki en eski izlerine de rastlayabiliriz. Türk Kültür ve Sanatı’ nın en önemli merkezlerinden olan Ahlat’ta göreceğimiz yerler; Selçuklu Mezarlığı, Büyük Mezar Taşları (Balbal), Ulu Kümbet, Emir Bayındır Camii ve Kümbeti ziyaretleri sonrası Bitlis’in Adilcevaz ilçesinden geçerken Van Gölü kıyısında bulunan 15. yy. Yapısı olan Bölgenin önemli yapılarından Adilcevaz Tarihi Ulu Cami’yi ziyaret ediyoruz. Burada yapacağımız gezi sonrası Erciş istikametinden hareketle otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
Konaklama: Şehir Otelleri

3.

Gün
Van 3 gün programını görmek için tıklayınız

3 Gün: Çavuştepe Kalesi-Akdamar Adası-Akdamar Tekne Turu-Ankara'ya Dönüş Yolculuğu

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında Van Çavuştepe Kale’sine gidiyoruz. Kale gezimiz sonrasında Gevaş’a doğru hareket ediyoruz varışımızla birlikte önceden rezervasyonu yapılmış teknemiz ile Van Gölü’nün manzarası eşliğinde yapacağımız keyifli tekne gezisi sonrası Akdamar Adası’na ulaşarak Akdamar Kilisesi’ni ziyaret ediyoruz. Ada gezimizin ardından Van Ferit Melen Havalimanına hareket ediyoruz bagaj ve Check-in işlemlerimiz sonrası Ankara'ya geri dönmek üzere yola çıkıyoruz. (Ajet Van-Ankara 22.10 Uçağı) eğlenceli bir yolculuk sonrası Ankara'da turumuzu sonlandırıyoruz. Keyifli ve güzel geziler geçireceğimiz bir sonraki Tatilkalbi turlarımızda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.Hoşçakalın.


DAHİL OLANLAR:
Anadolujet Ekonomi Sınıf Uçak Biletleri
Havalimanı Vergileri
Online Check-in Hizmeti
15+8 Kg Bagaj Hakkı
Bölgede Alan Transferi ve Konforlu Araçlar İle Ulaşım
Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
Akmar Adası Tekne Turu
Yöresel Van Kahvaltısı
Otelimizde 1 Açık Büfe Kahvaltı
Otelimizde 2 Açık Büfe/Set Menü Akşam Yemeği
Profesyonel Rehber Eşliğinde Gezi
Araç İçi Su İkramı
Zorunlu Seyahat Güvence Poliçesi
Milli Parklar Giriş Ücretleri
Araç İçi Bardak Su
Turumuz Boyunca Acenta Refakati


HARİÇ OLANLAR:
Özel ve Kişisel Harcamalar
Öğle Yemekleri
Yemeklerde Alınan İçecekler
Otel Minibar ve Extra Harcamaları
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Uçaklı Turlarımızda Bilet Ücret İadesi Yapılamaz Hava yolu Şartları Uygulanır, Tur tarihinden 7 gün önce yapılan iptallerde tur bedeli ödemenin yapıldığı şeklinde iade edilir. 7 gün ve sonrası yapılan iptallerde tur ücreti iadesi yapılmaz, başka turla değiştirilemez, üçüncü kişilere devredilemez.

UÇAK HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

• Uçuş Saatinden 1,5 Saat Öncesinde Ankara Esenboğa Havalimanında Buluşma

• Ankara-Van Anadolujet TK7082 07:35

• Van-Ankara Anadolujet TK7087 22:10


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#66
LOKASYON:
Van (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
2 Sabah Kahvaltısı, 2 Set Menü Akşam Yemeği
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
Uçuş saatinden 1 saat öncesinde Ankara Esenboğa Havalimanı Buluşma
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir.
2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz.
4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.
5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.
6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.
8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz.
9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.
10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

10.990TL

3 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Uçaklı Butik Van Doğubeyazıt Ahlat... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.