Likya Turu, Fethiye Kaş Kalkan Adrasan Olympos

EN İYİ FİYAT
 • Likya Turu, Fethiye Kaş Kalkan Adrasan Olympos : 4 Gece 5 Gün Likya Turumuz Hoş Geldiniz
 • Likya Turu, Fethiye Kaş Kalkan Adrasan Olympos : 4 Gece 5 Gün Likya Turumuz Hoş Geldiniz
 • Likya Turu, Fethiye Kaş Kalkan Adrasan Olympos : 4 Gece 5 Gün Likya Turumuz Hoş Geldiniz
 • Likya Turu, Fethiye Kaş Kalkan Adrasan Olympos : 4 Gece 5 Gün Likya Turumuz Hoş Geldiniz
 • Likya Turu, Fethiye Kaş Kalkan Adrasan Olympos : 4 Gece 5 Gün Likya Turumuz Hoş Geldiniz
 • 12 Adalar Tekne Turu
 • Patara
 • Suluada Tekne Turu
 • Göynük Kanyonu
 • Adrasan- Olympos
 • Kaş- Kalkan
4 Gece 5 Gün Likya Turumuz Hoş Geldiniz

ANKARA ÇIKIŞLI LİKYA TURU

FETHİYE | KAŞ,KALKAN | ADRASAN | OLYMPOS | PHASELİS | GÖYNÜK KANYONU | PATARA PLAJI | SULUADA

TAM GÜN YEMEKLİ 12 ADALAR VE SULUADA MALDİVLER TEKNE TURU DAHİL !

ÖLÜDENİZ YÜZME MOLASI

PATARA YÜZME MOLASI

PHASELİS YÜZME MOLASI

Ölüdeniz I Belcekız Plajı I Tlos I I Yaka Park I Kaputaş Plajı I Kaş I Kalkan | Saklıkent Kanyonu I Adrasan | Olympos Antik Kenti | Suluada | Fethiye 12 Adalar | Phaselis | Göynük Kanyonu | Düden Şelalesi | Patara Plajı

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Ankara 1 gün programını görmek için tıklayınız

1. Gün: BULUŞMA VE HAREKET

Ankara çıkışlı Likya Fethiye Kaş Kalkan Adrasan Olympos Turu için akşam saat 23:00’da Kızılay Gama İş Merkezi Önü Buluşma ve Hareket

Diğer duraklarımız ;

23:15 Armada AVM Önü

23:30 Ümitköy Köprüsü Altı ( Eskişehir İstikameti )

2.

Gün
Fethiye 2 gün programını görmek için tıklayınız

2. Gün: FETHİYE - ÖLÜDENİZ – SAKLIKENT - TLOS – YAKA PARK

Gerekli molalar sonrasında sabah saatlerinde Fethiye’ye varış. Aracımızda alacağımız kahvaltılık ikram sonrasında Belcekız olarak da bilinen Ölüdeniz’e hareket ediyoruz.(Denize girmek isteyen misafirlerimizin önceden havlu ve mayolarını ayrı bir çantaya hazırlamaları önemle tavsiye edilir. Ölüdeniz içerisinde yer alan kabinleri kullanabilirsiniz.) Muhteşem Ölüdeniz Milli Parkı Plajı'nda yüzmek için serbest zaman. Belirlenen saatte buluşma ve sonrasında antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasında Sarı Çay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen Saklıkent Kanyonu'na hareket ediyoruz. Kanyonda buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Yol güzergahımızda panoramik olarak Tlos Antik Kenti'ni görüyor ve Yaka Park’ta serbest zaman veriyoruz. ardından Belirlenen saatte buluşma akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz.

TUR DETAYI

Sabah Kahvaltısı : Aracımızda alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Konaklama : Letoon Antique Hotel vb.Konaklama: Letoon Antique Hotel vb.

3.

Gün
Fethiye 3 gün programını görmek için tıklayınız

3. Gün: TAM GÜN YEMEKLİ ON İKİ ADALAR TEKNE TURU

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Fethiye’nin ve Göcek’in birbirinden güzel koy ve adalarında özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız Oniki Adalar Tekne Turumuza çıkıyoruz. Teknede öğle yemeği. Kızılada, Tersane Koyu, Tavşan Adası, Yassıca Adaları, Samanlık Koyu, Şövalye Adası ve yüzme molalarıyla birlikte tekne turumuzu tamamlıyoruz. Otelimize dönüş akşam yemeği ve konaklama.

TUR DETAYI

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde açık büfe olarak alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği : 12 Adalar Tekne turu sırasında alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Akşam Yemeği : Otelimizde açık büfe olarak alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Konaklama : Letoon Antique Hotel vb.
Konaklama: Letoon Antique Hotel vb.

4.

Gün
Kaş 4 gün programını görmek için tıklayınız

4. Gün: PATARA - KALKAN - KAPUTAŞ PLAJI - KAŞ - FETHİYE

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında 12 km uzunluğundaki sahil şeridiyle Türkiye’nin en uzun plajlarından biri olan ve bir antik şehri de içerisinde barındıran Patara’ya gidiyoruz. Antik Kenti ve tiyatroyu gezdikten sonra Patara’nın altın sarısı kumsalında verilen yüzme molasını takiben öğle yemeği molası. Daha sonra Kalkan'a hareket ve limanın gezilmesi. Ardından dünyanın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen Kaputaş Plajı’nın panoramik olarak görülmesi sonrasında Kaş’a hareket ve Kaş sokaklarında yürüyüşe çıkıyoruz. Burada ülkemize en yakın Yunan Adası olan Meis Adası’nı fotoğraflayabilirsiniz. Sonrasında Olympos'a otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

TUR DETAYI

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde açık büfe olarak alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Akşam Yemeği : Otelimizde açık büfe

Konaklama : Türkmen Tree House vbKonaklama: Türkmen Tree House vb

5.

Gün
Adrasan 5 gün programını görmek için tıklayınız

5. Gün: SULUADA TEKNE TURU VE ADRASAN KOYLARI

Sabah Açık Büfe Kahvaltımızın Ardından Saat 09:00'da Olan Suluada Tekne turu İçin Adrasan Limanı'na Hareket ediyoruz. Saat 10:00-17:00 saatleri arasında Türkiye’nin En Berrak Koylarına Türkiye'nin Maldivleri Olarak Bilinen SULUADA'ya Giderek Tekne turumuzu Gerçekleştiriyoruz. İşte Bu Koylarda Tadına Doyamayacağınız Yüzme Fırsatı. Akşama Kadar Teknemizle Gezilmedik Koy Bırakmıyoruz Ve Hepsinde Yüzme Molaları Seni Bekliyor. Öğle Yemeğimizi Taze Levrek Balığı Makarna ve Salata İkramı İle Tekne’de Alıyoruz. Gün İçerisinde Müzik ve Eğlencenin Bol Olduğu Bir Günün Ardından, Çay ve Meyve İkramı İle Tekne Turumuzu Sonlandırıyor ve Ardından Olympos'a Dönüyoruz.Canlı Müzik Eşliğinde Açık Büfe Akşam Yemeğimizin Ardından İsteğe Bağlı Olan Doğa Harikası Çıralı Yanartaş Dağı Gezimize Saat 20:00'da Otel Önünde Buluşarak Gidiyoruz.Katılmayacak Misafirlerimiz Olympos Sokaklarını Keşfedebilir veya Dinlenebilirler. Saatlerimiz Tekrardan 00:00'ı Gösterdiğinde Olympos’un Gece Hayatının Vazgeçilmezi Grubumuza Özel 80’ler 90’lar Partisine Katılıyoruz Normalde Giriş Ücreti Olan Lykia Bara Grubumuza Özel Ücretsiz Olarak Gidiyor Ve Eğlenmeye Devam Ediyoruz

TUR DETAYI

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde açık büfe olarak alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği : Suluada Tekne turu sırasında alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Akşam Yemeği : Otelimizde açık büfe olarak alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Konaklama : Türkmen Tree House vb
Konaklama: Türkmen Tree House vb

6.

Gün
Antalya 6 gün programını görmek için tıklayınız

6. Gün: GÖYNÜK KANYONU – PHASELİS ANTİK KENTİ YÜZME MOLASI – DÜDEN ŞELALESİ

Sabah Açık Büfe Kahvaltımızın Ardından Saat 09:00'da Otelimizden Ayrılarak Dünyanın en önemli yürüyüş parkurları arasında gösterilen Likya Yolu üzerinde, Beydağları Sahil Milli Parkı içerisindeki kanyon, etkileyici görünümüyle ziyaretçilerini büyüleyici bir yolculuğa çıkarıyor. Dünya çapında ünlenen kanyon girişinde, bizleri yapay gölet karşılıyor. Bu göletin etrafında, yeme içme alanları ve ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz kafeterya mevcut. Dileyenler, macera parkı ve zipline parkurunda keyifli anlar yaşayabileceği serbest zamanımız başlıyor. Göleti geçtikten sonra dere boyunca yaklaşık 2 km. sessizliğin ve yemyeşil doğanın içerisinde yürüyerek, kanyon ağzında bulunan doğal havuza girebilirsiniz. Doğa yürüyüşü, tırmanış zipline kanyon safarisi, gibi etkinliklere de katılmak mümkün. Ayrıca kendinizi sık sık karşınıza çıkacak göletlerin buz gibi sularının içine bırakarak, Antalya’nın kavurucu sıcaklarında serinleyebilirsiniz. Gezi esnasında, kanyonda yer alan mağaraları keşfedebilirsiniz. Buradaki serbest zamanımızın ardından tekrar buluşarak en önemli antik kentlerden olan Phaselis antik kentine geçiyoruz. Burda Tarihin ve kalıcı eserleri gördükten sonra dileyen misafirlerimiz Phaselis koyunda denizin tadını çıkarabilirler.Serbest zaman ve yüzme molamızın ardından tekrar buluşarak Antalya Bölgesinin önemli noktalarından olan. Düden Şelalesi 'ne yolculuğumuzla başlıyor. Şelalenin içinde bulunduğu parkta yürüyüşe çıkıp 15 metre yükseklikten dökülen muhteşem Düden Şelalesi'nin manzarasını izliyor, fotoğraf çekiyoruz. Şelalenin ardındaki doğal mağaraya girerek bu eşsiz doğa harikasını arkadan seyrediyoruz.

Belirlenen saatte buluşma ve Ankara’ya hareket. Keyifli yolculuğumuz ve gerekli molalar sonrasında Gece Saatlerinde Ankara’ya varış ve gezimizin sonu.

TUR DETAYI

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Akşam Yemeği : Mola tesislerinde ekstra olarak alabilirsiniz.


DAHİL OLANLAR:
Turizm Aracı İle Ulaşım
Araç İçi Su İkramı
1.Gün Araçta Kahvaltılık İkramı
2 Gece Fethiye'de Konaklama
2 Gece Olympos’da Konaklama
Otel'de; Sabah Kahvaltısı (4) - Akşam Yemeği (4)
Tam Gün Öğle Yemekli 12 Adalar Tekne Turu
Tam Gün Suluada Yemekli Tekne Turu
Seyahat Sigorta Paketi
Profesyonel Rehberlik Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:
Tüm Şahsi Harcamalar
Otel Ekstraları
Öğle Yemekleri (12 Adalar Tekne Turu ve Suluada Tekne Turu Hariç)
Yemeklerde Alınan İçecekler
Ekstra Turlar
Müze, Ören Yeri, Plaj ve Milli Park Giriş Ücretleri


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-35 kişide midibus, 35-50 kişide otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.

2-) Tatilkalbi Turizm , gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatilkalbi Turizm sorumlu tutulamaz.

4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir

5-) Tatilkalbi Turizm , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.

6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tatilkalbi Turizm sorumlu değildir.

8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilkalbi Turizm sorumlu tutulamaz.

9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.

10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#202
LOKASYON:
Fethiye ( çıkışlı)
YEMEK:
4 Sabah Kahvaltısı, 4 Akşam Yemeği
BULUŞMA:
23:15 Armada AVM Önü
23:30 Ümitköy Köprüsü Altı ( Eskişehir İstikameti )
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' 1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir. 2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. 7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir. 8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir. 10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

9.490TL

6 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Likya Turu, Fethiye Kaş Kalkan... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.