Butik Ege ve Pamukkale Turu 2 Gece 3 Gün

EN İYİ FİYAT
 • Butik Ege ve Pamukkale Turu 2 Gece 3 Gün: Ankara Çıkışlı Butik Ege ve Pamukkale Turu 2 Gece 3 Gün
 • Butik Ege ve Pamukkale Turu 2 Gece 3 Gün: Ankara Çıkışlı Butik Ege ve Pamukkale Turu 2 Gece 3 Gün
 • Butik Ege ve Pamukkale Turu 2 Gece 3 Gün: Ankara Çıkışlı Butik Ege ve Pamukkale Turu 2 Gece 3 Gün
 • Butik Ege ve Pamukkale Turu 2 Gece 3 Gün: Ankara Çıkışlı Butik Ege ve Pamukkale Turu 2 Gece 3 Gün
 • Butik Ege ve Pamukkale Turu 2 Gece 3 Gün: Ankara Çıkışlı Butik Ege ve Pamukkale Turu 2 Gece 3 Gün
 • Butik Ege ve Pamukkale Turu 2 Gece 3 Gün: Ankara Çıkışlı Butik Ege ve Pamukkale Turu 2 Gece 3 Gün
 • Sığacık
 • Çeşme
 • Alaçatı
 • İzmir
 • Şirince
 • Pamukkale
Ankara Çıkışlı Butik Ege ve Pamukkale Turu 2 Gece 3 Gün

ANKARA ÇIKIŞLI

EGENİN İNCİLERİ ve PAMUKKALE TURU

SIĞACIK– ÇEŞME– ALAÇATI- İZMİR - ESKİ FOÇA– ŞİRİNCE- PAMUKKALE 

2 GECE 3 GÜNDÜZ

GİDİŞ DÖNÜŞ ULAŞIM - 2 GECE 4 * OTELDE KONAKLAMA - OTELDE AKŞAM YEMEĞİ VE SABAH KAHVALTISI

PROFESYONEL REHBERLİK ve SEYAHAT SİGORTASI DAHİL


Otel konaklamalarında 3 kişilik oda alan misafirlerin odasında 1 çift kişilik yatak ve 1 ek yatak bulunmaktadır.

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İzmir 1 gün programını görmek için tıklayınız

1.Gün İzmir

Belirtilen tur başlangıç tarihinde gece 23:00 Kızılay Avm önü, 23:10 Armada Avm önü, 23:20 Ümitköy Köprüsü altındaki buluşmamızın ardından keyifli yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molalarımız sonrasında sabah saatlerinde Sığacık'a ulaşıyoruz. Mandalina kokulu sokakları, tarihi taş evleri ile turumuzun başlangıç noktası olan Ege'nin incisi Sığacık Türkiye'nin ilk sakin şehir ünvanına sahip Seferihisar'ın en uğrak tatil beldelerinden biridir. Rehberimizin anlatımları sonrasında birbirinden güzel el yapımı ege lezzetlerini bulabileceğiniz kale içi sokaklarında Sığacığı keşfettikten sonra Çeşme'ye hareket ediyoruz. Çeşme'de gezimize ilk olarak Çeşme Kalesi ile başlıyoruz. Kalenin muhteşem manzarası eşliğinde rehberimizin anlatımını dinliyoruz. 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansaray'ı görüyoruz. Sonrasında Çeşme marina da vereceğimiz serbest zamanın ardından belirlenen saatte buluşma ve Alaçatı'ya hareket. Alaçatı'nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz, Alaçatı Pazarı, Alaçatı'nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz. Öğlen yemeği için verilen serbest zamandan sonra İzmir'e doğru yola çıkıyoruz. İzmir'de bulunan otelimize doğru hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

 Konaklama: Extenso Otel, Kaya Prestige VB.Konaklama: Extenso Otel, Kaya Prestige VB.

2.

Gün
İzmir 2 gün programını görmek için tıklayınız

2.Gün İzmir

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından Eski Foça’ya hareket ediyoruz. Akdeniz fokları ve siren kayalıkları ile ünlü beldemizde rehberimizin anlatımları sonrasında dileyen misafirlerimiz gün boyu süren öğle yemekli tekne turuna katılabilir Foça’nın birbirinden güzel koylarını görüp gün boyu bu koylarda denize girerek keyifli zaman geçirebilirsiniz. Tekne turuna katılmak istemeyen misafirlerimiz ise rehberimiz eşliğinde Foça’yı ziyaret edebilir ve ardından bölgede bulunan plajlarda denize girebilirler. Dileyen misafirlerimizle bugünü Foça'ya gelmek yerine otelde ve ya İzmir'de bireysel olarak gezerek geçirebilirler. 15 Haziran öncesi ve 24 Eylül sonrası tarihli turlarda yüzme molalı tekne turu ve plaj için iklimin elverişli olmaması halinde eski Foça ziyareti ve saatlik (yüzmesiz) tekne turları değerlendirilecek olup sonrasında İzmir de daha fazla zaman geçirilecektir. Rehberimizin belirlediği saatte buluşarak İzmir’e doğru yola çıkıyoruz. Odalarımıza yerleşme, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Konaklama: Extenso Otel, Kaya Prestige VB.

3.

Gün
Denizli 3 gün programını görmek için tıklayınız

3.Gün Denizli

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından Şirince'ye doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık bir saat sürecek yolculuk sonrasında Şirince gezimize rehberimizden alacağımız bilgiler ile başlıyoruz. Şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'yi geziyoruz. Ardından Denizli’ye hareket ediyoruz. Karahayıt köyüne varışımız sonrası öğle yemeği aramızı veriyoruz. Yemek arası sonrası tarihin canlı bir örneği olan Hierapolis Antik Kenti'nde; Antik Havuz, Antik Tiyatro, Daha sonra Pamukkale Travertenler'in görülmesi ile turumuzu tamamlıyoruz ve Ankara’ya dönüş için hareket ediyoruz.

Keyifli Bir Gezinin Ardından Bir Başka Tatilkalbi Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Gidiş Dönüş Ulaşım
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
2 Gece Otelde Konaklama
Otelde Açık Büfe Sabah Kahvaltısı (2)
Otelde Akşam Yemeği (2)
Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
Öğle Yemekleri
Foça Tekne Turu(İsteğe Bağlı)
Müze, Ören Yeri ve Plaj Girişleri
Kişisel Harcamalar

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

HAREKET NOKTALARI ve SAATLERİ

23:00 – Kızılay Avm Önü 23:10 – Armada Avm Önü 23:20 – Ümitköy Köprüsü

Otel konaklamalarında 3 kişilik oda alan misafirlerin odasında 1 çift kişilik yatak ve 1 ek yatak bulunmaktadır.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#115
LOKASYON:
Pamukkale (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
2 Sabah Kahvaltısı, 2 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
23:00 – Kızılay Avm Önü 23:10 – Armada Avm Önü 23:20 – Ümitköy Köprüsü
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' 1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir. 2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. 7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir. 8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir. 10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

3.790TL

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Butik Ege ve Pamukkale Turu 2... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.