KESİN ÇIKIŞLI
 • Adrasan Olympos Turu 3 Gece 4 Gün : 3 Gece 4 Gün Adrasan Olympos Tatil Turumuza Hoş Geldiniz
 • Adrasan Olympos Turu 3 Gece 4 Gün : 3 Gece 4 Gün Adrasan Olympos Tatil Turumuza Hoş Geldiniz
 • Adrasan Olympos Turu 3 Gece 4 Gün : 3 Gece 4 Gün Adrasan Olympos Tatil Turumuza Hoş Geldiniz
 • Adrasan Olympos Turu 3 Gece 4 Gün : 3 Gece 4 Gün Adrasan Olympos Tatil Turumuza Hoş Geldiniz
 • Adrasan Olympos Turu 3 Gece 4 Gün : 3 Gece 4 Gün Adrasan Olympos Tatil Turumuza Hoş Geldiniz
 • Adrasan
 • Olympos
 • SuluAda
 • Mehtap Turu
 • Kemer
 • Antik Kent
3 Gece 4 Gün Adrasan Olympos Tatil Turumuza Hoş Geldiniz

Adrasan Olympos Tatil Turu

3 Gece 4 Gün 

Her Hafta Çarşamba Çıkış Pazar Dönüşlü  

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Ankara-Adrasan 1 gün programını görmek için tıklayınız

Ankara Çıkışlı Olympos-Adrasan Turu Hareket Noktaları

23:59 Kızılay Gama Önü

00:15 Armada Avm Önü

00:30 Ümitköy Köprüsü

Ankara - Olympos-Adrasan Arası Gece Yolculuğu Yapılmaktadır , yaklaşık 3 ihtiyaç Molası Verilmektedir.Mola Yerleri Sivrihisar , Afyon , Antalya'dır.

2.

Gün
Adrasan 2 gün programını görmek için tıklayınız

2. Gün: ADRASAN SAHİLİ - SERBEST ZAMAN - KEMER

Ankara Çıkışlı Olympos-Adrasan Turu'muza Yaklaşık 8 Saat Süren Yolculuğun Ardından Adrasan'a Varıyoruz .Yolculuğumuz sonrası Otelimize Ulaşarak Dileyen Misafirlerimiz İsteğe Bağlı Kahvaltısını Alabilir(EKSTRA) veya otele varışımız sonrasında odalarımızın hazırlanması sırasında dileyen misafirlerimiz otelde bekleyerek veya Adrasan plajına giderek denizde vakit geçirebilirsiniz. Günümüzün devamında Adrasanın muhteşem sahil şeridinde denize girebilirsiniz. Saatlerimiz 19:00u Gösterdiğinde Canlı Müzik Eşliğinde Pansiyonumuzda Açık Büfe Olan Akşam Yemeğimizi Alıyoruz. Saat 22:00'da İsteğe Bağlı Olan Kemer Merkez Serbest Zaman Gezisi veya Inferno & Aura Club’a Hareket İçin Resepsiyon Önünde Buluşuyoruz. Türkiye’nin Gece Hayatının Öncülerinden Inferno Veya Aura Club’da Müthiş Bir Gece Seni Bekliyor.

İnferno veya Aura Club için 18 yaş altı misafirlerimiz katılamamaktadır.Kemer Turuna Katılacak Misafirlerimiz Kemer Şehir Merkezinde Serbest Zaman Geçirebilirler.
Konaklama: Grand Yazıcı Otel Adrasan

3.

Gün
Adrasan 3 gün programını görmek için tıklayınız

3. Gün: ADRASAN SAHİLİ - SULUADA TEKNE TURU

Sabah Açık Büfe Kahvaltımızın Ardından Saat 10:00'da İsteğe Bağlı Olan Suluada veya Koylar Tekne turu İçin Adrasan Limanı'na Hareket ediyoruz. Saat 10:30-17:00 saatleri arasında Türkiye’nin En Berrak Koylarına veya Türkiye'nin Maldivleri Olarak Bilinen SuluADA'ya Ve Koylar Tekne turumuzu Gerçekleştiriyoruz. İşte Bu Koylarda Tadına Doyamayacağınız Yüzme Fırsatı. Akşama Kadar Teknemizle Gezilmedik Koy Bırakmıyoruz Ve Hepsinde Yüzme Molaları Seni Bekliyor. Öğle Yemeğimizi Taze Levrek Balığı Makarna ve Salata İkramı İle Tekne’de Alıyoruz. Gün İçerisinde Müzik ve Eğlencenin Bol Olduğu Bir Günün Ardından, Çay ve Meyve İkramı İle Tekne Turumuzu Sonlandırıyor ve Ardından Otelimize dönüyoruz.

Tekne turuna katılmayan misaifrlerimiz Adrasan plajında akşam saatlerine kadar denize girebilir, plajın etrafında bulunan restoranlarda yeme-içme imkanlarından faydalanabilir, su sporları yapabilir ya da otel'de zaman geçirebilirler.
Konaklama: Grand Yazıcı Otel Adrasan

4.

Gün
Adrasan 4 gün programını görmek için tıklayınız

4. Gün: ADRASAN SAHİLİ - OLYMPOS ANTİK KENTİ - MEHTAP TEKNE TURU

Sabah alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimizle rehberimiz eşliğinde Olympos Antik Kenti ve Sahiline gidiyoruz . Rehberimiz eşliğinde Olympos Antik Kentini gezdikten sonra Olympos sahiline ulaşıyoruz ve burada muhteşem doğasıyla Olympos Denizi bizi karşılıyor . Rehberimizin belirleyeceği saate kadar burada deniz keyfi yaptıktan sonra tekrardan Adrasan'da bulunan otelimize geçiyoruz. İsteyen misafirlerimiz akşam yemeğine kadar Adrasan sahilinde denize girebilir su sporları yapabilir veya otelimize geçerek dinlenebilir . Otelde Akşam Yemeğimizi de Aldıktan Sonra İsteğe Bağlı Olan 21:00'da Tekneyle Mehtap Turuna Gidiyoruz. (Gece Tekne Turu Yüzme Molalı) Saatlerimiz Tekrardan 00:00'ı Gösterdiğinde tekrardan otelimize dönüyoruz .

Olympos Antik Kenti gezimizde rehberimiz gerekli noktalarda fotoğraf molası verir ve gerekli anlatımları sağlar.

Olympos Plajı'na geçişlerde zorunlu olarak antik kent içinden geçilmektedir.

Olympos Antik Kent girişlerinde Müze Kart kullanılmaktadır.
Konaklama: Grand Yazıcı Otel Adrasan

5.

Gün
Adrasan-Ankara 5 gün programını görmek için tıklayınız

5. Gün: ADRASAN - ANKARA

Sabah Alacağımız Kahvaltının Ardından Saat 11:00 Civarı Pansiyonumuzdan Ayrılarak Ankaraya Hareket Ediyoruz. Gerekli Molaların Ardından Saat 21:00 Civarı Ankara'ya Varmış Oluyoruz Bir Sonraki Gezimizde Görüşmek Dileği İle Siz Değerli Misafirlerimizle Vedalaşıyoruz ,Bir Sonraki Tatilkalbi Turizm Organizasyon ve Turlarında Buluşmak Üzere.

Olympos Turumuz'un dönüş yolculuğunda yaklaşık 3 veya 4 ihtiyaç molası verilmektedir.

DAHİL OLANLAR:
3 Gece 4 Gün Adrasanda Konaklama
Turizm Paket Özel Tur Araçları İle Ulaşım
3 Gün Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
3 Gün Açık Büfe Akşam Yemeği
Olympos Antik Kent Gezisi
Turizm Refakat ve Rehberlik Hizmeti
Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası
Olympos Sahili Transferleri

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar
Öğle Yemekleri
Kemer Turu Inferno & Aura Club Transfer ve Giriş Ücretleri
Tekne Turu ( Gün boyu Tekne Turu Öğle Yemeği Balık Salata Makarna Çay ve Meyve İkramı İle Birlikte Yüzme Molalıdır) ( Bayram Döneminde Değişiklik Olabilmektedir)
Yanartaş Gezisi Transfer ve Giriş Ücreti
Gece Mehtap Tekne Gezisi(1 Koya Gidilir ve Denize Girilebilmektedir. )


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-35 kişide midibus, 35-50 kişide otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.

2-) Tatilkalbi Turizm , gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatilkalbi Turizm sorumlu tutulamaz.

4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir

5-) Tatilkalbi Turizm , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.

6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tatilkalbi Turizm sorumlu değildir.

8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilkalbi Turizm sorumlu tutulamaz.

9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.

10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#199
LOKASYON:
Adrasan (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
3 Sabah Kahvaltısı, 3 Akşam Yemeği
BULUŞMA:
23:59 Kızılay Gama Önü
00:15 Armada Avm Önü
00:30 Ümitköy Köprüsü
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' 1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir. 2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. 7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir. 8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir. 10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

7.290TL

5 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Adrasan Olympos Turu 3 Gece 4... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.