FIRSAT
 • Fethiye Ölüdeniz Tatili : Ankara Çıkışlı Fethiye Ölüdeniz Tatili Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Fethiye Ölüdeniz Tatili : Ankara Çıkışlı Fethiye Ölüdeniz Tatili Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Fethiye Ölüdeniz Tatili : Ankara Çıkışlı Fethiye Ölüdeniz Tatili Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Fethiye Ölüdeniz Tatili : Ankara Çıkışlı Fethiye Ölüdeniz Tatili Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Fethiye Ölüdeniz Tatili : Ankara Çıkışlı Fethiye Ölüdeniz Tatili Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Fethiye
 • Ölüdeniz
 • Saklıkent Kanyonu
 • Tüplü Dalış
 • Kelebekler Vadisi Tekne Turu
 • Saklıkent Jeep Safari
Ankara Çıkışlı Fethiye Ölüdeniz Tatili Turumuza Hoşgeldiniz...


Fethiye Ölüdeniz Tatili

Her Çarşamba Hareketli 3 Gece 4 Gün EKSTRA TURLAR DAHİL Fethiye

Kahvaltı (3) Öğle Yemeği (2) Akşam Yemeği (3) Konaklama(3) Acenta Refakatı Seyahat Sağlık Sigortası Dahil

Gezilecek Yerler: •Fethiye •Saklıkent Kanyonu •Ölüdeniz

Aktiviteler: • Tüplü Dalış • Kelebekler Vadisi Tekne Turu • Saklıkent Jeep Safari • Yamaç Paraşütü( Ekstra )

Tüplü Dalış Dahil , Kelebekler Vadisi Tekne Turu Dahil , Jeep Safari Dahil 


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Ankara 1 gün programını görmek için tıklayınız

1.Gün ANKARA-FETHİYE

Kızılay Gama İş Merkez : 23:00

Milli Kütüphane : 23:10

Armada : 23:20

Ümitköy Köprüsü Altı : 23:40 hareket noktalarından siz değerli misafirlerimizle buluşuyor ve otobüs içi ikramları eşliğinde gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2.

Gün
Kelebekler Vadisi 2 gün programını görmek için tıklayınız

2.Gün Tüm Gün Kelebekler Vadisi Tekne Turu

Sabah otelde kahvaltımızı aldıktan sonra saat 08:45 - 09:00 Gibi Tam Gün Kelebekler Vadisi Tekne Turu için Otelden aracımızla ayrılıp Babadağ’ın eteğinde bulunan Belcekız Mevkii’ne gidiyoruz. Buradan bineceğimiz teknemizle Ölüdeniz ’in eşsiz koylarını gezmeye başlıyoruz. İlk güzergahımız Kaplan Kelebeği ile ünlü, mevsiminde yüzlerce kelebeğin görülebildiği meşhur Kelebekler Vadisi. Dileyen misafirlerimiz vadi içinde yürüyüş yapabilirken, denizin tadını çıkarmak isteyenler ise sahilde vakit geçirebilirler. Günün devamında yüzme molası vereceğimiz güzergahlar arasında Gemiler Adası, Soğuksu Koyu, Akvaryum Koyu gibi noktalar sayılabilir (3.Tekne Turu) Tekne turunun bitiminde Belcekız sahilinden otobüsümüze binerek otelimize dönüyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde. Fethiye gecelerini doyasıya yaşamak için lobide buluşuyoruz. (Ekstra isteğe bağlı)

3.

Gün
Saklıkent 3 gün programını görmek için tıklayınız

3.Gün Tüm Gün Saklıkent Jeep Safari

Sabah otelden kahvaltımızı aldıktan sonra saat 08:45 - 09:00 saatlerinde bizleri otelden almaya gelen jeeplere biniyor ve Fethiye'nin eşsiz güzelliklerini göremek için yola çıkıyoruz. Ilk durağımız  Saklı Kent Kanyonuna geçmeden siz değerli misafirlerimiz için yol üzerinde yapılacak olan eğlenceli su savaşları için jeeplerin harekat merkezinden su tabancası kiralıyor ve extra olarak kanyon yürüyüşümüz için deniz ayakkabısı almayı unutmayınız. Alışverişimizi yaptıktan sonra saklı kent kanyonuna gitmek için yola çıkıyoruz. Saklı kent kanyonunda serbest zaman, belirtilen saatler  içinde kanyon gezisi gerçekleştirdikten sonra doğal ve şifalı olan 2. Durağımız çamur banyosunu için yola çıkıyoruz. Daha sonrasında ise 3. durağımız olan gizli kent şelalesine gidiyor ve şelalenin eşsiz güzelliğini doyasıya görüp otelimize doğru yola çıkıyoruz.

4.

Gün
Ölüdeniz 4 gün programını görmek için tıklayınız

4.Gün Ölüdeniz Ve Tüplü Dalış

Sabah otelden kahvaltımızı aldıktan sonra saat 08:45 - 09:00 gibi Dalış turumuz için aracımız bizi almaya geliyor ve Fethiye çevresindeki su altı dünyasını keşfetmek için en güzel aktivite olan Fethiye Dalış Turu için profesyonel dalış eğitmenleri eşliğinde etkinliğimizi tamamlıyoruz. Her yaştan tatilcinin rahatlıkla katılabileceği  su sporu olan dalış etkinliğimiz, su altını keşfetme hayaliyle yanıp tutuşanlar için adrenalin dolu bir eğlence olarak düşünülebilir. Fethiye Tüplü Dalış Turu öncesinde dalış eğitmenlerimiz tarafından verilecek brifing in ardından, aşağıda daha keyifli vakit geçirebilmek için belli başlı ipuçları konusunda fikir sahibi olurlar. Programımız öğlen 13:00 civarında bitiyor ve sonrasında misafirlerimize ölüdeniz de yüzme molası veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz öğlen yemeğini burada alabilirler( Ekstra ). Saat 18:00 da aracımız ile akşam yemeği için otelimize geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz yemekten sonra Gece eğlencesi için rehberimizden bilgi alabilir.

5.

Gün
Fethiye 5 gün programını görmek için tıklayınız

5.Gün Fethiye-Ankara

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından otelimizden hareketle bölgeden ayrılıyoruz ve akşam 23.00 Ankara’ya varış.

Keyifli Bir Gezinin Ardından Bir Başka Tatilkalbi Turizm Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşma.

DAHİL OLANLAR:
Otelde 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
Açık Büfe 3 Sabah Kahvaltısı
Açık Büfe veya Set Menü 3 Akşam Yemeği
2 Öğle Yemeği (Tekne turu ve Jeep Safari etkinliğinde)
Lüks Araçlar ile Ulaşım
Tam Gün Öğle Yemekli Jeep Safari Saklıkent-Gizlikent-Yakapark
Tam Gün Öğle Yemekli Kelebekler Vadisi Tekne Turu
Tüplü Dalış (Scuba Diving)
Profesyonel Rehberlik hizmetleri
Milli Park Giriş Ücretleri


HARİÇ OLANLAR:
Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
Tüm Özel Harcamalar
Gece Club Turları
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Rafting 500 TL
Zıplıne ve salıncak 350TL


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Biniş Duraklarımız ve Saatleri :

23.00 Kızılay Gama İş Merkezi Önü

23:05 Milli Kütüphane

23.20 Ankara Armada A.V.M Önü,

23.40 Ümitköy Köprüsü

1. Seyahat acentesi gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden ; gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması veya mücbir sebeplerden kaynaklı paket tura ait sözleşmeyi iptal edebilir . Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı doğmaz. Seyahat acentesi , turu iptal ettiğini katılımcılara bildirmek ve tüketiciden almış olduğu tüm ücretleri 14 gün içinde geri ödemekle yükümlüdür . Vizeli programlarda vize işlemi tamamlanmış olsa dahi tur ücret iadesi yapılır. Vize bedeli iade edilmez. Paket turu satın alan tüketicilerin vize sorumlulukları kendilerine aittir.

2. Yurtiçi otel satışlarında , tüketicinin hizmetin başlamasına 29-15 gün kalaya kadar rezervasyonu / sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %35’ini, 14 günden az bir süre kala iptal etmesi halinde ise tamamını seyahat acentesine ödemeyi kabul , beyan ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişikliği talepleri iptal hükmünde olup tarih değişikliği talepleri , ilgili maddelerde belirtilen süreler dikkate alınarak tüketici tarafından yazılı olarak bildirilecektir

3. Yurtiçi ve yurtdışı paket turlarda, kampanyalı paket tur satışlarında (erken rezervasyon indirimi ve promosyon başlıklı paket turlar gibi) rezervasyonun yapıldığı tarihten itibaren her ne sebeple olursa olsun gerçekleşecek iptallerde gezi bedelinin tamamı yanar ve iade yapılmaz .İsim , tarihli değişikliği ve devir talepleri kabul edilmez . Tüketici , bu durumda gezi bedelinin tamamını seyahat acentesine cayma bedeli olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

4. Tüm Yurtiçi ve Yurtdışı hizmet iptallerinde ücret iadeleri , tüketicilere ödeme şekillerine göre yapılır. Döviz olarak yapılan ödemeler döviz cinsinden , TL olarak yapılan ödemeler TL cinsinden yapılır. Tüketici ücret iadelerinde kur farkı talep edemez.

5. Tüketici, yurtiçi otellerinin , indirimli satış döneminde (yurtiçi erken rezervasyon kampanyalarından ) satın almış olduğu indirimli ürünlerde mücbir sebepler dışında , herhangi bir sebeple ; isim ve tarih değişikliği , devir ve iptal talepleri kabul edilmez . Tüketici , bu durumda rezervasyon bedelinin tamamını seyahat acentesinden cayma tazminatı olarak ödemeyi kabul , beyan ve taahhüt eder.

6. Kampanyalı paket tur satışlarında devir kabul edilmez.

7. Mücbir Sebepler ; Olumsuz hava koşulları , yol engeli ,grev , terör , savaş ihtimali , öngörülmez teknik hususlar gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil ediyorsa , taraflarca mücbir sebep olarak kabul edilir . Yolcunun veya birinci derece akrabalarının 10 günlük mutat işgaline engel rahatsızlıkları ve/veya ölümleri de tam teşekküllü devlet hastanesinden alınmış resmi kurul raporu olması şartıyla mücbir sebeptir.

8.Yurtdışı Turlarına kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den ki merciler den alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.

Tur Programımız minumum 25 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Tatilkalbi tarafından bildirilecektir.Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 2 Gün önce Tatilkalbi Turizm tarafından bildirilecektir.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#114
LOKASYON:
Fethiye (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
3 Sabah Kahvaltısı, 2 Öğle yemeği, 3 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Kızılay Gama İş Merkez : 23:00
Milli Kütüphane : 23:10
Armada : 23:20
Ümitköy Köprüsü Altı : 23:40
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' 1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir. 2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. 7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir. 8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir. 10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

10.990TL

5 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Fethiye Ölüdeniz Tatili ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.