FIRSAT
 • Fethiye Ölüdeniz Tatili : Ankara Çıkışlı Fethiye Ölüdeniz Tatili Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Fethiye Ölüdeniz Tatili : Ankara Çıkışlı Fethiye Ölüdeniz Tatili Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Fethiye Ölüdeniz Tatili : Ankara Çıkışlı Fethiye Ölüdeniz Tatili Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Fethiye Ölüdeniz Tatili : Ankara Çıkışlı Fethiye Ölüdeniz Tatili Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Fethiye Ölüdeniz Tatili : Ankara Çıkışlı Fethiye Ölüdeniz Tatili Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Fethiye
 • Ölüdeniz
 • Saklıkent Kanyonu
 • Tüplü Dalış
 • Kelebekler Vadisi Tekne Turu
 • Saklıkent Jeep Safari
Ankara Çıkışlı Fethiye Ölüdeniz Tatili Turumuza Hoşgeldiniz...

HER ÇARŞAMBA HAREKETLİ 3 GECE 4 GÜN EKSTRA TURLAR DAHİL FETHİYE

Kahvaltı (3) | Öğle Yemeği (2) | Akşam Yemeği (3) | Konaklama(3) | Acenta Refakatı | Seyahat Sağlık Sigortası Dahil

Gezilecek Yerler: •Fethiye •Saklıkent Kanyonu •Ölüdeniz

Aktiviteler: • Tüplü Dalış • Kelebekler Vadisi Tekne Turu • Saklıkent Jeep Safari • Yamaç Paraşütü( Ekstra )

Konaklama: Barlas Hotel 3 Gece


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Ankara 1 gün programını görmek için tıklayınız

1.Gün ANKARA-FETHİYE

23.00 Kızılay Gama İş Merkezi Önü

23:05 Milli Kütüphane

23.20 Ankara Armada A.V.M Önü,

23.40 Ümitköy Köprüsü hareket noktalarından katılacak misafirlerimizle Tatilkalbi Turizm otobüs içi ikramları eşliğinde gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2.

Gün
Ölüdeniz 2 gün programını görmek için tıklayınız

2.Gün ÖLÜDENİZ VE TÜPLÜ DALIŞ

Fethiye ve çevresindeki su altı dünyasını keşfetmek isteyenler için en ideal aktivite olan Fethiye Dalış Turu profesyonel dalış eğitmenleri eşliğinde tamamlanır. Özel bir yetenek, bilgi veya donanım gerektirmeye Fethiye Su Altı Dalışı esnasında büyülü bir dünyanın kapılarından giriş yapılır. Her yaştan tatilcinin rahatlıkla katılabileceği bir su sporu olarak görülmesi gereken dalışlar, su altını keşfetme hayaliyle yanıp tutuşanlar için adrenalin dolu bir eğlence olarak düşünülebilir. Fethiye Tüplü Dalış Turu öncesinde dalış eğitmenlerimiz tarafından verilecek brifing in ardından, aşağıda daha keyifli vakit geçirebilmek için belli başlı ipuçları konusunda fikir sahibi olurlar. Profesyonel ekipmanlar eşliğinde gerçekleşecek dalışlar berrak suda bölge canlılarının gözle görülmesine ve yeni keşifler yapılmasına imkan sağlar. Dalış esnasında su canlıları ve bölgenin sahip olduğu doğal güzellikler hakkında fikir elde edilebilir.Dalış sonrası serbest zaman, akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Konaklama: Barlas Hotel

3.

Gün
Saklıkent 3 gün programını görmek için tıklayınız

3.Gün TÜM GÜN SAKLIKENT JEEP SAFARİ

Siz değerli misafirlerimizi saat 08:00 gibi konaklama yerlerinizden alıyoruz ve ilk durağımız TLOS : M.Ö. Likyalıların yaşadığı ve sonradan Osmanlı İmparatorluğunun eline geçen kent olan TLOS’da kısa bir fotoğraf molası veriyoruz.

İkinci Durak YAKAPARK : Doğal bir park olan yakapark’ta soğuk su havuzlarında yüzebilir,koyu yeşil ağaçların ,serin gölgelerde köşklerde dinlenebilirsiniz.İçerisinde 5 dakika duranın ücretsiz içecek kazandığı havuzlar ve keşfetmeye değer saklı yamaçları ile Yakapark anılarınızda unutulmaz hatıralar bırakacak olağanüstü bir yer.

Üçüncü Durak SAKLIKENT : Saklıkent’te serin suların kenarında 10 çeşit meze ve ana meni olarak Tavuk & Balık , vejeteryanlar için Omlet veya Saç Böreği & Cips ikramı yapılmaktadır.Yemekten sonra 45 dakika sürecek Avrupa’nın ikinci büyük kanyonu olan Saklıkent kanyonunu geziyoruz.Kanyon gezisinden sonra eğer istersek küçük lastik botlarla düzenlenmekte olan Ringo rafting yapabilir.Ortalama 60 metre yükseklikten gerçekleştirilen Bungee Bungee Jumping Yapabilir Ve Saklıkentde Nehirin Üzerinden 3 Parkurdan Oluşan Zipp Lane Yapabilirsiniz. Saklıkente Giriş Saatimiz:12:00 Olup Ayrılışımız Ortalama 14:30'dur

Land Rover safari fethiye etkinliğinde dörtüncü Durak ÇAMUR BANYOSU:Saklıkent'e 20 Dakika Mesafede Olan Çamur Banyosuna Girebilir Vücudunuzdaki Ölü Derileri Vücudunuzdan Atabilir Yüzünüzde Hoş Bir Tebessüm Bırakabilirsiniz. Moladan Sonra 30 Dakikalık Dönüş Yolculuğumuzdan Sonra otelimize geri dönüyoruz . Akşam yemeğimiz otelimizde. Fethiye gecelerini doyasıya yaşamak için lobide buluşuyoruz. (Ekstra isteğe bağlı)Konaklama: Barlas Hotel

4.

Gün
Kelebekler Vadisi 4 gün programını görmek için tıklayınız

4.Gün TÜM GÜN KELEBEKLER VADİSİ TEKNE TURU

Tam Gün Kelebekler Vadisi Tekne Turu Otelden aracımızla ayrılıp Babadağ’ın eteğinde bulunan Belcekız Mevkii’ne gidiyoruz. Buradan bineceğimiz teknemizle Ölüdeniz ’in eşsiz koylarını gezmeye başlıyor ve ilk olarak dümenimizi Kaplan Kelebeği ile ünlü, mevsiminde yüzlerce kelebeğin görülebildiği meşhur Kelebekler Vadisi’ne çeviriyoruz. Dileyen misafirlerimiz vadi içinde yürüyüş yapabilirken, eşsiz turkuazın ve denizin keyfini çıkarmak isteyenler ise sahilde vakit geçirebilirler. Günün devamında yüzme molası vereceğimiz yerler arasında Gemiler Adası, Soğuksu Koyu, Akvaryum Koyu gibi noktalar sayılabilir (3.Tekne Turu) Tekne turunun bitiminde Belcekız sahiline yanaşıp otobüsümüze binerek otelimize dönüyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde. Fethiye gecelerini doyasıya yaşamak için lobide buluşuyoruz. (Ekstra isteğe bağlı)
Konaklama: Barlas Hotel

5.

Gün
Fethiye 5 gün programını görmek için tıklayınız

5.Gün FETHİYE-ANKARA

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından otelimizden hareketle bölgeden ayrılıyoruz ve akşam 23.00 Ankara’ya varış

Keyifli Bir Gezinin Ardından Bir Başka Tailkalbi Turizm Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşma.

DAHİL OLANLAR:
Otelde 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
Açık Büfe 3 Sabah Kahvaltısı
Açık Büfe veya Set Menü 3 Akşam Yemeği
2 Öğle Yemeği (Tekne turu ve Jeep Safari etkinliğinde)
Lüks Araçlar ile Ulaşım
Tam Gün Öğle Yemekli Jeep Safari Saklıkent-Gizlikent-Yakapark
Tam Gün Öğle Yemekli Kelebekler Vadisi Tekne Turu
Tüplü Dalış (Scuba Diving)
Profesyonel Rehberlik hizmetleri
Milli Park Giriş Ücretleri


HARİÇ OLANLAR:
Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
Tüm Özel Harcamalar
Gece Club Turları
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Biniş Duraklarımız ve Saatleri :

Kızılay Gama İş Merkez : 23:00

Milli Kütüphane : 23:10

Armada : 23:20

Ümitköy Köprüsü Altı : 23:40

Yurtiçi ve yurtdışı paket turlarda, kampanyalı paket tur satışlarında (erken rezervasyon indirimi ve promosyon başlıklı paket turlar gibi) rezervasyonun yapıldığı tarihten itibaren her ne sebeple olursa olsun gerçekleşecek iptallerde gezi bedelinin tamamı yanar ve iade yapılmaz .İsim , tarihli değişikliği ve devir talepleri kabul edilmez . Tüketici , bu durumda gezi bedelinin tamamını seyahat acentesine cayma bedeli olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#114
LOKASYON:
Fethiye (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
3 Sabah Kahvaltısı, 2 Öğle yemeği, 3 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Kızılay Gama İş Merkez : 23:00 Milli Kütüphane : 23:10 Armada : 23:20 Ümitköy Köprüsü Altı : 23:40
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' 1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir. 2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. 7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir. 8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir. 10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

5.690TL

5 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Fethiye Ölüdeniz Tatili ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.