Uçaklı Butik Diyarbakır Turu Ankara Çıkışlı

KESİN ÇIKIŞLI
 • Uçaklı Butik Diyarbakır Turu Ankara Çıkışlı : Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Diyarbakır Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Uçaklı Butik Diyarbakır Turu Ankara Çıkışlı : Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Diyarbakır Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Uçaklı Butik Diyarbakır Turu Ankara Çıkışlı : Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Diyarbakır Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Uçaklı Butik Diyarbakır Turu Ankara Çıkışlı : Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Diyarbakır Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Uçaklı Butik Diyarbakır Turu Ankara Çıkışlı : Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Diyarbakır Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Uçaklı Butik Diyarbakır Turu Ankara Çıkışlı : Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Diyarbakır Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Uçaklı Butik Diyarbakır Turu Ankara Çıkışlı : Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Diyarbakır Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Diyarbakır Kalesi
 • On Gözlü Köprü
 • Hevsel Bahçeleri
 • Ergani
 • Zerzevan Kalesi
 • Kralkızı Barajı
Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Diyarbakır Turumuza Hoşgeldiniz...

Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Diyarbakır Turu

AJET HAVAYOLLARI İLE

1 GECE 2 GÜN

NAKİT ÖDEMEDE %5 İNDİRİM VADE FARKSIZ 3 TAKSİT İMKÂNI
TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Diyarbakır 1 gün programını görmek için tıklayınız

1 Gün: Ankara Esenboğa Havalimanından Hareket-Diyarbakır

 Değerli Misafirlerimiz ile Uçuş saatimizden 1 saat öncesinde Ankara Esenboğa havalimanında buluşuyoruz, sonrasında bagaj ve Check-in işlemlerimizi gerçekleştirip yolculuğumuza başlıyoruz. Konforlu geçen yolculuğumuz sonrasında bizleri bekleyen aracımız ile Diyarbakır şehir merkezine hareket ediyoruz ve Diyarbakır gezimize başlıyoruz. Surlar, Burçları, Kapıları, İç Kale, Hz. Süleyman Camisi ve 27 sahabe Türbesi, Artuklu Kemeri, Aslanlı Çeşme, Artuklu Sarayı ve Amida Höyüğü Saint George Kilisesi Jandarma Binası Adliye A (Hükumet Binası), Adliye B (Büyük Adliye Sarayı) 7.Kolordu Komutanlık Binası Atatürk Müzesi -Cephanelik Binası –Eski Cezaevi Binası –Vakıflar Mudürlüğü Binası Defterdarlık Binası (Müze Müdürlüğü)- Diyarbakır Arkeoloji Müzesi (Körtiktepe Bölümü çok etkileyici) Sur İçi 1: Dağ Kapı(Harput kapısı) Nebi peygamber camii, Hasan paşa hanı, Kuyumcular çarşısı, Cahit Sıtkı Tarancı evi, Ulu camii, Mesudiye medresesi, Güneş saati, Bakırcılar çarşısı, Sülüklü han, Demirciler çarşısı, Dört ayaklı Minare, Şeyh Muttahar Camii, Morpetyun Keldani Klisesi (Dışarıdan), Surp Gragos Ermeni Kilisesi (Dışarıdan).Surların minyatürü, Kervansaray ( Deliller Hanı) Hz. Ömer Camii, Mardin Kapı ve Bizans surlarında yürüyüş. Sur İçi 2: Yedi Kardeş Burcu, Ali Paşa Camii, Ulu Beden (Ben-u Sen) Burcu, Meryem Ana Süryani Kadim Kilisesi, Urfa Kapı (Rum Kapısı), Sarı Saltuk Türbesi, Melik Ahmet Paşa Camii, Melik Ahmet Paşa Hamamı, Parlı Safa Camii ve Minaresi, Behram Paşa Camii, Dengbej Evi, Cemil paşa konağı ( kent müzesi),Deva (Deve) Hamamı, Aşefçiler Çarşısı, Peynirciler Çarşısı Sur Dışı: Gazi Köşkü (Semanoğlu Köşkü), On Gözlü Köprü, Hevsel Bahçeleri Yürüyüşü, gezilerimizi bitirip akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Konaklama: 3*-4* Şehir Otelleri

2.

Gün
Diyarbakır 2 gün programını görmek için tıklayınız

2 Gün: Ergani-Eğil-Eğil Tekne Turu-Dönüş Yolculuğu

Sabah otelimizde  kahvaltımızı aldıktan sonra Ergani’ye hareket ediyoruz. Makam (Zülkif) Dağı Hikâyeleri, Hilar Mağaraları, Çayönünü, gezilerimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından Eğili Geçiyoruz. Ziyaret Tepesi ve Peygamber Kabirleri, Hz. Elyasa (As.) , Hz. Zülkif (As.), Nebi Ömer (İbni Pir-i Can), Nebi Harun-i Asefi (İbni Pir-i Can), Nebi Hürmüz, Nebi Zünnun, Nebi Harut, Ziyaret tepesinden Eğil’e ve Kralkızı Barajına panaromik bakış. Barajda tekne turu ve Kaleye gezimizi yapıp Diyarbakır şehir merkezine dönüyoruz. Şehir merkezindeki serbest zamanımızda yöresel ürün alışverişi yapabilirsiniz.  Diyarbakır Havalimanına hareket ediyoruz bagaj ve Check-in işlemlerimiz sonrası Ankara'ya geri dönmek üzere yola çıkıyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrası Ankara'da turumuzu sonlandırıyoruz. Bir sonraki Tatilkalbi turlarımızda buluşmak üzere vedalaşıyoruz. Hoşçakalın.


DAHİL OLANLAR:
Gidiş- Dönüş Uçak Bileti
Havalimanı Vergileri
15+8 Kg Bagaj Hakkı
Bölgede Alan Transferi ve Konforlu Araçlar İle Ulaşım
Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
Otelimizde 1 Açık Büfe Kahvaltı
Otelimizde 1 Açık Büfe/Set Menü Akşam Yemeği
Profesyonel Rehber Eşliğinde Gezi
Zorunlu Seyahat Güvence Poliçesi
Milli Parklar Giriş Ücretleri
Araç İçi Bardak Su
Turumuz Boyunca Acenta Refakati


HARİÇ OLANLAR:
Özel ve Kişisel Harcamalar
Öğle Yemekleri
Yemeklerde Alınan İçecekler
Otel Minibar ve Extra Kullanımları
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Uçaklı Turlarımızda Bilet Ücret İadesi Yapılamaz Hava yolu Şartları Uygulanır, Tur tarihinden 7 gün önce yapılan iptallerde tur bedeli ödemenin yapıldığı şeklinde iade edilir. 7 gün ve sonrası yapılan iptallerde tur ücreti iadesi yapılmaz, başka turla değiştirilemez, üçüncü kişilere devredilemez.

• Uçuş Saatinden 1,5 Saat Öncesinde Ankara Esenboğa Havalimanında Buluşma

• Ankara-Diyarbakır Anadolujet TK7140 07:55

• Diyarbakır-Ankara Anadolujet TK7147 21:40


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#68
LOKASYON:
Diyarbakır (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
1 Sabah Kahvaltısı, 1 Set Menü Akşam Yemeği
ULAŞIM
Uçak    Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
Uçuş Saatinden 1,5 Saat Öncesinde Ankara Esenboğa Havalimanında Buluşma
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir.
2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz.
4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.
5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.
6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.
8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz.
9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.
10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

7.790TL

2 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Uçaklı Butik Diyarbakır Turu Ankara... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.