Uçaklı Ege Akdeniz Koyları Turu Ankara Çıkışlı

KESİN ÇIKIŞLI
 • Uçaklı Ege Akdeniz Koyları Turu Ankara Çıkışlı: Ankara Çıkışlı Uçaklı Ege Akdeniz Koyları Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Uçaklı Ege Akdeniz Koyları Turu Ankara Çıkışlı: Ankara Çıkışlı Uçaklı Ege Akdeniz Koyları Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Uçaklı Ege Akdeniz Koyları Turu Ankara Çıkışlı: Ankara Çıkışlı Uçaklı Ege Akdeniz Koyları Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Uçaklı Ege Akdeniz Koyları Turu Ankara Çıkışlı: Ankara Çıkışlı Uçaklı Ege Akdeniz Koyları Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Uçaklı Ege Akdeniz Koyları Turu Ankara Çıkışlı: Ankara Çıkışlı Uçaklı Ege Akdeniz Koyları Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Bodrum
 • Gökova
 • Marmaris
 • Dalyan
 • Kelebekler Vadisi
 • Kekova Adası
Ankara Çıkışlı Uçaklı Ege Akdeniz Koyları Turumuza Hoşgeldiniz...

ANKARA ÇIKIŞLI

UÇAKLI EGE AKDENİZ KOYLARI TURU HER GÜN TEKNE İLE

4 GECE 5 GÜN

TEKNE TURU DAHİL

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Bodrum 1 gün programını görmek için tıklayınız

UÇAK HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

• Uçuş Saatinden 1,5 Saat Öncesinde Ankara Esenboğa Havalimanı'nda Buluşma

• Ankara-Bodrum Anadolujet TK7150 08:05 Uçağı

• Antalya-Ankara Anadolujet TK7027 22:05 Uçağı

1 Gün: Ankara-Bodrum-Bodrum Koyları Tam Gün Tekne Turu-Bodrum Kalesi-Yüzme Molaları-Myndos Kapısı

Uçuş saatimizden 1 saat öncesinde Esenboğa havalimanında buluşma Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Anadolujet Ankara-Bodrum 08.05 uçuşu için uçağımıza yerleşiyor ve Bodrum’a hareket ediyoruz. 09.20 civarı Bodrum’a varış. (Havayolu kaynaklı uçuş saatlerinde değişiklik olabilir.) Alan da Bekleyen aracımız ile Tekne Turumuz için teknemizdeki yerimizi almak üzere hareket ediyoruz. Ücrete Dâhil Tam Gün Yemekli Bodrum Koyları Tekne Turumuza katılıyoruz. Turumuz esnasında Akvaryum Koyunu, Karaada’yı, Termal Suyu, Meteor Çukurunu, Poyraz Limanını, Tavşan burnunu, Bağla’yı, Deve Plajını, Orak Adasını gerek tekneden görerek gerekse de yüzme molası vererek ziyaret edeceğiz. Tekne turumuz sonrasında Bodrum merkezde bulunan Myndos Kapısını ve Anfi Tiyatroyu geziyoruz. Buradan da otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği sonrasında dileyen konuklarımızla ünlü Bodrum gecelerinde eğlenmek üzere merkeze hareket ediyoruz. Konaklama otelimizde.Konaklama: Bodrum Milas Han Hotel

2.

Gün
Muğla 2 gün programını görmek için tıklayınız

2 Gün: Gökova Tam Gün Tekne Turu-Yüzme Molaları-Azmak-Çayı Tekne Turu-Cleoptra Plajı

Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından Sualtı flora ve faunası bakımından Türkiye’nin en zengin çayı olan Azmak Çayına hareket ediyoruz. Doğal yaşamı gözlemleyeceğimiz Ücrete Dâhil Tam Gün Yemekli Tekne Turumuza katılıyoruz. Tur esnasında Gelibolu Adasını, Yeşil Deniz’i, Zeytinli Koyunu, İncekumu, Lacivert Koyu gerek tekneden görerek gerekse de yüzme molası vererek ziyaret edeceğiz. Ünlü Sedir Adası’nın gezip gördükten sonra mimarlık ödülüne sahip Akyaka’ya gidiyoruz. Akyaka’nın atmosferini soluduktan ve fotoğraflarını çektikten sonra Marmaris’e hareket ediyoruz. 2 gecelik konaklamamız ve otelimiz burada. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
Konaklama: Dalyan Grand Emir Hotel

3.

Gün
Muğla 3 gün programını görmek için tıklayınız

3 Gün: Dalyan Tam Gün Tekne Turu - İz tuzu Plajı - Caretta Caretta - Kaunos Kral Kaya Mezarlar

Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından Ücrete Dâhil Tam Gün Yemekli Dalyan Tekne Turumuza katılıyoruz. Turumuz esnasında Dalyan Kaunos kral kaya mezarlarını görecek; caretta carettaların Akdeniz deki en önemli üreme yeri olan ünlü İz tuzu Plajında yüzme molası vereceğiz. Mola sonrasında Kral kaya mezarlarını görüyor ve sazlıklarda yürüyüş yapıyoruz. Hatta Rıza çavuş çamur banyosunun kükürtlü sularından faydalanma olanağı buluyoruz. Son olarak Köyceğiz Gölü`nü de gördükten sonra otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Konaklama: Marmaris Selen Hotel

4.

Gün
Fethiye 4 gün programını görmek için tıklayınız

4 Gün: Kelebekler Vadisi Tam Gün Mavi Yolculuk Tekne Turu-Yüzme Molaları-Kayaköy

Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından Ücrete Dâhil Tam Gün Yemekli Kelebekler Vadisi Tekne Turumuza katılıyoruz. Turumuz esnasında Fosforlu Mağarayı, Şelaleyi, Soğuk Su Kaynağını ve St. Nicolas Adasını koylarda vereceğimiz yüzme molaları ile göreceğiz. Turumuz sonrasında 1923 yılında mübadeleyle boşaltılan Kaya Köy’ü geziyoruz. Buradan otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Konaklama: Fethiye Royal Park Artemisia

5.

Gün
Antalya 5 gün programını görmek için tıklayınız

5 Gün: Kekova Adası Tam Gün Mavi Yolculuk Tekne Turu-Yüzme Molaları-Tersane Koyu-Batık Şehir-Kale Köy-Simena-Kaş-Likya Lahdi-Dönüş Yolculuğu

Otelimizde alacağımız kahvaltımız ardından ilk olarak Kaş’ı geziyoruz. Ardından Üçağız’da alacağımız tekneyle Ücrete Dâhil Yarım Gün Yemekli Kekova Tekne Turumuza katılıyoruz. Turumuz esnasında uçağız Köyünü, Batık Şehri, Tersane Koyunu, Kale köyü ve Kalesi’nin bulunduğu Kekova ve Simena’nın yüzme molaları ve yürüyüşlerle gezilmesi sonrasında Şehir turunda Anfi Tiyatroyu, Likya Lahdini ve Limanı geziyoruz. Ardından turumuzu sonlandırarak Antalya Havalimanı’na hareket ediyoruz.Gerekli bagaj ve bilet işlemleri sonrası Anadolu Jet Tarifeli seferi ile 22.05’da Ankara'ya hareket. 23.10 sularında Esenboğa Havalimanın varış ve gezimizin sonu. Bir Başka Tatilkalbi  Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşma.


DAHİL OLANLAR:
Anadolujet Gidiş Uçak Bileti
Anadolujet Dönüş Uçak Bileti
Havalimanı Vergileri
Bölgede Alan Transferi ve Konforlu Araçlar İle Ulaşım
Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
4 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
Otelimizde 4 Açık Büfe Kahvaltı
Otelimizde 4 Açık Büfe/Set Menü Akşam Yemeği
Bodrum Tekne Turu Tam Gün Yemekli
Gökova Tekne Turu Tam Gün Yemekli
Dalyan Tekne Turu Tam Gün Yemekli
Kelebekler Vadisi Tekne Turu Tam Gün Yemekli
Kekova Tekne Turu Tam Gün Yemekli
Profesyonel Rehber Eşliğinde Gezi
Seyahat Esnasında Araç İçi İkramlar
Zorunlu Seyahat Güvence Poliçesi
Milli Parklar Giriş Ücretleri
Araç İçi Bardak Su
Turumuz Boyunca Acenta Refakati


HARİÇ OLANLAR:
Özel ve Kişisel Harcamalar
Yemeklerde Alınan İçecekler
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Uçaklı Turlarımızda Bilet Ücret İadesi Yapılamaz Hava yolu Şartları Uygulanır, Tur tarihinden 7 gün önce yapılan iptallerde tur bedeli ödemenin yapıldığı şeklinde iade edilir. 7 gün ve sonrası yapılan iptallerde tur ücreti iadesi yapılmaz, başka turla değiştirilemez, üçüncü kişilere devredilemez.

• Uçuş Saatinden 1,5 Saat Öncesinde Ankara Esenboğa Havalimanında Buluşma

• Ankara-Bodrum Anadolujet TK7150 08:05 Uçağı

• Antalya-Ankara Anadolujet TK7027 22:05 Uçağı


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#67
LOKASYON:
Bodrum (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
4 Kahvaltı, 5 Öğle Yemeği, 4 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Uçak    Otobüs    Deniz   
BULUŞMA:
Uçuş Saatinden 1,5 Saat Öncesinde Ankara Esenboğa Havalimanı'nda Buluşma
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir.
2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz.
4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.
5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.
6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.
8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz.
9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.
10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

25.790TL

5 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Uçaklı Ege Akdeniz Koyları Turu... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.