Sharm El Sheikh Tailwind Havayolları ile 4 Gece 5 Gün

EN İYİ FİYAT
 • Sharm El Sheikh Tailwind Havayolları ile 4 Gece 5 Gün : Tailwind Havayolları ile Sharm El Sheikh Turumuza Hoş Geldiniz...
 • Sharm El Sheikh Tailwind Havayolları ile 4 Gece 5 Gün : Tailwind Havayolları ile Sharm El Sheikh Turumuza Hoş Geldiniz...
 • Sharm El Sheikh Tailwind Havayolları ile 4 Gece 5 Gün : Tailwind Havayolları ile Sharm El Sheikh Turumuza Hoş Geldiniz...
 • Sharm El Sheikh Tailwind Havayolları ile 4 Gece 5 Gün : Tailwind Havayolları ile Sharm El Sheikh Turumuza Hoş Geldiniz...
 • Sharm El Sheikh Tailwind Havayolları ile 4 Gece 5 Gün : Tailwind Havayolları ile Sharm El Sheikh Turumuza Hoş Geldiniz...
 • Sharm El Sheikh Tailwind Havayolları ile 4 Gece 5 Gün : Tailwind Havayolları ile Sharm El Sheikh Turumuza Hoş Geldiniz...
 • Sharm El Sheikh
 • ATV Çöl Safarisi
 • Egzotik Mısır Gecesi
 • Royal Sea Scope Tekne Turu- Kızıldeniz
 • Kahire- Giza
 • Ras Mohammed Millî Parkı
Tailwind Havayolları ile Sharm El Sheikh Turumuza Hoş Geldiniz...

Şarm El Şeyh Tailwind Havayolları ile 4 Gece Her Pazar Hareket Ekim 2023- Mart 2024

SHARM EL SHEIK


Her Pazar Çıkışlı 4 Gece 5 Gün 4* ve 5* Farklı Otel Seçenekleri 

Sezon Boyu 3 Gece 4 Gün Sharm El Sheikh Turumuz için TıklayınTUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
İstanbul – Şarm El-Şeyh 1 gün programını görmek için tıklayınız

İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde buluşup bagaj ve pasaport işlemlerini tamamladıktan sonra Tailwind Havayolları’nın TWI2711 sayılı özel charter seferi ile 18.45’ta Şarm El-Şeyh’e (Sharm El-Sheikh) hareket edeceğiz. Yerel saatle 20.30’da havaalanına varışımızın ardından dinlenmek ve konaklamak üzere otele gideceğiz. Kayıt işlemleri yapıldıktan sonra otele yerleşeceğiz. 

4* TİVOLİ HOTEL AQUA PARK Vb.(Soft Herşey Dahil)

4* TURQUOISE BEACH HOTEL Vb.(Soft Herşey Dahil)

4* QUEEN SHARM RESORT Vb.(Soft Herşey Dahil)

5* NUBIAN ISLAND AQUA PARK Vb.(Soft Herşey Dahil)

5* NUBIAN VILLAGE Vb.(Ultra Herşey Dahil)

5* RİXOS SHARM EL SHEİKH ADULTS ONLY 18+ VB.(ULTRA HERŞEY DAHİL)

5* RİXOS PREMİUM SEAGATE VB.(ULTRA HERŞEY DAHİL)

2.

Gün
Şarm El-Şeyh 2 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltıdan sonra serbest zaman ancak dileyen misafirlerimiz rehberimizin bilgilendirmeleri sonrasında ekstra düzenlenecek Atv Çöl Safarisi’ne ya da Royal Sea Scope Tekne Turu’na katılabilirler. Geceleme yine Şarm El-Şeyh’teki otelimizde.

Ekstra Tur: (Atv Çöl Safarisi) Kişi Başı 45 USD

Bir kum cenneti olarak adlandırılabilecek bölgede yaklaşık iki saat sürecek bu eğlenceli turda macera ve adrenalin dolu bir çöl yolculuğu yapacağız. Her anını tek tek fotoğraflamak isteyeceğiniz ve video çekmeden durmanın neredeyse mümkün olmadığı bu serüvende dileyen misafirlerimiz develerle yolculuk yapma ve çöl halkının yaşamını deneyimleme fırsatı da bulacaklar. Çölde günbatımını izleme ve bu muhteşem atmosfer olayını bizzat görme şansını da yakalayacağımız safarimizde Bedevî çadırlarında verilecek ikramlarla dinlenecek ve ardından konaklamak üzere otele döneceğiz.

Ekstra Tur: (Royal Sea Scope Tekne Turu) Kişi Başı 30 USD

Yarısı denizaltında bulunacak şekilde tasarlanan Royal Sea Scope tekneleriyle yapacağımız Kızıldeniz gezisinde, mitolojik ve dini anlatılarda önemli yeri olan bu abidevi denizin altındaki yaşamı tekne içindeki cam seyir terasından izleme imkânı bulacağız. İki saat sürecek gezimiz sırasında, Hint Okyanusu’na akan Kızıldeniz’in barındırdığı canlıları yakından görme fırsatı bulacağız. Cam berraklığındaki Kızıldeniz’in tuz oranı ve sıcaklığı sayesinde dünyanın en zengin bitki ve hayvanlarla oluşturduğu su altı görüntülerini adeta birer tablo gibi seyredeceğiz. Gördüklerimiz karşısında doğaya hayranlığımız daha da artmış olacak. Fotoğraflarla bu anları herkese göstermek isteyeceğimiz bu harikulade gezimizin ardından serbest zaman. Sonrasında konaklamak üzere otele döneceğiz.


3.

Gün
Şarm El-Şeyh 3 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltıdan sonra serbest zaman ancak dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Tekne ile Ras Mohamed Millî Parkı ve Egzotik Mısır Gecesi Turu’na katılabilecekler.

Ekstra Tur: (Ras Mohammed Millî Parkı ve Egzotik Mısır Gecesi) Kişi Başı 55 USD

Kuşbakışı morfolojisi sakallı bir erkek yüzünü andıran bir yarımada üzerinde yer alan Ras Mohammed Millî Parkı gerek kamp alanları, gerek park çevresinde yaşayan Bedevîlerin sürdürdükleri kültür, gerekse dalış ve şnorkelle yüzmek açısından oldukça elverişli coğrafyasıyla herkesi büyülemeye hazır halde bizleri bekliyor olacak. Turumuz sırasında yapacağımız tekne turu ile bölgedeki birbirinden etkileyici mercanları, gel-git alanlarında kıyılarda yetişen mangrov ağaçlarını, göz alıcı plajları ve muhteşem sualtı yaşamını gözlemleyeceğiz. Sonrasında hoş ve sıcak bir esinti eşliğinde günbatımını izleyecek ve egzotik bir Mısır gecesi deneyimi yaşamak üzere bölgenin ünlü kulüplerinde Farsha Mountain Lounge’a gideceğiz. Falezlere kurulan, etkileyici dekorasyonuyla geceye özgün bir egzotizm katan mekânda hem ruhumuzu hem de zihnimizi dinlendireceğiz.


4.

Gün
Şarm El-Şeyh 4 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltıdan sonra serbest zaman ancak dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek Piramitlerin Gizemli Dünyası Turu’na katılabilecekler.

Ekstra Tur: (Piramitlerin. Gizemli Dünyası) “Otobüs” ile Kişi Başı 120 USD / “Uçak” ile Kişi Başı 285 USD

Dünyanın yedi harikası arasında yer alan Mısır piramitlerini görmek üzere yola çıkacak ve otobüsle/uçakla Kahire’ye gideceğiz. Kentte piramitlerin bulunduğu bölgeye vardığımızda, bir anda adeta zaman yolculuğuna çıkacak ve kendimizi milattan önce Kahire’sinin dünyasında bulacağız. Çölü kaplayan Giza Nekropolü’nün üç görkemli piramidinin hikâyelerini dinleyecek, gizem perdesinin ardında saklanan gerçekleri öğreneceğiz. Keops, Kefren ve Mikerinos piramitlerini ziyaret edecek, hiyeroglifleri, piramit koridorlarını, arkeolojik buluntuları görecek, sihirli atmosferin hülyasına kapılacağız. “En büyük sırrı” sakladığına inanılan Sfenks heykelinin önünden geçerken sırrın ne olduğunu daha çok merak edecek, tek parça granitten yapılma heykelin işçiliğine hayran kalacağız. Ayrıca bereketin simgesi ve dünyanın en uzun ikinci nehri olan Nil Nehri’nin kıyılarında yürüyecek, bölgedeki müzeleri gezerken Giza Platformu’nun sırlarına vakıf olmayı daha çok umacağız.

Önemli Not: Bu tura katılabilmek için Şarm Havalimanında pasaport kontrolünden geçmeden önce vize alınmalıdır. Detaylı bilgi için arayınız.


5.

Gün
Şarm El-Şeyh - İstanbul 5 gün programını görmek için tıklayınız

Kahvaltının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayacağız. Sonrası serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluştuktan sonra havalimanına gitmek üzere yola çıkacağız. Bagaj ve pasaport işlemlerini tamamlayıp Tailwind Havayolları’nın TWI2712 sayılı özel charter seferi ile 21.30’da İstanbul’a doğru hareket edeceğiz. Yerel saat ile ertesi gün 01:30’da İstanbul Havalimanına varış. Yeni seyahatlerde yine birlikte olmak dileğiyle. 

Not-1: 22-26 Ekim tarihinde gerçekeleşecek turumuzun uçuş sefer saatleri aşağıdaki gibidir;

Gidiş: TWI2411 IST/SSH 15.40 18.30

Dönüş: TWI2412 SSH/IST 19:30 22:30

Not-2: 29 Ekim– 2 Kasım tarihinde gerçekeleşecek turumuzun uçuş sefer saatleri aşağıdaki gibidir;

Gidiş: TWI2411 IST/SSH 15.40 17.30

Dönüş: TWI2412 SSH/IST 18:30 22:30


DAHİL OLANLAR:
• Tailwind Havayolları özel seferi ile IST/SSH/IST parkurunda ekonomi sınıfı uçuşlar
• Havalimanı ve otel vergileri
• Seçilecek Otellerde 4 (dört) gece belirtilen konseptte konaklama
• Panoramik şehir turu
• Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
• Türkçe rehberlik hizmetleri


HARİÇ OLANLAR:
• Yurtdışı çıkış harcı bedeli
• Kişisel harcamalar ve programda belirtilen ekstra turlar
• Şoför ve rehber bahşişleri (isteğe bağlıdır)
• Vize Bedeli-Piramitlerin Gizemli Dünyası turuna katılmak isteyen misafirlerimizin Şarm El Seyh’e varışta havalimanında Kapı vizesi alması gerekmektedir.


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

• Yurtdışı gezilerinde en az 6 (altı) ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 (on) yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir. Bu tür pasaportların tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile ülkeye giriş yapılamaz.

• Exp-Ert DMC, havayolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Exp-Ert DMC, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu, saat değişmesi riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş aralığındaki çocuklar için alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödenmez.

• Exp-Ert DMC, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

• Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 (kırk) kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 (yirmi bir) gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

• Programlarda belirtilen geziler rehberin inisiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün/günlerde yapılabilir.

• Fiyatlara dahil olan ve olmayan (ekstra) turların özel durumlardan dolayı yapılamaması halinde yerine alternatif turlar düzenlenir.

• Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 (yirmi) kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir. Daha az sayıda katılım olduğu takdirde turlar rehberin inisiyatifinde ve gerekli olursa fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Exp-Ert DMC sorumlu tutulamaz.

• Üç kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup bu tip odalarda üçüncü kişiye tahsis edilen yatak, standart yataklardan küçüktür. Üç kişilik odalar bir büyük yatak ve bir ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan türdedir; tur katılımcısı üçüncü kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiğini beyan etmiş sayılır. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan tek çocuk için geçerlidir.

• Vize başvurusu için en az 6 (altı) ay geçerli pasaportun ve acentelerimizden temin edilebilecek “vize için gerekli evraklar listesi”nde belirtilen belgelerin tur hareket tarihinden minimum 1 (bir) ay önce yazılı onay ile eksiksiz olarak acenteye teslim edilmesi gerekmektedir.

• Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası gibi faal dönemlerde, belirtilen lokasyonlardan veya mesafelerden daha uzaktaki oteller kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 (on beş) gün önce katılımcıya acente tarafından bilgi verilecektir.

• Tur programında fiyata dâhil olan hizmetler arasında yer alan “otelde yapılan kahvaltılar”, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde “kontinental kahvaltı” denilen “tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahve”den oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.

• Panoramik şehir turları maksimum 2 (iki) saat süren, otobüs içerisinden yapılan, şehrin önemli noktalarının ziyaret edildiği turlardır.

• Tekne turları minimum 25 (yirmi beş) kişinin katılımıyla yapılmaktadır.

• Yemekli turlarda mönü “başlangıç tabağı, ana yemek ve tatlı” içermekte olup içecekler hariçtir.

• Türkiye ile Sharm El Seyh arasında Vize Muafiyeti Anlaşması mevcuttur. Bu çerçevede Türkiye vatandaşı olan diplomatik, hususi, hizmet ve umuma mahsus pasaport hamilleri, birbirlerinin ülkesine, her altı ay içinde ilk giriş tarihinden itibaren doksan (90) günü aşmayan bir süre için veya transit geçiş maksadıyla vize almadan girebilmektedir.

• Piramitlerin Gizemli Dünyası turuna katılmak isteyen misafirlerimizin Şarm El Seyh’e varışta havalimanında Kapı vizesi alması gerekmektedir.Tivoli Hotel Aqua Park, Şarm El-Şeyh'in merkezine 1 km uzaklıkta, özel plaja ise servisle 5 dakikalık mesafede yer almaktadır.


• El Sharm Maya Koyu'nda bulunan Turquoise Beach Hotel, Kızıldeniz kıyısında yer almaktadır. Otel, bozulmamış özel bir plaj, güneşlenme terasına sahiptir.


Queen Sharm Aqua Park Hotel’ın özel plajı bulunmaktadır.


• Özel bir plaja sahip Nubian Island, Families and Couples only, Kızıldeniz ve Güney Sina Dağları'nın manzarasını sunan bir sahil tesisidir.


• Özel plaja sahip olan Nubian Village, Families and Couples only Hotel, Kızıldeniz’in ve Güney Sina Dağları'nın manzarasını sunan deniz manzaralı bir tesistir.


Rixos Sharm El Sheikh Resort, deniz kıyısında palmiye ağaçları arasında yer almaktadır.


Rixos Premium Seagate Şarm El-Şeyh'in deniz kıyısında palmiye ağaçları arasında yer almaktadır. Özel plaj ve su parkı bulunmaktadır.


NOT: Rixos Sharm El Sheikh Resort ve Rixos Premium Seagate yan yana tesislerdir.


NOT: Nubian Village ve Nubian Island yan yana tesislerdir.


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#163
LOKASYON:
Mısır (İstanbul çıkışlı)
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
22-26 Ekim tarihinde gerçekeleşecek turumuzun uçuş sefer saatleri aşağıdaki gibidir; Gidiş: TWI2411 IST/SSH 15.40 18.30 Dönüş: TWI2412 SSH/IST 19:30 22:30 29 Ekim– 2 Kasım tarihinde gerçekeleşecek turumuzun uçuş sefer saatleri aşağıdaki gibidir; Gidiş: TWI2411 IST/SSH 15.40 17.30 Dönüş: TWI2412 SSH/IST 18:30 22:30
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' 1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir. 2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. 7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir. 8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir. 10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.
EKSTRALAR
45 USD
Atv Çöl Safarisi
30 USD
Royal Sea Scope Tekne Turu
55 USD
Ras Mohammed Millî Parkı ve Egzotik Mısır Gecesi
120 USD
Piramitlerin. Gizemli Dünyası

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

379

5 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Sharm El Sheikh Tailwind Havayolları... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.