Uçaklı Butik Tunceli Munzur Ovacık Kemaliye Eğin Turu Ankara Tabip Odası...

KESİN ÇIKIŞLI
  • Uçaklı Butik Tunceli Munzur Ovacık Kemaliye Eğin Turu Ankara Tabip Odası Özel: Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Tunceli Munzur Ovacık Kemaliye Eğin Turumuza Hoşgeldiniz...
  • Uçaklı Butik Tunceli Munzur Ovacık Kemaliye Eğin Turu Ankara Tabip Odası Özel: Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Tunceli Munzur Ovacık Kemaliye Eğin Turumuza Hoşgeldiniz...
  • Uçaklı Butik Tunceli Munzur Ovacık Kemaliye Eğin Turu Ankara Tabip Odası Özel: Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Tunceli Munzur Ovacık Kemaliye Eğin Turumuza Hoşgeldiniz...
  • Uçaklı Butik Tunceli Munzur Ovacık Kemaliye Eğin Turu Ankara Tabip Odası Özel: Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Tunceli Munzur Ovacık Kemaliye Eğin Turumuza Hoşgeldiniz...
  • Pülümür
  • Tunceli
  • Ovacık
  • Munzur
  • Kemaliye
  • Pertek
Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Tunceli Munzur Ovacık Kemaliye Eğin Turumuza Hoşgeldiniz...

UÇAKLI BUTİK TUNCELİ MUNZUR OVACIK KEMALİYE EĞİN TURU

2 GECE OTEL KONAKLAMALI

Bu Turumuz Ankara Tabip Odası'na Özel Olarak Düzenlenmektedir

Gidiş ve Dönüş Uçak Biletiniz Dahil
Bölgede Konforlu Yüksek Model Tur Araçlarıyla Ulaşım
Programda Belirtilen Tüm Geziler
Seçkin Otellerde 2 Gece Konaklama
Otellerdeki Açık Büfe Sabah Kahvaltıları
1 Gece Otelimizde Akşam Yemeği
1 Gece Restaurantımızda Akşam Yemeği
Karanlık Kanyon Tekne Turu
Milli Park Giriş Ücretleri
Bölgenin Uzmanı İle Deneyimli Rehberlik Hizmeti
Seyahat Esnasında Bardak Su
Seyahat Sigortası Güvence Poliçesi


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Tunceli 1 gün programını görmek için tıklayınız

UÇAK HAREKET YERLERİ VE SAATLERİ

• Uçuş Saatinden 1,5 Saat Öncesinde Ankara Esenboğa Havalimanında Buluşma

• Ankara-Erzurum Anadolujet TK7070 07:45

• Elazığ-Ankara Anadolujet TK7053 17:55

1. Gün Ankara-Erzurum-Pülümür-Tunceli-Ovacık-Munzur-Gözeler

Değerli Misafirlerimiz ile Uçuş saatimizden 1,5 saat öncesinde Ankara Esenboğa Havalimanı’nda buluşuyor, bagaj ve Check-in işlemlerimiz sonrasında keyifle gezeceğimiz ve güzel bir programı uygulayacağımız Ankara çıkışlı uçaklı butik Tunceli Turu 2 gece konaklamalı gezimiz için Anadolujet Ankara-Erzurum 07:45 uçağı ile Ankara'dan hareket ediyoruz. (Anadolujet Ankara-Erzurum 07:45 Uçağı) Keyifle geçen yolculuğumuz sonrasında alanda bekleyen aracımızla ile Pülümür’e hareket ediyoruz.Pülümür gezimizde önce Cemal Süreya anıtını görüyor daha sonra Pülümür manzarasını kuş bakışı seyredebileceğimiz Seyran Tepesi’nde mola veriyoruz. Seyir tepesine aracımızın ulaştığı son noktadan itibaren yürüyerek çıkacağız. Burada vereceğimiz fotoğraf molası ardından bölgenin doğal güzelliklerinden olan Ağlayan kayaları görüyor ve Kutu Deresi kenarında vereceğimiz mola sonrası Tunceli merkeze geçiyoruz. Tunceli Cem Evi’niziyaret ediyoruz. Tunceli şehir merkezi turumuzun ardındanTunceli il merkezinden yaklaşık 8 kilometre sonra başlamakta ve Ovacık ilçesi ile Tunceli arasında kalan Munzur Vadisi; Ardından Ovacık'a hareket ediyoruz. Munzur Vadisinde bulunan Ovacıkta çay ve kahve molası veriyoruz. Ovacık ilçe merkezine yaklaşık 17 km uzaklıkta bulunan Munzur Çayı’nın ana kaynağını oluşturan Munzur Gözeleri'ne doğru yola çıkıyoruz. Hem gözeleri hem de Munzur Baba ziyaretgâhını da görüp otelimize hareket ediyoruz. İlk olarak otelimize yerleşiyor ardından Akşam yemeği için restaurantımıza geçiyoruz. Yemek sonrası konaklama otelimizde.

Öğle Yemeği: Ekstra Menü fiyatları geçerlidir,

Akşam Yemeği: Tur ücretine dâhil olup; Restaurantımızda alınacaktır

Konaklama: Ovacık Dc Hotel / TUNCELİ
Konaklama: Ovacık Dc Hotel

2.

Gün
Kemaliye 2 gün programını görmek için tıklayınız

2. Gün Kemaliye- Eğin-Karanlık Kanyon

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Kemaliye'ye doğru yol alıyoruz. Kemaliye'ye girişte, yol üzerinde Karanlık Kanyon'dan yani dünyanın 2. büyük kanyonundan geçeceksiniz. Kanyon üzerindeki köprü ve tünelleri, Kemaliye halkı yaklaşık 130 yıl boyunca taşı oyarak 2002 yılında tamamlayabilmişlerdir, Kanyona paralel bir şekilde uzanan, bu yol çevre ilçe ve köylere ulaşımı büyük ölçüde kolaylaştırmıştır. Dileyen Misafirlerimiz İle Su debisi uygun olması halinde Karanlık Kanyon Tekne Turu fırsatı bulacağız ve öğle yemeğimizi alacağız. Ardından Kemaliye'yi dolaşmaya başlıyoruz. Zincirli Kaya, Tarihi Taş Dibi Camii, Seytali Parkı, Medrese, Değirmen ve Tübitak tarafından desteklenen Doğa Tarih Müzesi'ni geziyoruz. Tarihi Kemaliye sokaklarında bölgeye özgü evlerin arasında yapacağımız zamana yolculuk sonrasında dinlenmek üzere Lökhane'de Bebik Kahvelerimizi yudumluyoruz. Akşamüzeri otelimize yerleşmek üzere Erzincan’a hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

Kahvaltı: Tur ücretine dâhil olarak otelimizde açık büfe olarak sunulacaktır.

Öğle Yemeği: Ekstra Menü fiyatlan geçerlidir.

Akşam Yemeği: Tur ücretine dâhil olup; otelimizde set menü olarak alınacaktır.

Konaklama: Bozkurt Hotel  / Kemaliye
Konaklama: Bozkurt Hotel / Kemaliye

3.

Gün
Pertek 3 gün programını görmek için tıklayınız

3. Gün Pertek-Harput-Elazığ-Ankara Dönüş Yolculuğu

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Pertek'e geçiyoruz. Keban Barajı üzerinde küçük bir ada üzerinde bulunan tarihi Pertek Kalesini panoramik olarak gördükten sonra feribotla kısa süreli bir yolculuk yaparak Elazığ'a varıyoruz. Elazığ'ın içinden kısa bir panoramik şehir turu yaparak geçtikten sonra Harput'a doğru yolumuza devam ediyoruz, Harput'ta Harput Kalesi, Ulu Cami, Arap Baba Türbesi, Şefik Gül Kültür Evi'ni geziyor sonrasında Elazığ Havalimanına hareket ediyoruz (Anadolujet Elazığ-Ankara 17:55 Uçağı) ile bagaj ve Check-in işlemlerimizi yaptırarak Ankara’ya geri dönmek üzere yola çıkıyoruz.Keyifli bir yolculuk sonrası Ankara'da turumuzu sonlandırıyoruz. Keyifli ve güzel geziler geçireceğimiz bir sonraki Tatilkalbi turlarımızda buluşmak üzere vedalaşıyoruz. Hoşçakalın.

Kahvaltı: Otelimizde açık büfe olarak sunulacaktır

Öğle Yemeği: Ekstra Menü fiyatları geçerlidir.


DAHİL OLANLAR:
Gidiş ve Dönüş Uçak Bileti
Bölgede Alan Transferi ve Konforlu Araçlar İle Ulaşım
Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
Otelimizde 2 Açık Büfe Kahvaltı
Otelimizde 1 Açık Büfe/Set Menü Akşam Yemeği
Karanlık Kanyon Tekne Turu
Restaurantımızda 1 Akşam Yemeği
Profesyonel Rehber Eşliğinde Gezi
Seyahat Esnasında Araç İçi İkramlar
Zorunlu Seyahat Güvence Poliçesi
Milli Parklar Giriş Ücretleri
Tur Boyu Acenta Refakati

HARİÇ OLANLAR:
Özel ve Kişisel Harcamalar
Öğle Yemekleri
Yemeklerde Alınan İçecekler
Otel Minibar ve Extra Kullanımları
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Uçaklı Turlarımızda Bilet Ücret İadesi Yapılamaz Hava yolu Şartları Uygulanır, Tur tarihinden 7 gün önce yapılan iptallerde tur bedeli ödemenin yapıldığı şeklinde iade edilir. 7 gün ve sonrası yapılan iptallerde tur ücreti iadesi yapılmaz, başka turla değiştirilemez, üçüncü kişilere devredilemez.

• Uçuş Saatinden 1,5 Saat Öncesinde Ankara Esenboğa Havalimanında Buluşma

• Ankara-Erzurum Anadolujet TK7070 07:45

• Erzurum-Ankara Anadolujet TK7053 17:55


AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#161
LOKASYON:
Tunceli (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
2 Sabah Kahvaltısı, 2 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
Ankara-Erzurum Anadolujet TK7070 07:45
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir.
2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz.
4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.
5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.
6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.
8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz.
9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.
10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

BİLGİ
İSTEYİNİZ

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Uçaklı Butik Tunceli Munzur Ovacık... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.