SİZE ÖZEL
  • Konaklamalı Kapadokya Erciyes Turu: Ankara Çıkışlı Konaklamalı Kapadokya Erciyes Turumuza Hoşgeldiniz...
  • Konaklamalı Kapadokya Erciyes Turu: Ankara Çıkışlı Konaklamalı Kapadokya Erciyes Turumuza Hoşgeldiniz...
  • Konaklamalı Kapadokya Erciyes Turu: Ankara Çıkışlı Konaklamalı Kapadokya Erciyes Turumuza Hoşgeldiniz...
  • Uç Hisar
  • Güvercinlik Vadisi
  • Göreme
  • Avanos
  • Ürgüp
  • Erciyes
Ankara Çıkışlı Konaklamalı Kapadokya Erciyes Turumuza Hoşgeldiniz...

ANKARA ÇIKIŞLI 1 GECE KONAKLAMALI 2 GÜN

KAPADOKYA - ERCİYES KAYAK MERKEZİ TURU

Gidiş Dönüş Ulaşım - Araç İçi Sandviç Paketi - 1 Gece Otelde Konaklama - Otelde Açık Büfe Kahvaltı

ve Akşam Yemeği Seyahat Sigortası - Profesyonel Rehberlik - Acenta Refakati Dahil

Kişi Başı Gezi Ücreti: 1290,00 TL

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Nevşehir 1 gün programını görmek için tıklayınız

1.GÜN: ANKARA – TUZ GÖLÜ - KAPADOKYA :
Sabah saat 07:00 Kızılay Avm Önü, 07:10 Armada Avm Önü buluşmamızın ardından araç içi sandeviç paketi ikramlarımız ve rehberimizden tur ile alakalı alacağımız bilgiler eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz ve ilk noktamız tuz gölüne ulaşıyoruz, burada ki fotoğraf molamızın ardından öğle saatlerinde bölgeye ulaşıyoruz. Rehberimiz eşliğinde öncelikle Uç Hisar Kalesi ve Güvercinlik Vadisi hakkında alacağımız bilgiler ve gezileri sonrası öğle yemeği için Avanos merkeze geçiyoruz. (ekstra) Kızılırmak ve sallanan köprünün görülmesinden sonra verilecek serbest zaman sonrası Avanos’ta dünyaca ünlü çanak-çömlek atölyelerinin gezilmesi yapılışının görülmesi, ustasından bilgi alarak alış veriş molası veriyoruz. Alışverişimizi tamamladıktan sonra Göreme'ye hareket ediyoruz. Göreme de bulunan vadi içindeki özel parkurlarda dileyen misafirlerimiz yaklaşık 1 saat sürecek olan ATV turlarına katılabilirler. Diğer misafirlerimiz Göreme merkezinde birbirinden güzel kafeler ve alışveriş alanlarında keyifle zaman geçirebilirler. Göreme de geçirdiğimiz zaman sonrasında Ürgüp’e geçiyoruz. Yol güzergahında kart postalları süsleyen Üç Güzeller peri bacalarında fotoğraf çektiriyoruz. Ürgüp merkezde bulunan Asmalı Konak ve Turasan'ı ziyaret ettikten sonra 1.günümüzü tamamlıyoruz ve bölgede bulunan otelimize geliyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.Konaklama: DİNLER OTEL, ALTINÖZ OTEL, THE EMAR OTEL, BÜPA OTEL VB.

2.

Gün
Kayseri 2 gün programını görmek için tıklayınız

2.GÜN: ERCİYES – ANKARA :
Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyor ve Erciyes kayak merkezine gitmek üzere aracımıza geçerek hareket ediyoruz. Rehberimizin bilgilendirmeleri sonrasında gün boyu kayak yapabileceğimiz keyifli zaman geçirip bol bol fotoğraf çekebileceğimiz telesiyejleri kullanarak zirveye çıkabileceğimiz serbest zamanımızı alıyoruz. Saat 16:00 civarında 2.günümüzüde tamamlamanın ardından Ankara’ya geri dönmek üzere aracımızda ki yerlerimizi alıp yolculuğumuza başlıyoruz. Keyifli yolculuğumuz araç içi ikramlarımız ve gerekli molalarımız sonrasında akşam saatlerinde Ankara’ya ulaşıyoruz. Bir sonraki Tatilkalbi organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Lüks Araçlar İle Ulaşım
Araç İçi Sandviç Paketi
1 Gece Otel Konaklaması
Otelde; (1) Sabah Kahvaltısı - (1) Akşam Yemeği
Seyahat Sigorta Paketi
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
Acenta Refakati

HARİÇ OLANLAR:
Öğle Yemekleri
Yemeklerde Alınan İçecekler
Kayak, Kızak Ekipmanları Kiralama
Balon Seyir Turu (İsteğe bağlı 100TL)
Atv Turu (250 TL)(Tek kişi ya da iki kişi için toplam fiyattır.)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

(Not: Balon seyri programı gün doğumu saatlerinde gerçekleşecek olup otelimizden balon seyir alanlarına transferiniz rehberimiz eşliğinde yapılacaktır.)

07:00 - Kızılay Avm Önü 07:10 - Armada Avm Önü 07:15 - Taurus Avm Önü 07:30 - Gölbaşı Girişi

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#59
LOKASYON:
Nevşehir
YEMEK:
2 Sabah Kahvaltısı, 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
07:00 - Kızılay Avm Önü 07:10 - Armada Avm Önü 07:15 - Taurus Avm Önü 07:30 - Gölbaşı Girişi
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir.
2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz.
4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.
5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.
6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.
8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz.
9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.
10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

1.290TL

2 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Konaklamalı Kapadokya Erciyes... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.