Uçaklı Butik Hakkari, Şırnak ve Cizre Turu Ankara Çıkışlı

KESİN ÇIKIŞLI
  • Uçaklı Butik Hakkari, Şırnak ve Cizre Turu Ankara Çıkışlı: Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Hakkari, Şırnak ve Cizre Turumuza Hoşgeldiniz...
  • Uçaklı Butik Hakkari, Şırnak ve Cizre Turu Ankara Çıkışlı: Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Hakkari, Şırnak ve Cizre Turumuza Hoşgeldiniz...
  • Uçaklı Butik Hakkari, Şırnak ve Cizre Turu Ankara Çıkışlı: Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Hakkari, Şırnak ve Cizre Turumuza Hoşgeldiniz...
  • Uçaklı Butik Hakkari, Şırnak ve Cizre Turu Ankara Çıkışlı: Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Hakkari, Şırnak ve Cizre Turumuza Hoşgeldiniz...
  • Uçaklı Butik Hakkari, Şırnak ve Cizre Turu Ankara Çıkışlı: Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Hakkari, Şırnak ve Cizre Turumuza Hoşgeldiniz...
  • Şemdinli
  • Yüksekova
  • Berçelan Yaylası
  • Buzul Gölü
  • Cennet-Cehennem Vadisi
Ankara Çıkışlı Uçaklı Butik Hakkari, Şırnak ve Cizre Turumuza Hoşgeldiniz...

ANKARA ÇIKIŞLI UÇAKLI BUTİK HAKKARİ, ŞIRNAK VE CİZRE TURU

3 GECE 4 GÜN

ANADOLU JET İLE

Cizre-Şırnak-Çukurca-Hakkari-Bercelan Yaylası-Zap Vadisi-Yüksekova-Başkale-Van


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Cizre- Şırnak 1 gün programını görmek için tıklayınız

1 Gün Ankara-Cizre-Şırnak:

Siz değerli Misafirlerimiz ile Uçuş saatimizden 1,5 saat öncesinde Ankara Esenboğa Havalimanı’nda buluşuyor, bagaj ve Check-in işlemlerimiz sonrasında eğlenerek gezeceğimiz  programımız  Ankara çıkışlı Uçaklı Butik Hakkâri Şırnak Turu 3 Gece Konaklamalı gezimiz için Anadolujet Ankara-Şırnak 11.40 uçağı ile Ankara'dan hareket ediyoruz. (Anadolujet Ankara-Şırnak 11.40 Uçağı) Keyifle geçen yolculuğumuz sonrasında alanda bekleyen aracımızla ile ilk durağımız yaklaşık 550 yıl öncesinde yaşanan çok önemli bir aşk hikâyesinin başkahramanları olan Mem u Zin Türbesi'ni ziyaret ediyoruz. Türbede bu güzel aşk hikâyesini dinledikten sonra Cizre Ulu Camisi'ni ziyaret ediyoruz. Nuh’un gemisinin indiği yer olduğuna inanılan yer olan Cudi'nin eteğindeki Cizre de Hz. Nuh’un Türbesi bir sonraki ziyaret yerimiz olacak. Cizre’nin önemli sözlü sanatlarından biri olan Dengbej’i Dengbej evinde dinliyoruz. Sonrasında kırmızı Medrese olarak bilinen Medresa Sor’a geçiyoruz. Sonra Cizre kalesine gidiyoruz. Kale yapıları içerisinde Bırca Belek-Ateşgede yapılarını görüyoruz. Daha sonra Cizre gezimize Kasrik Çayı kenarında bir mola veriyoruz. Mola sonrası Şırnak'a hareket Cudi Dağı manzaraları eşliğinde Şırnak’a varıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Şırnak'taki otelimizde gerçekleştiriyoruz.Konaklama: 3*-4* Şehir Otelleri

2.

Gün
Hakkari 2 gün programını görmek için tıklayınız

2 Gün Şırnak-Çukurca-Hakkari:

Otelimizden alacağımız kahvaltı sonrası Çukurca’ya doğru hareket ediyoruz. Çukurca’da tarihi Tahin atölyesine uğrayıp meşhur Çukurca Tahini yapımı hakkında bilgi alıyoruz. Çukurca’nın eski ismi olan Çel adını taşıyan kaleyi ve Nasturi taş evlerini görüyoruz. Çukurca’da alacağımız yöresel yemek sonrasında Geçimli köyüne gidiyoruz. Burada Nasturiler için merkez konumda olmuş Mor Sawa Kilise'sini geziyoruz. Bu güzel ve etkileyici bölgeden sonra Hakkâri’ye doğru yolumuza devam ediyoruz. Yol üzerinde güzel vadi manzaraları ve fotoğraf molaları ile Hakkâri’ye ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Hakkâri’deki otelimizde gerçekleştiriyoruz.Konaklama: 3*-4* Şehir Otelleri

3.

Gün
Hakkari 3 gün programını görmek için tıklayınız

3 Gün Hakkari-Berçelan Yaylası-Zap Vadisi-Yüksekova:

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Hakkâri merkezde bulunan Meydan Medresesi'ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra bölgenin en önemli doğal güzelliklerinden biri olan Berçelan Yaylası'na hareket ediyoruz. Berçelan Yaylası sonrası boşaltılmış köylerden biri olan eski bir Nasturi köyü olan Konak (Koçanis) Köyü'ne gidiyoruz burada patriklik merkezi kilise gezisi ve tarihi evler geziyoruz. Bahar aylarında bile karla kaplı dağ doruklarının eteğinde bulunan yaylada geçireceğimiz güzel anlar sonrası tekrar Hakkâri’ye geliyoruz. Sümbül Dağı ve Zap Vadisi Seyir Terasında vereceğimiz mola sonrası Zap Vadisi'nden Yüksekova’ ya doğru hareket ediyoruz. Yol güzergâhımızda Deniz Gezmiş’in de aralarında bulunduğu Devrimci Gençlik öncülüğünde inşa edilen Devrimci (Deniz Gezmiş) Köprüsü'nde bir mola veriyoruz. Güzel manzaralar eşliğinde yolumuza devam edip Yüksekova’ya varıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Yüksekova'daki otelimizde gerçekleştiriyoruz.

4.

Gün
Yüksekova- Van 4 gün programını görmek için tıklayınız

4 Gün Yüksekova-Başkale-Van-Ankara:

Otelde alacağımız kahvaltı sonrasında Yüksekova merkezi geziyor ve İran Çarşısında (kaçakçılar Çarşısı) alışveriş sonrası Yüksekova’dan ayrılıyoruz. Hakkâri bölgesinde ayrıldıktan sonraki durağımız Van’ın Başkale ilçesinde, Büyük Zap Vadisi'ne bakan bir tepe üzerine kurulmuş olan Bartholomeus Kilisesi. Albayrak köyünde bulunan Ermeni yapısı kilise görüldükten sonra kilise yakınında bulunan meşhur Vanadokya Peribacalarını geziyoruz burada alacağımız güzel fotoğraflar ve rehberimizin bilgileri sonrasında, Van Ferit Melen Havalimanı'na hareket. (Anadolujet Van-Ankara 22.10 Uçağı) ile bagaj ve Check-in işlemlerimizi yaptırarak Ankara’ya geri dönmek üzere yola çıkıyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrası Ankara'da turumuzu sonlandırıyoruz. Keyifli ve güzel geziler geçireceğimiz bir sonraki Tatilkalbi turlarımızda görüşmek üzere diyerek sizlerle vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Gidiş Dönüş Ekonomi Sınıfı Uçak Biletleri
Havalimanı Vergileri
15+8 Kg Yük Hakkı
Bölgede Alan Transferi ve Konforlu Araçlar İle Ulaşım
Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
Otelimizde 3 Açık Büfe Kahvaltı
Otelimizde 3 Açık Büfe/Set Menü Akşam Yemeği
Profesyonel Rehber Eşliğinde Gezi
Seyahat Esnasında Araç İçi İkramlar
Zorunlu Seyahat Güvence Poliçesi
Milli Parklar Giriş Ücretleri
Araç İçi Bardak Su
Zorunlu Seyahat Güvence Poliçesi
Milli Parklar Giriş Ücreti
Turumuz Boyunca Acenta Refakati


HARİÇ OLANLAR:
Özel ve Kişisel Harcamalar
Öğle Yemekleri
Yemeklerde Alınan İçecekler
Otel Minibar ve Extra Kullanımları
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER
İptal Şartları

Uçaklı turlarımızda bilet ücret iadesi yapılamaz yavayolu şartları uygulanır.
Tur hareket tarihinden 21 gün öncesinde yapılan iptallerde tur ücreti ödemenin yapıldığı şekilde geri iade edilir veya farklı bir tarihte kullanılmak üzere açık bilet düzenlenir.(Uçak bileti hariçtir.)
Açık bilet tur ücretinin karşılığı olarak 1 yıl geçerlidir.Kullanılması durumunda en az 7 gün öncesinde acentemize bilgi verilerek kullanılabilir,misafir onayı doğrultusunda isim değişikliği yapılabilir.
Açık biletin kullanılması esnasında doğacak fiyat farkından misafir sorumludur.
Tur hareket tarihine 21 gün kala ve sonrasında yapılan iptallerde tur ücreti iadesi yapılamaz farklı bir tarihte veya turlarda kullanılamaz,üçüncü kişilere devredilemez.
Tur Araçlarımız Hakkında Bilgilendirme
Gezimizde ''Karayolu Taşıma Kanunu ve Yönetmeliği'' Gereğince D2 belgeli ve turizm paketli araçlar kullanılmaktadır. Tur araçlarımız katılımcı sayısına göre 19,27,31,35,46,54 kişilik olarak değişmektedir.
Koltuk numarası ve araç tipinde garanti ve kesinlik verilemez koltuk numarası rezervasyon sırlamasına göre yapılmaktadır. Gerekli bilgilendirmeler tur hareket tarihinden 1 gün öncesinde SMS İle İletilmektedir.

Yukarıdaki tur programı Tatilkalbi tarafından hazırlanmıştır, Tatilkalbi tur programı üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Tur programının herhangi bir şekilde kopyalanması yayınlanması yasaktır. Tur programı tüm hakları ile Tatilkalbi ’e aittir.
Programın kopyalarından Tatilkalbi sorumlu tutulamaz,Tur programımız tamamıyla bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.
Tur programımız 6502 No’lu tüketici kanuna uygun olarak hazırlanmıştır.
Tur paketi satın alan misafirlerimiz yukarıda belirtilen maddeleri PEŞİNEN kabul eder.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#69
LOKASYON:
Hakkari (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
3 Sabah Kahvaltısı, 3 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
Uçuş Saatinden 1,5 Saat Öncesinde Ankara Esenboğa Havalimanında Buluşma
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir.
2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz.
4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.
5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.
6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.
8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz.
9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.
10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

15.790TL

4 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Uçaklı Butik Hakkari, Şırnak ve... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.