İYİ SEÇİM!
 • Adana Lezzet Festivali : Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı 2 Gün 

 Adana Lezzet Festivali ve Tarsus Turu
 • Adana Lezzet Festivali : Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı 2 Gün 

 Adana Lezzet Festivali ve Tarsus Turu
 • Adana Lezzet Festivali : Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı 2 Gün 

 Adana Lezzet Festivali ve Tarsus Turu
 • Adana Lezzet Festivali : Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı 2 Gün 

 Adana Lezzet Festivali ve Tarsus Turu
 • Adana Lezzet Festivali : Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı 2 Gün 

 Adana Lezzet Festivali ve Tarsus Turu
 • Adana Lezzet Festivali : Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı 2 Gün 

 Adana Lezzet Festivali ve Tarsus Turu
 • Seyhan Nehri ve Taşköprü
 • Bebekli Kilise
 • Atatürk Evi Müzesi
 • Sabancı Merkez Camii
 • Lezzet Festivali
 • Eshab-ı Keyf
Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı 2 Gün

Adana Lezzet Festivali ve Tarsus Turu

Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı 2 Gün

 Adana Lezzet Festivali ve Tarsus Turu

GİDİŞ DÖNÜŞ ULAŞIM - RESTORANDA KAHVALTI - 1 GECE OTELDE KONAKLAMA - OTELDE AÇIK BÜFE SABAH KAHVALTISI-

OTELDE AKŞAM YEMEĞİ - PROFESYONEL REHBERLİK - SEYAHAT SİGORTASI DAHİL

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Ankara 1 gün programını görmek için tıklayınız

00:30 Kızılay Avm, 00:40 Armada Avm, 00:45 Taurus Avm önünden hareket ile keyifli yolculuğumuza başlıyoruz.

2.

Gün
Adana 2 gün programını görmek için tıklayınız

Gerekli molalarımız sonrasında sabah saatlerinde Adana'ya ulaşıyoruz. Restoranımızda alacağımız kahvaltımız sonrası, Rehberimiz eşliğinde ilk durağımız olan Seyhan Nehri ve Taşköprü, Bebekli Kilise, Yağ Camii, Ulu Cami geziyoruz. Büyük ve Küçük Saat Meydanları, Atatürk Evi Müzesini geziyoruz. Sabancı Merkez Camii, Tarihi Kız Lisesi Binası gezilerimizi tamamladıktan sonra festival alanına geçiyoruz. Festival alanında rehberimizin belirleyeceği saate kadar aktivitelere katılıp sonrasında akşam saatlerinde otele dönüşümüz için rehberimizin belirlediği saatte buluşarak Mersindeki otelimize doğru hareket ediyoruz. Otelimize yerleştikten sonra akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Konaklama: Doramar Resort Otel & Tatil Köyü

3.

Gün
Tarsus 3 gün programını görmek için tıklayınız

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyor ve Tarsus`a hareket ediyoruz. Tarsus şelalesini, Eshab-ı Keyf diye adlandırılan ve kutsal kişiler olarak bilinen, Hıristiyanlarca 7, Müslümanlarca 8 evliya olarak kabul edilen Yemliha, Mekselina, Mislina, Mernuş, Sazenuş, Debernuş ve Kefeştetayuş adındaki yedi genç ve köpekleri Kıtmir`e ait olduğu söylenen ve burada yüzyıllarca uyuduklarına inanılan Eshab-ı Keyf Mağarasını ziyaret ediyoruz. Eski Tarsus şehrinin tek sağlam kalmış olan kapısı Kleopatra Kapısını görüyoruz. Kleopatra Kapısından sonra, Hıristiyanlığın en önemli azizlerinden birisi olarak kabul edilen St. Paul`un evinden geriye kalan Hıristiyan hacıların da ziyaret noktası olan St. Paul Kuyusu`nu ziyaret ediyoruz. Sonrasın da eski Tarsus sokaklarında geziyor ve yılanların şahı Şahmeran`ın efsanesinin geçtiği hamamın önünde geçerken rehberimizden Şahmeran`ın efsanesi hakkında bilgi alıyoruz. St. Daniel Peygamberin mezarının olduğuna inanılan kazı alanına gidiyoruz. Beyaz Çarşı (Kırk Kaşık Bedesteni)'da vereceğimize serbest zaman ardından, Nusret Mayın Gemisini görüyoruz turumuzu tamamlıyoruz. Keyifli yolculuğumuz ve gerekli molalarımız sonrasında akşam saatlerinde Ankara’ya ulaşıyoruz. Bir sonraki Tatilkalbi organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Lüks Araçlar İle Ulaşım
1. Gün Restoranda Sabah Kahvaltısı
1 Gece Otelde Konaklama
DORAMAR RESORT OTEL & TATİL KÖYÜ (Mersin-Erdemli)
Otelde Akşam Yemeği
İkinci Gün Otelde Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
Seyahat Sigorta Paketi
Profesyonel Rehberlik ve Acenta Refakat Hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:
Kişisel Harcamalar
Öğle Yemekleri
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

00:30 - Kızılay Avm Önü

00:40 - Armada Avm Önü

00:45 – Taurus Avm Önü

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#162
LOKASYON:
Adana
YEMEK:
1 Sabah 1 Akşam yemeği
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' 1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir. 2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. 7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir. 8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir. 10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

2.790TL

3 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Adana Lezzet Festivali ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.