İYİ SEÇİM!
 • Adana Lezzet Festivali : Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Adana Lezzet Festivali ve Tarsus Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Adana Lezzet Festivali : Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Adana Lezzet Festivali ve Tarsus Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Adana Lezzet Festivali : Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Adana Lezzet Festivali ve Tarsus Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Adana Lezzet Festivali : Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Adana Lezzet Festivali ve Tarsus Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Adana Lezzet Festivali : Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Adana Lezzet Festivali ve Tarsus Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Adana Lezzet Festivali : Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Adana Lezzet Festivali ve Tarsus Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Adana Lezzet Festivali
 • Astım Mağarası
 • Mersin •Kız Kalesi • Cennet Cehennem Obruğu
 • Kız Kalesi Tekne Turu
 • Lezzet Festivali
 • Yedi Uyurlar Mağarası
Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Adana Lezzet Festivali ve Tarsus Turumuza Hoşgeldiniz...

Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı 2 Gün

 Adana Lezzet Festivali ve Tarsus Turu

Gezilecek Yerler: •Tarsus • Yedi Uyurlar Mağarası •Adana Lezzet Festivali • Mersin

•Kız Kalesi • Cennet Cehennem Obruğu • Astım Mağarası

Aktiviteler: • Adana Lezzet Festivali • Kız Kalesi Tekne Turu • Adana'ya Özgü Yemek Fırsatı

Konaklama: Karat Hotel (Mersin) Vb


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Adana 1 gün programını görmek için tıklayınız

1.Gün Ankara- Adana

Sabah saatlerinde Tarsus'a varıyoruz. İlk olarak restoranımızda alacağımız kahvaltı (ekstra) sonrası Tarsus'ta gezimize ilk olarak Tarsus Şelalesi ile başlıyoruz. Burada verilen serbest zaman ve çay molası ardından, Eshab-ı Keyf Mağarası'nı görüyoruz. Eshab-ı Keyf diye adlandırılan ve kutsal kişiler olarak bilinen, Hıristiyanlarca 7, Müslümanlarca 8 evliya olarak kabul edilen yedi genç ve köpekleri Kıtmire ait olduğu söylenen ve burada yüzyıllarca uyuduklarına inanılan mağarayı ziyaret ediyoruz. Mağaradaki gezimizin sonrasında Uluslararası Adana Lezzet Festivali yapılacak alana geçiyoruz. Sonrasında misafirlerimize alanda serbest zaman tanıyoruz. Serbest zamanda Gastronomi alanında Dünya'yı temsil eden şehrimizin güzel tadlarını tadabilir dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz. Bu coşkuyu ve kentte herkesi sarıp sarmalayan, bir araya getiren, neşeli, sokak karnavalı görüntüleri fotoğraf karelerimize ve hafızalarımıza kaydedip akşam üzeri Mersin’de bulunan otelimize geçiyoruz. Odalarımıza yerleşiyor ve dinleniyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.Konaklama: Mersin Karat Hotel vb

2.

Gün
Mersin 2 gün programını görmek için tıklayınız

2. Gün TARSUS - YEDİ UYURLAR MAĞARASI - PORTAKAL ÇİÇEĞİ KARNAVALI

Otelimizde aldığımız kahvaltının ardından TEKNEYLE Korykos şehrine denizden gelecek bir saldırıyı önlemek için yapıldığı ve içinde de bir sarayın olduğu bilinen KIZKALESİ’ne geçiyoruz.Fotoğraf molamızın ardından Kızkalesi’nden tekneyle ayrılıyoruz.Rotamızı Cennet ve Cehennem Obrukları’na çeviriyoruz. Kireç taşından oluşan platoda yer alan yapılar, farklı efsanelere konu olan mağara olarak da adlandıran Cennet ve Cehennem Obruklarında ilk olarak Cennet Obruğu’nu geziyoruz. Bu obruk içinin yemyeşil oluşu ve dibinde akarsuyun bulunuşu nedeniyle cennet olarak adlandırılıyor. Cennet Çöküğü’ne 452 basamaklı taş bir merdivenle iniyoruz. Obruğun içinde Aziz Paulus tarafından Meryem Ana ithafen yaptırılan bir kilise bulunmakta. Daha sonra Cehennem Obruğu’nu görmek için mağaranın yukarısına yapılan terasa geçiyoruz. Ardından Cennet ve Cehennem Mağarası’nın hemen yanında bulunan 15 metre derinliğindeki Astım Mağarası’na geçiyoruz. Adından da anlaşılacağı üzere mağaranın içerisindeki hava astım hastalarına iyi geldiği söylenmekte. Mağara aynı zamanda Dilek Mağarası olarak da bilinir. Fotoğraflarımız çekip dileklerimizi diledikten sonra Ankara’ya dönmek üzere araçlarımıza geçiyoruz. Akşam 23.30 saatlerinde Ankara’ya varış ve bir başka Tatilkalbi organizasyonunda görüşmek dileğiyle vedalaşma.

DAHİL OLANLAR:
Turizm Paketli Araçlar ile Ulaşım
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
1 Gece Otelde Konaklama
Otelde Açık Büfe Sabah Kahvaltısı (1)
Otelde Açık Büfe veya Set Menü Akşam Yemeği (1)
Seyahat Sigortası
Programda Belirtilen Çevre Gezileri
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Seyahat Sağlık Sigortası
Acenta Turizm Refakat Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:
Öğle Yemekleri
1.Gün Kahvaltı
Müze, Ören Yeri ve Plaj Girişleri
Kişisel Harcamalar


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

22:00 Kızılay Gama İş Merkezi Önü

22:15 Mili Kütüphane

22:20 Armada Avm

22:30 Taurus Avm

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#162
LOKASYON:
Adana
YEMEK:
1 Sabah 1 Akşam yemeği
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
22:00 Kızılay Gama İş Merkezi Önü
22:15 Mili Kütüphane
22:20 Armada Avm
22:30 Taurus Avm
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' 1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir. 2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. 7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir. 8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir. 10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

2.790TL

2 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Adana Lezzet Festivali ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.