VİZESİZ
  • Yılbaşı Özel Gürcistan Tiflis Batum Turu: Yılbaşı Özel Gürcistan Tiflis Batum Turumuza Hoşgeldiniz...
  • Yılbaşı Özel Gürcistan Tiflis Batum Turu: Yılbaşı Özel Gürcistan Tiflis Batum Turumuza Hoşgeldiniz...
  • Yılbaşı Özel Gürcistan Tiflis Batum Turu: Yılbaşı Özel Gürcistan Tiflis Batum Turumuza Hoşgeldiniz...
  • Yılbaşı Özel Gürcistan Tiflis Batum Turu: Yılbaşı Özel Gürcistan Tiflis Batum Turumuza Hoşgeldiniz...
  • Kutaisi -Tiflis
  • Aşk Köprüsü - Şardeni Caddesi
  • Ana Heykeli - Metehki Kilisesi
  • Ski Tiflis- Mtsheta
  • Batum - Ali Nino Heykeli
  • Avrupa Piazza Meyf - Altın Post Heykeli
Yılbaşı Özel Gürcistan Tiflis Batum Turumuza Hoşgeldiniz...

GÜRCİSTAN TİFLİS BATUM TURU 

KUTAİSİ -TİFLİS - ANA HEYKELİ - METEHKİ KİLİSESİ - SAMEBA KATEDRALİ

AŞK KÖPRÜSÜ - ŞARDENİ CADDESİ - ESKİ TİFLİS - MTSHETA - BATUM - ALİ NİNO HEYKELİ

AVRUPA PİAZZA MEYDANI - ALTIN POST HEYKELİ

( 3 GECE 4 GÜN )

ANADOLU JET ile ANKARA - GİDİŞ - DÖNÜŞ DAHİL

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Tiflis 1 gün programını görmek için tıklayınız

1.GÜN | ANKARA - RİZE - ARTVİN HAVALİMANI - SARP SINIR KAPISI - KUATİSİ - AGMASHENEBELİ MEYDANI - TİYATRO BİNASI - COLCHİS ÇEŞMESİ - TİFLİS - OTEL :

Sabah saat 05:00'da Esenboğa havalimanı iç hatlar terminalinde bulunan Anadolu Jet Kontuarı önünde buluşma. Gerekli bagaj ve bilet işlemlerinden sonra TK7584 tarifeli seferi ile saat 06:20'de Rize-Artvin havalimanına hareket. Saat 07:45 sularında inişimiz sonrasında bagaj işlemleri ardından grubumuzu bekleyen aracımıza geçerek Gürcistan'a geçiş işlemleri için Sarp Sınır kapısına hareket.Gerekli giriş ve bagaj işlemleri ardından tekrar aracımıza geçerek Gürcistan'ın 2.büyük şehri olan Kutaisi'ye hareket. ediyoruz. Şehir turumuzda ; Agmashenebeli Meydanı ,Tiyatro binası ve görkemli Gürcistan coğrafyası için önem taşıyan arkeolojik figürlerle yapılmış Colchis Çeşmesini de gördükten sonra vereceğimiz serbest zaman ardından Tiflis'e doğru hareket ediyoruz. Gerekli molalarımız ile birlikte akşam saatlerinde otelimize varış ve odalarımıza yerleşme. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Gürcü Gecesine katılıyoruz. Yöresel menü ve Müzik eşliğinde gerçekleşecek programımız ardından otelimize dönüş. Konaklama Tiflis'deki otelimizde.

TUR DETAYI

Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği : Ekstra olarak alınacaktır

Konaklama : Hotel Residence Plaza TbilisiKonaklama: Hotel Residence Plaza Tbilisi

2.

Gün
Tiflis 2 gün programını görmek için tıklayınız

2.GÜN | SAMEBA KATEDRALİ - JVELİ TİFLİS - NARİKALA - ANA HEYKELİ - METEHKİ KİLİSESİ - OSMANLI CAMİ - AŞK KÖPRÜSÜ - VERNİSAJ PAZARI - RUSTAVELİ CADDESİ - TİFLİS OPERA BİNASI - DEVLET TİYATROSU - PARLOMENTO BİNASI - OTEL :

Sabah kahvaltı sonrası Tiflis şehir turumuza başlıyoruz.İlk durağımız Tiflis’in her yerinden görülebilen Sameba Katedrali olacaktır. Sameba, ülkenin ana katedrali olmasının yanında, dünyanın üçüncü büyük Doğu Ortodoks Katedrali ünvanını da elinde bulundurmaktadır. Ardından Jveli Tiflis olarak da bilinen Tiflis şehrinin tarihi bölgesine hareket. Gezimizde sırasıyla ; Kura Nehri'nin üzerine inşa edilmiş Metehki köprüsü ve Metehki kilisesi, sarp bir tepe üzerinde yer alan Narikala Kalesi ,Sololaki Tepesi’ne yerleştirilen Kartlis Deda “Gürcistan’ın Anası” Heykeli , Osmanlı Camii, Sioni Katedrali, Milenyum Aşk Köprüsü göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından Rengarenk mimarisi ile tarihi sokaklardan Kura nehri kıyısındaki Suhoi Most (Kuru Köprü) bölgesinde kurulan tarihi Vernisaj pazarına geçiyoruz.. Pazarda ; Sovyet dönemi plak, semaver, gümüş takılar, yarı değerli taşlar, saatler, dürbünler, madalyalar, el sanatı eserleri, ahşap işleri, resimler gibi birçok tarihi obje satılmaktadır. Şehrin en meşhur ve kalabalık caddesi olan Rustaveli Caddesine hareket. Bulvarın üzerinde çok sayıda hükûmet binası, kültür kuruluşlarının binaları ve iş merkezleri bulunmaktadır. Gürcistan Parlomentosu, Kaşveti Kilisesi, Simon Canaşia Müzesi (Gürcistan Ulusal Müzesi'nin bir parçasıdır), Tiflis Opera ve Bale Tiyatrosu, Rustaveli Devlet Akademisi Tiyatrosu, Rustaveli Müzesi ve Gürcistan Bilimler Akademisi bulvarın üzerinde göreceğimiz yerler arasındadır. Alışveriş molası sonrası dileyen misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek Gürcü Gecesine katılıyoruz. Yöresel menü ve Müzik eşliğinde gerçekleşecek programımız ardından otelimize dönüş. Konaklama Tiflis'deki otelimizde.

TUR DETAYI

Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği : Ekstra olarak alınacaktır

Konaklama : Hotel Residence Plaza TbilisiKonaklama: Hotel Residence Plaza Tbilisi

3.

Gün
Batum 3 gün programını görmek için tıklayınız

3.GÜN | MTSKHETA - SAMTREDİA - BATUM - YENİ YIL EĞLENCELERİ - YENİ YILA MERHABA - OTEL :

Sabah kahvaltısı ardından Unesco Dünya Mirası Listesinde yer alan Mtskheta''ya hareket. Yürüyerek yapacağımız şehir turunda Ortacağ'da Gürcistan'nın en görkemli yapılarından biri olan ve Hristiyanlar için büyük bir öneme sahip Svetitskoveli Kilisesi'nin gezilmesinden sonra yöresel pazarda vereceğimiz alışveriş molası sonrası Samtredia yol güzergahı üzerinden Batum'a hareket. Yolda vereceğimiz gerekli molalarımız ile bilikte akşam saatlerinde Batum'daki otelimize varış.Odalarımıza yerleşme.Rehberimizin belirleyeceği saatte lobide toplanma ve Yılbaşı Etkinlikleri için Avrupa Meydanına geçiyoruz.Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Yeni Yıl Gala Yemeğine katılabilir .Dileyen misafirlerimiz de Batum Belediyesini geleneksel olarak düzenlediği Yılbaşı Etkinliklerine katılabilir. YENİ YILA MERHABA dedikten sonra gece yarısı rehberimizin belirleyeceği saatte toplanma ve otelimize dönüş.Konaklama Batum'daki otelimizde.

TUR DETAYI

Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği : Ekstra olarak alınacaktır

Konaklama : Legend Hotel Batumi Convention Center & Spa

YILBAŞI GALA PROGRAMI

► Bay ve Bayan Solist

► Dj Performansı

► Dansöz Show

► Gürcü Yöresel Halk Dansları

► Ukrayna Dans Grubu

YEMEK MENÜSÜ ( Tüm Yemekler 4 Kişiye 1 Porsiyon Şeklinde Ortaya Servis Edilecektir. )

► Çoban Salata ► Çaşaşuli (Güveçte Domates Sos ve Baharatlı Dana Eti)

► Sezar Salata Tavuklu ► Tavuk Şaşlık

► Şakşuka ► Dana Şaşlık

► Yoğurt Ezme ► Erik Sos

► Tavuk Salata ► Domates Sos

► Cevizli Patlıcan ► Meyve

► Sulguni Peynir ► Gürcü Lavaş Ekmeği

► İmeruli Hachapuri ► Mexican Patates

► Mantar Güveç Peynirli

İçecekler:

► Gürcü Limonatası (Armut Suyu)

► Su

► Yeni Rakı 4 Kişiye 1 Litre (Rakı İçmeyen Misafirlere Limitsiz Vodka veya Limitsiz Ev Yapımı Kırmızı Şarap)

YENİ YIL GALA PROGRAMI VE YEMEĞİ: (KİŞİ BAŞI 2.500 TL ''BÖLGEDE YAŞANABİLECEK YOĞUNLUKTAN DOLAYI GALA PROGRAMINA KATILIM GÖSTERMEK İSTEYEN MİSAFİRLERİMİZ REZERVASYON İÇİN MÜSAİTLİK BULAMAYABİLİRLER. BUNU DİKKATE ALARAK SATIŞ ESNASINDA EKSTRA OLAN PROGRAMI 'GALA GECESİ DAHİL' ŞEKİLDE SATIN ALMANIZI ÖNEMLE RİCA EDERİZ.'')Konaklama: Legend Hotel Batumi Convention Center & Spa

4.

Gün
Batum 4 gün programını görmek için tıklayınız

4.GÜN | BATUM ŞEHİR TURU - SARP SINIR KAPISI - HOPA - AYDER YAYLASI - RİZE HAVALİMANI - ANKARA:

Sabah geç kahvaltı sonrası öğleye doğru otelimizden çıkıyoruz. Batum şehir turumuza başlıyoruz. Batum şehir turumuz da ; 1866 yılında yapımı tamamlanan Batum Valide Sultan camii de denilen özellikle ahşap iç mekânı ile büyüleyici bir görünüme sahip olan Batum merkez camii gezimizin ardından muhteşem bir şehir planlaması örneği ve Batum’un en güzel yerlerinden olan meydanlarını gezmeye başlıyoruz.Piazza meydanını ve yine bu meydanda bulunan Aziz Nicholas isimli kilisesi, Gürcü politikacı, yazar ve halk figürü Memed Abaşhidze heykeli , Astronomik Saat, 2007 yılında 1 Milyon Lari’ye maliyeti tamamlanan Medea Heykeli, Şehrin en görkemli heykellerinden birisi olan hırs ve gücü temsil eden bir çeşmenin üzerine kurulmuş Poseidon heykelini, Kurban Said’in ünlü romanının kahramanları aşkın hareket eden figürü ‘’ Ali ve Nino ‘’ heykelini de görüp Türkiye'ye giriş işlemleri için sınır kapısına hareket. Gerekli giriş ve bagaj işlemleri ardından Free shopta vereceğimiz alışveriş molası sonrası Türkiye'ye giriş yapıyoruz. Hopa'da vereceğimiz mola ardından kış manzaralarını en güzel görebileceğimiz noktalardan olan Ayder Yaylasına doğru çıkıyoruz.Burada vereceğimiz serbest zaman sonrası Rize bezi ( feretiko ) alışverişi için yöreye özgü bir mağaza'ya uğruyoruz. Akşam yemeği molası ardından havalimanına hareket..Gerekli bagaj ve bilet işlemleri sonrası Anadolu jet TK7587 sefer sayılı uçuşu ile saat 21:35'de Ankara'ya hareket. 23:05 sularında Ankara'ya varış ve gezimizin sonu.

GÜRCİSTAN GEÇİŞLERİNDE ; Türkiye ile Gürcistan devletleri arasında yapılan anlaşma gereği T.C vatandaşları Gürcistan'a T.C kimlik numarası bulunan YENİ TİP nüfus cüzdanı ile geçiş yapabilmektedir. Ailesi ile birlikte (anne ve babanın aynı anda) seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı konuklarımızın Gürcistan'a geçişleri için yanında olmayan anne veya babanın noterden onaylı muvafakatnamesi gerekmektedir. Bebekler ve çocuklar dahil kimliklerde fotoğraf olması zorunludur. Tura çıkmadan evvel lütfen nüfus idaresine başvurarak çocuklarınızın nüfus cüzdanlarını fotoğraflı hale getiriniz. Sınırdan geçiş; yoğunluğa göre 1-3 saat sürebilmektedir. Sınır geçişi yaya olarak yapılmaktadır. Sınır geçişlerinde her yolcu yanında bulundurduğu eşyadan kendisi sorumludur. Bu nedenle oluşabilecek olumsuzluklardan acentemiz sorumlu tutulamaz. (Kullanılan raporlu ilaçlar varsa, raporun yanınızda bulunması gerekir, aksi halde kutu ilaç taşımak ve sınırdan geçirmek yasaktır.)

DAHİL OLANLAR:
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
► Anadolujet Tarifeli Sefer ile ile Ankara / Rize / Ankara arası Uçak Bileti
►Şehirlerarası Otobüs ile Ulaşım
► 3 Gece 4*Otellerde Konaklama
► Otelde Açık Büfe (3) Sabah Kahvaltısı
► Programdaki Tüm Şehir Turları
► Tüm Konaklama ve Şehir vergileri
► Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmetleri
► Zorunlu Pakettur Sorumluluk Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)HARİÇ OLANLAR:
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
► Öğle ve Akşam Yemekleri
► Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
► Yılbaşı Gala Gecesi ( Kişi Başı 2.500 TL )
► Yurtdışı Çıkış Harcı ( 150 TL )
► Seyahat Güvence Paketi (65 Yaş'a Kadar 20 €)
(70 Yaş Üzeri Misafirler İçin %100 Sür Prim Uygulaması Vardır.)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

EK HİZMETLER

YILBAŞI GALA YEMEĞİ

Yılbaşı Menüsü: (Tüm Yemekler 4 Kişiye 1 Porsiyon Şeklinde Ortaya Servis Edilecektir) Yemekler: - Çoban Salata, - Sezar Salata Tavuklu, - Şakşuka, - Yoğurt Ezme, - Tavuk Salata, - Cevizli Patlıcan, - Sulguni Peynir, - İmeruli Hachapuri, - Mantar Güveç Peynirli, - Mexican Patates, - Çaşaşuli (Güveçte Domates Sos ve Baharatlı Dana Eti), - Tavuk Şaşlık, - Dana Şaşlık, - Erik Sos, - Domates Sos, - Meyve, - Gürcü Lavaş Ekmeği. İçecekler: - Gürcü Limonatası (Armut Suyu) - Su. - Yeni Rakı 4 Kişiye 1 Litre (Rakı İçmeyen Misafirlere Limitsiz Vodka veya Limitsiz Ev Yapımı Kırmızı Şarap)AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#182
LOKASYON:
Gürcistan (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
3 Sabah Kahvaltısı
ULAŞIM
Uçak    Otobüs   
BULUŞMA:
Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Gidiş Terminali Buluşma Saati :
05:00
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' 1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir. 2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. 7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir. 8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir. 10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

13.900TL

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Yılbaşı Özel Gürcistan Tiflis... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.