Yılbaşı Özel Erciyes Turu Ankara Çıkışlı 3 Gece 3 Gün

İYİ SEÇİM!
  • Yılbaşı Özel Erciyes Turu Ankara Çıkışlı 3 Gece 3 Gün : Yılbaşı Özel Ankara Çıkışlı 3 Gece 3 Gün Erciyes Turumuza Hoş Geldiniz...
  • Yılbaşı Özel Erciyes Turu Ankara Çıkışlı 3 Gece 3 Gün : Yılbaşı Özel Ankara Çıkışlı 3 Gece 3 Gün Erciyes Turumuza Hoş Geldiniz...
  • Yılbaşı Özel Erciyes Turu Ankara Çıkışlı 3 Gece 3 Gün : Yılbaşı Özel Ankara Çıkışlı 3 Gece 3 Gün Erciyes Turumuza Hoş Geldiniz...
  • Yılbaşı Özel Erciyes Turu Ankara Çıkışlı 3 Gece 3 Gün : Yılbaşı Özel Ankara Çıkışlı 3 Gece 3 Gün Erciyes Turumuza Hoş Geldiniz...
  • Temel Kayak Eğitimi
  • Yarım Pansiyon Konaklama
  • Erciyes Kayak Merkezi Transferleri
  • Yüksek Modelli Araçlar İle Ulaşım
  • Rehberlik ve Refakat Hizmeti
Yılbaşı Özel Ankara Çıkışlı 3 Gece 3 Gün Erciyes Turumuza Hoş Geldiniz...

YILBAŞI ÖZEL ERCİYES TURU

3 Gece 3 Gün

HER HAFTA SONU KESİN KALKIŞLI

ERCİYES KAYAK TURLARI HER HAFTA KAYSERİ'NİN EN SEÇKİN OTELLERİNDE KONAKLAMA İMKANI İLE

HER HAFTA SONU 2 GECE 2 TAM GÜN ERCİYES TURLARI OCAK, ŞUBAT, MART AYLARI BOYUNCA KESİN KALKIŞLIDIR!


TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Ankara 1 gün programını görmek için tıklayınız

1. Gün: BULUŞMA VE HAREKET

Kayıt esnasında belirlediğiniz buluşma noktalarından sizleri aldıktan sonra yolcuğumuza başlıyoruz.

Buluşma Noktalarımız;

Optimum Avm Önü 19:00

Ankamall Avm 19:20

Armada Avm 19:40

2.

Gün
Erciyes 2 gün programını görmek için tıklayınız

2. Gün: OTELE YERLEŞME - KAYAK MERKEZİNE GEÇİŞ

Keyifli ve güzel yolculuğumuz sonrası gece 01.00 civarı otelimize ulaşıyoruz. Odalarımıza yerleştikten sonra dinlenmeye geçiyoruz. Sabah kahvaltısını otelimizde açık büfe olarak alıyoruz, aracımız saat 08.00 da otel önünden hareket ederek yaklaşık yarım saatlik yolculuğumuz sonrası Erciyes Kayak merkezine varıyor ve keyifli tatilimizin ilk gününe başlıyoruz. Kayak takımlarımızı kiraladıktan sonra gün boyu kayak yapabilirsiniz. Dileyen Misafirlerimiz kızak yapabilir ve Erciyes Kayak Merkezinde birbirinden farklı eğlenceli aktivitelerden diledikleri gibi faydalanabilirler. Saat 17.00’de aracımızın bulunduğu noktada buluşarak otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeğinin ardından istirahat edebilirsiniz veya Kayseri merkezi doyasıya gezebilirsiniz.

3.

Gün
Erciyes 3 gün programını görmek için tıklayınız

3. Gün: ERCİYES KAYAK MERKEZİ

Sabah oteldeki açık büfe kahvaltımızın ardından otelimize bağlı olarak 08:00'da otel önünden hareket ederek yaklaşık yarım saatlik yolculuk sonrası Erciyes Kayak merkezine varıyoruz.Kayak takımlarımızı kiraladıktan sonra gün boyu kayak yapabilirsiniz. Dileyen Misafirlerimiz kızak yapabilir ve Erciyes Kayak Merkezinde birbirinden farklı eğlenceli aktivitelerden diledikleri gibi faydalanabilirler. Saat 17.00’de aracımızın bulunduğu noktada buluşarak otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeğinin ardından istirahat edebilirsiniz veya kayseri merkezi doyasıya gezebilirsiniz.

4.

Gün
Erciyes 4 gün programını görmek için tıklayınız

4. Gün: KAHVALTI - ERCİYES KAYAK MERKEZİ - ANKARA

Kayak takımlarımızı kiraladıktan sonra gün boyu kayak yapabilirsiniz. Dileyen Misafirlerimiz kızak yapabilir ve Erciyes Kayak Merkezinde birbirinden farklı eğlenceli aktivitelerden diledikleri gibi faydalanabilirler. Saat 16.45’de aracımızın bulunduğu noktada buluşarak otelimize hareket ediyoruz. Üç gün boyunca kayak, snowbooard, kızak,yapabilirsiniz. Cumartesi ve Pazar günleri kayak ve diğer ihtiyaçlarımız için günübirlik kullanım alanlarında ve kayak pistlerinde zaman geçirebilirsiniz.

Keyifli ve unutulmaz bir 3 günün ardından Ankara'ya varıyor ve bir sonraki Tatilkalbi Turizm organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
3 Gece Otel Konaklaması
Turizm Paket Özel Tur Araçları İle Ulaşım
3 Gün Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
2 Gün Akşam Yemeği Set menü
1 Gün Gece Kayağı Transfer Hizmetleri
Acenta Refakat Hizmeti
Temel Kayak Eğitimi
Seyahat Sağlık Sigortası
Araç İçi İkramlar

HARİÇ OLANLAR:
Öğle yemekleri
Diğer şahsi harcamalar
Kayak Takımı 400 ₺
Snowboard Takımı 500 ₺
Mont 150 ₺
Pantolon 150 ₺
Gözlük 100 ₺
Eldiven 100 ₺
Kask 100 ₺
Telesiyej 7 Çıkış 300 ₺ , 14 Çıkış 430 ₺ , 30 Çıkış 830 ₺

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-17 kişide minibüs ile, 18-35 kişide midibus, 35-50 kişide otobüslerimiz ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 kişi); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir.

2-) Tatilkalbi Turizm , gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Tatilkalbi Turizm sorumlu tutulamaz.

4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir

5-) Tatilkalbi Turizm , kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.

6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Tatilkalbi Turizm sorumlu değildir.

8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Tatilkalbi Turizm sorumlu tutulamaz.

9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.

10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#179
LOKASYON:
Erciyes (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
3 Sabah Kahvaltısı, 2 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Optimum Avm Önü 19:00
Ümitköy Köprüsü Altı 19:15
Armada Avm Karşısı 19:30
Ankamall Avm Karşısı 19:45

İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' 1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir. 2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. 7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir. 8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir. 10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

3.290TL

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Yılbaşı Özel Erciyes Turu Ankara... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.