Yılbaşı Özel 1 Gece 2 Gün Kapadokya Turu

İYİ SEÇİM!
 • Yılbaşı Özel 1 Gece 2 Gün Kapadokya Turu: Yılbaşı Özel Ankara Çıkışlı Konaklamalı Kapadokya Turunu Bizimle Gezmeye Ne Dersiniz ?
 • Yılbaşı Özel 1 Gece 2 Gün Kapadokya Turu: Yılbaşı Özel Ankara Çıkışlı Konaklamalı Kapadokya Turunu Bizimle Gezmeye Ne Dersiniz ?
 • Yılbaşı Özel 1 Gece 2 Gün Kapadokya Turu: Yılbaşı Özel Ankara Çıkışlı Konaklamalı Kapadokya Turunu Bizimle Gezmeye Ne Dersiniz ?
 • Yılbaşı Özel 1 Gece 2 Gün Kapadokya Turu: Yılbaşı Özel Ankara Çıkışlı Konaklamalı Kapadokya Turunu Bizimle Gezmeye Ne Dersiniz ?
 • Yılbaşı Özel 1 Gece 2 Gün Kapadokya Turu: Yılbaşı Özel Ankara Çıkışlı Konaklamalı Kapadokya Turunu Bizimle Gezmeye Ne Dersiniz ?
 • Uç Hisar Kalesi
 • Güvercinlik Vadisi
 • Üç Güzeller
 • Paşabağları
 • Göreme Açıkhava Müzesi
 • Peri Bacaları
Yılbaşı Özel Ankara Çıkışlı Konaklamalı Kapadokya Turunu Bizimle Gezmeye Ne Dersiniz ?

ANKARA ÇIKIŞLI YILBAŞI ÖZEL 1 GECE KONAKLAMALI 2 GÜN

KAPADOKYA TURU

Gidiş Dönüş Ulaşım - Araç İçi Kahvaltı - 1 Gece 5 Yıldızlı Otelde Konaklama - Otelde Açık Büfe Kahvaltı ve Akşam Yemeği

Seyahat Sigortası - Profesyonel Rehberlik ve Bölge Gezisi - Acenta Refakati Dahil

Kişi Başı Gezi Ücreti: 1.490 TL

Tur Tarihi: 31 Aralık Cumartesi - 1 Ocak Pazar

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Kapadokya 1 gün programını görmek için tıklayınız

1.GÜN: ANKARA – TUZ GÖLÜ - KAPADOKYA :

Sabah saat 07:00 Kızılay Avm Önü, 07:10 Armada Avm Önü buluşmamızın ardından araç içi ikramlarımız, kahvaltımız ve rehberimizden tur ile alakalı alacağımız bilgiler eşliğinde yolculuğumuza başlıyoruz ve ilk noktamız tuz gölüne ulaşıyoruz, burada ki fotoğraf molamızın ardından öğle saatlerinde bölgeye ulaşıyoruz. Rehberimiz eşliğinde öncelikle Uç Hisar Kalesi ve Güvercinlik Vadisi hakkında alacağımız bilgiler ve gezileri sonrası öğle yemeğine geçiyoruz. (ekstra) Öğle yemeğimizi restaurantımızda açık büfe şeklinde aldıktan sonra Avanos’ta dünyaca ünlü çanak-çömlek atölyelerinin gezilmesi yapılışının görülmesi, ustasından bilgi alarak alış veriş molası veriyoruz. Alışveriş sonrası üç güzeller peri bacalarını, Turasan şarap fabrikasını ve Asmalı konağı ziyaret ettikten sonra ilk günümüzü tamamlıyoruz ve bölgede bulunan otelimize geliyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. Dileyen misafirlerimiz bu akşam yapılacak ekstra eğlence programlarına katılım sağlayabilirler.

1. SEÇENEK 2022-2023 YILBAŞI ÖZEL PROGRAMI EVRANOS*

*Davul, zurna eşliğinde misafirlerimizin karşılanması

*Zeybek gösterisi (İzmir bölgesi)

*Fasıl müziği

*Canlı Müzik performans

*Potpori folklor gösterisi (Kostümleri ile)

*Geleneksel köy düğünü canlandırması (Gelin alma)

*Oryantal gösterisi

*Karadeniz yöresi folklor gösterisi (Kostümleri ile)

*Canlı Müzik

*Canlı Müzik Eşliğinde Oyun Havası

*Kızlar raks gösterisi (Kostümleri ile)

*Kars yöresi folklor gösterisi (Kostümleri ile)

*Disco müziği eşliğinde doyasıya yeni yıl eğlencesi

YILBAŞI MENÜSÜ:

*Altı çeşit kuruyemiş

*Mevsimlik meyve

*Arnavut ciğer

*Rus salatası

*Antep ezme

*Peynir Stik

*Barbunya pilaki

*Kornişon turşu

*Tarator

*Ara sıcakları; sigara böreği ve kağıtta sucuk

*Limitsiz yerli alkl'lü ve alkl'süz içecekler

2. SEÇENEK 2022-2023 YILBAŞI ÖZEL PROGRAMI SESS CLUB*

*Dj performans ile yılbaşı eğlencesi

* İlk yerli içecek ikramıKonaklama: Dinler Hotel Vb.

2.

Gün
Kapadokya 2 gün programını görmek için tıklayınız

KAPADOKYA – ANKARA :

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından öğle saatlerinde otelimizden ayrılıyor ve ilk olarak Paşabağlarını ziyaret ediyoruz. Ardından Göreme Açıkhava Müzesi ziyareti ile programımıza devam ediyoruz. Müze; kaya içine oyulmuş manastırlar, kiliseler, şapeller, yemekhaneler, mutfaklar ve yaşam alanlarından oluşuyor. Peri bacalarının arasında keyifli bir yürüyüş yaparak bolca fotoğraf çekiyoruz. Göreme Açık Hava Müzesi gezisini tamamlayıp öğle yemeği için vereceğimiz serbest zaman sonrasında dileyen misafirlerimiz ile Göreme'de ATV safari yapmak için vereceğimiz zamanda bölgenin eşsiz manzarası eşliğnde bu eğlenceli aktiviteyi tamamlayıp Ankara’ya geri dönmek üzere aracımızda ki yerlerimizi alıp yolculuğumuza başlıyoruz. Keyifli yolculuğumuz sırasında gerekli molalarımız sonrasında akşam saatlerinde Ankara’ya ulaşıyoruz. Bir sonraki Tatilkalbi organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz. 

DAHİL OLANLAR:
Lüks Araçlar İle Ulaşım
Araç İçi Kahvaltı
1 Gece 5* DİNLER Otelde Konaklama
Otelde; (1) Sabah Kahvaltısı - (1) Akşam Yemeği
Seyahat Sigorta Paketi
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
Acenta Refakati

HARİÇ OLANLAR:
Öğle Yemekleri
Yemeklerde Alınan İçecekler
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
1. Seçenek Yılbaşı Galası Evranos
2. Seçenek Yılbaşı Eğlencesi Sess Club

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#33
LOKASYON:
Nevşehir (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
2 Sabah Kahvaltısı, 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
07:00 Kızılay Avm Önü
07:10 Armada Avm Önü
BİTİŞ:
Biniş noktaları ile aynı duraklarda inilebilir.
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir.
2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz.
4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.
5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.
6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.
8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz.
9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.
10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

BİLGİ
İSTEYİNİZ

2 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Yılbaşı Özel 1 Gece 2 Gün Kapadokya... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.