Sharm El Sheikh

Çıkış Tarihi
SHARM EL SHEİKH LİSTELENİYOR
 • EN İYİ FİYAT

  Ankara Çıkışlı Sharm El Sheikh Turu 4 Gece 5 Gün

  Ankara Çıkışlı 4 Gece 5 Gün Sharm El Sheikh Turumuza Hoş Geldiniz
  5 Gün
  ---
  Detaylar
 • EN İYİ FİYAT

  Ankara Çıkışlı Sharm El Sheikh Turu 3 Gece 4 Gün

  Ankara Çıkışlı 3 Gece 4 Gün Sharm El Sheikh Turumuza Hoş Geldiniz
  4 Gün
  ---
  Detaylar
 • EN İYİ FİYAT

  Sharm El Sheikh Turu 3 Gece 4 Gün

  Farklı Otel Alternatifleriyle Sharm El Sheikh Turumuza Hoşgeldiniz...
  5 Gün
  Ucak
  499
  Detaylar
 • Sharm El Sheikh Turu 3 Gece 4 Gün Tailwind Havayolları

  Sharm El Sheikh Turu 3 Gece 4 Gün Tailwind Havayolları Turumuza Hoşgeldiniz...
  4 Gün
  499$
  Detaylar
 • EN İYİ FİYAT

  Sharm El Sheikh Tailwind Havayolları Ile 4 Gece 5 Gün

  Tailwind Havayolları ile Sharm El Sheikh Turumuza Hoş Geldiniz...
  5 Gün
  Ucak
  599$
  Detaylar
 • SİZE ÖZEL

  Baştanbaşa Gizemli Mısır Turu

  Sabiha Gökçen Havalimanı Çıkışlı Baştanbaşa Gizemli Mısır Turumuza Hoşgeldiniz...
  8 Gün
  Ucak
  499$
  Detaylar


SÜRE
TOPLAM FİYAT

Sharm El Sheikh Tur Fiyatları
Mısır’ın Kızıldeniz kıyısındaki su altı zenginlikleri ile ünlü şehri Sharm El Sheikh, sıcak iklimi, lüks ve konforlu otelleri, şnorkelle dalışlarda bile kendine hayran bırakan su altı zenginliğiyle tatil severlerden tam puan almayı başarıyor. Yıl boyunca ortalama sıcaklığın 20 derecenin altına düşmediği şehirde hem yaz tatili yapmak hem de Mısır’ın antik dönemlere uzanan tarihini keşfetmek için Sharm El Sheikh turları arasından tercih yapabilirsiniz.
Sharm El Sheikh turları dalış, şnorkelle yüzme, tekne turları, kum tepeleri safarisi, çöl turları ve Mısır’ın tarihi bölgelerini keşfetme aktivitelerine içerir. Turlar sırasında konaklanacaklar oteller bölgedeki en iyi ve konforlu oteller arasından seçilir. Birçok tur şirketi Sharm El Sheikh’e turlar düzenliyor ve bu turların hemen hemen hepsi tatilkalbi.com çatısı altında birleşiyor.
Sharm El Sheikh turu fiyatları tur süresine, gidilecek havayolu şirketine, kalınacak otellere, aktivitelere ve gezilecek bölgelere farklılık gösteriyor. Birçok tur, konaklama, öğünler, yerel turlar, havaalanı transferleri ve bazı aktiviteleri kapsıyor. Ancak bazı turlarda ekstra turlar toplam fiyat içerisinde gösterilmiyor ve katılım zorunlu olmuyor. Sharm El Sheikh turlarının fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise mevsim koşulları. Özellikle sonbahar ve ilkbahar aylarında tur fiyatlarında artış gözlemlenmektedir.

Sharm El Sheikh Paket Turlar
Paket turlar, en uygun Sharm El Sheikh gezisi yapabileceğiniz tur seçenekleri arasında yer alıyor. Bu turlarda gidiş dönüş uçak bileti, havayolu transferleri, şehir içi ulaşım, konaklama ve otelde alınan öğünler bir paket halinde tatil severlere sunuluyor. Paket turlarda ekstra turların dahil olduğu seçenekler de tatilkalbi misafirlerine sunulan paket tur programları arasında yer alabiliyor.
Sharm El Sheikh paket tur fiyatları misafirlerin bütçe ve tercihlerine göre farklılık gösterebiliyor. Lüks oteller, havuzlu villalar, deniz manzaralı odalar, kara manzaralı odalar, tam pansiyon, yarım pansiyon veya her şey dahil oteller gibi farklı konaklama alternatifleri sunan paket programlar tatilkalbi.com’da sizleri bekliyor. En uygun Sharm El Sheikh turu için erken rezervasyon dönemini tercih edebilirsiniz.

Sharm El Sheikh Turu Yorumları
Mısır Sharm El Sheikh turları yorumlarında en dikkat çeken geri bildirimler bölgenin doğasına ve kültürel zenginliklerine olan hayranlık oluyor. Oteller ise lüks ve konforlu hizmetleriyle misafirlerinden tam puan almayı başaran dünyaca ünlü otel zincirlerinden oluşuyor. Bölgenin kültürel, tarihi ve doğal zenginliği ve bu zenginlik içerisinde rehberlerin Mısır’a ve Mısır tarihine olan yakın ilgileri misafirlerin kendilerini güvende hissetmelerini ve Mısır’ı yakından tanımalarını sağlıyor.

Sharm El Sheikh Balayı Turları
Balayı turları genellikle konaklama, öğünler, yerel turlar, aktiviteler ve romantik sürprizler gibi birçok hizmeti içeriyor. Sharm El Sheikh’te balayı çiftleri için popüler aktiviteler arasında şnorkelle dalış, tekne turları, çöl turları, spa ve masaj hizmetleri ve romantik akşam yemekleri yer alıyor. Balayı turlarına uçak biletleri ve transfer hizmetleri de dahil oluyor. Balayı çiftleri için özel olarak tasarlanan oteller de mevcuttur. Bu oteller genellikle lüks konaklama seçenekleri, özel yüzme havuzları, balayı süitleri ve özel plaj alanları sunuyor. Ayrıca bu otellerde balayı çiftlerine özel romantik akşam yemekleri için ayrıca menü hazırlanabiliyor.

Sharm El Sheikh’e Ne Zaman Gidilir?
Çöl ikliminin hüküm sürdüğü bölgeye gitmek için en uygun dönem ilkbahar aylarının başı (Mart- Nisan) ve sonbahar aylarının sonudur (ekim-kasım). Yaz aylarında kavurucu çöl sıcaklarında bölgede gezmek, tarihi yerlere keşfe çıkmak oldukça zorlayıcıdır. Ağustos ayında hava sıcaklığı 50 derecelere kadar ulaşabilirken en soğuk ayın 10 derecelerde geçtiği ocak ayı olduğu bilinmektedir.

Sharm El Sheikh Turu için Vize Gerekiyor mu?
Mısır kapıda vize anlaşması ile Sharm El Sheikh şehrinin de içinde bulunduğu Güney Sina Bölgesi’ne yapılacak gezilerde Türk vatandaşları kapıda vize de dahil olmak üzere tüm vize uygularından muaftır. Ancak Mısır’ın Güney Sina Bölgesi dışında kalan kentlerine gitmek isterseniz kapıda vize alma zorunluluğu vardır. Kapıda vize kolaylıkla alınabildiği gibi ücretleri de oldukça uygundur.

Sharm El Sheikh Kahire Arası Kaç Km?
Kızıldeniz’in eşsiz sualtını keşfettikten sonra Kahire’de bulunan Giza Pramitleri’ni görmek isterseniz baştanbaşa Mısır turları tam size göre! Sharm El Sheikh – Kahire arası 504 kilometredir. Otobüsle yolculuk toplam 5,5 saat sürerken uçakla 1 saat içerisinde Kahire’de olabilirsiniz.