Kazdağları Bozcaada Assos Ayvalık Cunda Turu

EN İYİ FİYAT
 • Kazdağları Bozcaada Assos Ayvalık Cunda Turu: Ankara Çıkışlı 2 Gece Otel Konaklamalı Kazdağları Bozcaada Assos Ayvalık Cunda Turu
 • Kazdağları Bozcaada Assos Ayvalık Cunda Turu: Ankara Çıkışlı 2 Gece Otel Konaklamalı Kazdağları Bozcaada Assos Ayvalık Cunda Turu
 • Kazdağları Bozcaada Assos Ayvalık Cunda Turu: Ankara Çıkışlı 2 Gece Otel Konaklamalı Kazdağları Bozcaada Assos Ayvalık Cunda Turu
 • Kazdağları Bozcaada Assos Ayvalık Cunda Turu: Ankara Çıkışlı 2 Gece Otel Konaklamalı Kazdağları Bozcaada Assos Ayvalık Cunda Turu
 • Kazdağları
 • Assos
 • Bozcaada
 • Şeytan Sofrası
 • Güre
 • Ayvalık Cunda
Ankara Çıkışlı 2 Gece Otel Konaklamalı Kazdağları Bozcaada Assos Ayvalık Cunda Turu

Ankara Çıkışlı 2 Gece Otel Konaklamalı Kazdağları Bozcaada Assos Ayvalık Cunda Turu

2 GECE 3 GÜNDÜZ

GİDİŞ DÖNÜŞ ULAŞIM - 2 GECE FORM TERMAL OTELDE KONAKLAMA - OTELDE AKŞAM YEMEĞİ VE SABAH KAHVALTISI
PROFESYONEL REHBERLİK ve SEYAHAT SİGORTASI DAHİL

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Assos 1. gün programını görmek için tıklayınız

1.Gün ANKARA - ASSOS - BOZCAADA - GÜRE

Belirtilen tur tarihinde gece 22:30'de Kızılay avm önündeki buluşmamızın ardından, 22:40 Armada avm önünden 22:50 Ümitköy köprüsü altında misafirlerimizle buluşmamızın ardından keyifli yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molalarımız sonrası sabah saatlerinde Behramkale olarak bildiğimiz Assos’a ulaşıyoruz. Restoranımızda ekstra olarak alacağımız kahvaltının ardından Ortaçağ mimarisini andıran yapılar arasında tarihi köy evlerini geride bırakarak işçiliği ve mimarisi açısından döneminin en önemli surlarından, hem denize hem karaya egemen 3 km uzunluğunda bir surla çevrili Akropol’e varıyoruz. Akropol’ün en yüksek yerinde kurulmuş Athena Tapınağı ile Akropol’ün güney yamacında bulunan ve daha sonra kiliseye dönüştürülen Agora’yı, Agora’nın doğusundaki kürsü, heykeller ve küçük anıtsal yapılardan oluşan Bouleuterionu (Meclis), Gymnasiumu, geleneksel Grek tiyatro planına uygun at nalı biçimindeki tiyaroyu, stoayı görüyoruz. Aristoteles’in hayatının 3 yılını geçirdiği ve M.Ö. 347-344 yılları arasında kurduğu felsefe okulunu gördükten sonra Akropol çıkışında yer alan bir Osmanlı eseri, I. Murad dönemine ait Hüdavendigar Camii’ni geziyoruz.

Akropol gezimizin ardından orjinal mimarisi bozulmadan onarılan taş yapıların bulunduğu Assos Antik Liman’ı yukarıdan panoramik olarak görüp Bozcaada’ya hareket etmek üzere Geyikli İskelesine varıyoruz. Bizleri Bozcaada’ya götürecek olan feribotu beklerken sahilde çay, kahve keyfi için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra feribota binerek yarım saatlik yolculuk sonrasında Bozcaada'ya varıyoruz. İnanılmaz şirinlikteki Bozcaada daha ilk adımımızda bizleri büyülüyor. Ceneviz Kalesini (Panoramik) fotoğrafladıktan sonra Ege’nin enfes balıklarından tadabileceğiniz balık restoranlarında öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrası dileyen konuklarımızla adanın ılık rüzgârı ile birlikte yürüyüş yapıyoruz. Serbest zaman sonrası adada yaşayan köylü kadınların yaptığı meşhur domates reçeli ve içecek alışverişinden sonra deniz kıyısında çaylarımızı yudumlayıp feribota binerek Geyikli iskelesine geçiyoruz ve ardından aracımıza binerek otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Konaklama: Güre Form Termal Otel vb.

2.

Gün
Ayvalık 2. gün programını görmek için tıklayınız

2.Gün AYVALIK - CUNDA -ŞEYTAN SOFRASI

Otelde alacağımız kahvaltı sonrası dar sokakları, tarihi taş evleri ile ünlü Ayvalık’ın en güzel adası Cunda Adası’na hareket ediyoruz. Rahmi Koç Vakfı tarafından koleksiyon değerine sahip oyuncakların ve eşyaların sergilendiği müzeye çevrilen ve adanın en önemli yapıtı olan Taksiyarhis Kilisesi’ni ziyaret ediyoruz. Birbirinden güzel oymalarla süslenmiş balkon ayakları ve üzerindeki bitkisel motiflerle, geçmişin izlerini taşıyan tarihi evler arasındaki adanın sokaklarındaki kısa yürüyüşümüzün ardından, neo-klasik mimari örneği, taş ustalığı görülmeye değer Taş Kahve’de sakızlı kahvelerimizi yudumlayarak bu anların keyfini çıkartıyoruz. Dileyen misafirler saatlik yapılan tekne turlarına katılabilir. 15 Haziran ve 25 eylül arası yapılan turlarda yaz sezonu olması dolayısıyla Cunda adası gezimizin ardından dileyen misafirler ekstra olarak düzenlenecek ve gün boyu süren yüzme molalalı öğle yemekli tekne turlarına katılabilirler. Tekne turuna katılmayan misafirler ada'da zaman geçirebilirler. Sonrasında efsanelere konu olan ve şeytanın ayak izinin kaçarken burada bıraktığına inanılan, eşsiz manzarasıyla ünlü Şeytan Sofrası’na hareket ediyoruz. Şeytanın ayak izinin görülmesi ve efsanesini rehberimizden dinledikten sonra manzaranın keyfini doyasıya çıkarmak için çay molası veriyoruz. Ardından akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket.Konaklama: Güre Form Termal Otel vb.

3.

Gün
Kazdağları 3. gün programını görmek için tıklayınız

3. Gün KAZ DAĞLARI - ANKARA

Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından 13. yy. Moğol baskısından kaçıp Anadolu’ya gelen ve daha sonra Fatih Sultan Mehmet’in “Rahatınız iyi ise burada kalınız” demesiyle bölgeye yerleşmiş olan Tahtacı Türkmenlerin köyü olan Tahtakuşlar Köyü’ne gidip buradaki Etnografya Galerisini ziyaret ediyoruz. Sonrasında Antik dönemde “İda Dağı” olarak adlandırılan ve mitolojide birçok efsaneye konu olan Türkiye’nin oksijen deposu Kazdağları’nın eteklerinde bulunan Sütüven Şelalesine gitmek üzere transfer araçlarımıza binerek Kazdağlarına doğru hareket ediyoruz. Rehberimizden Hasan Boğuldu efsanesini dinleyerek gölete doğru yürüyüş yapıyoruz. Bu muhteşem doğa manzarasını fotoğraflamak için mola veriyoruz. Muhteşem doğanın ve manzaranın tadını çıkarıp bu eşsiz anları hatıralarımıza ekledikten sonra öğle yemeği için serbest zamanımız olacak. Verilen serbest zamanın ardından birbirinden güzel hatıralarla Ankara’ya doğru yola çıkıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Gidiş Dönüş Ulaşım
2 Gece Otel Konaklaması
Otelde Kahvaltı (2)
Otelde Akşam Yemeği (2)
Kaz Dağları Transfer Ücretleri
Profesyonel Rehberlik
Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
İlk Gün Sabah Kahvaltısı
Öğle Yemekleri ve Yemeklerde Alınan İçecekler
Müze Ören Yeri Girişleri
Bozcaada Feribot Ücreti
Tekne Turu
Kişisel Harcamalar

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Kalkış Duraklarımız;

22:30 KIZILAY AVM ÖNÜ

22:40 ARMADA AVM ÖNÜ

22:50 ÜMİTKÖY KÖPRÜSÜ ALTI

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#139
LOKASYON:
Çanakkale (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
2 Sabah Kahvaltısı, 2 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
22:30 KIZILAY AVM ÖNÜ
22:40 ARMADA AVM ÖNÜ
22:50 ÜMİTKÖY KÖPRÜSÜ ALTI
BİTİŞ:
BİNİŞ NOKTALARI İLE AYNI YERLERDE İNİLEBİLİR
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' 1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir. 2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. 7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir. 8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir. 10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

BİLGİ
İSTEYİNİZ

3 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Kazdağları Bozcaada Assos Ayvalık... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.