İzmir`in Saklı Köyleri Turu 2 Gece Otel Konaklamalı

KESİN ÇIKIŞLI
 • İzmir`in Saklı Köyleri Turu 2 Gece Otel Konaklamalı: Ankara Çıkışlı İzmir`in Saklı Köyleri Turu 2 Gece Otel Konaklamalı Turumuza Hoşgeldiniz...
 • İzmir`in Saklı Köyleri Turu 2 Gece Otel Konaklamalı: Ankara Çıkışlı İzmir`in Saklı Köyleri Turu 2 Gece Otel Konaklamalı Turumuza Hoşgeldiniz...
 • İzmir`in Saklı Köyleri Turu 2 Gece Otel Konaklamalı: Ankara Çıkışlı İzmir`in Saklı Köyleri Turu 2 Gece Otel Konaklamalı Turumuza Hoşgeldiniz...
 • İzmir`in Saklı Köyleri Turu 2 Gece Otel Konaklamalı: Ankara Çıkışlı İzmir`in Saklı Köyleri Turu 2 Gece Otel Konaklamalı Turumuza Hoşgeldiniz...
 • İzmir`in Saklı Köyleri Turu 2 Gece Otel Konaklamalı: Ankara Çıkışlı İzmir`in Saklı Köyleri Turu 2 Gece Otel Konaklamalı Turumuza Hoşgeldiniz...
 • İzmir`in Saklı Köyleri Turu 2 Gece Otel Konaklamalı: Ankara Çıkışlı İzmir`in Saklı Köyleri Turu 2 Gece Otel Konaklamalı Turumuza Hoşgeldiniz...
 • İzmir`in Saklı Köyleri Turu 2 Gece Otel Konaklamalı: Ankara Çıkışlı İzmir`in Saklı Köyleri Turu 2 Gece Otel Konaklamalı Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Urla- Bademler Köyü
 • Barbaros Köyü -Ildır-Çeşme- Alaçatı
 • Şirince-Nesin Matematik Köyü
 • Seferihisar-Sığacık
 • Tire-Ödemiş-Birgi Köyü
 • Hayalet Köy Lübbey Köyü
Ankara Çıkışlı İzmir`in Saklı Köyleri Turu 2 Gece Otel Konaklamalı Turumuza Hoşgeldiniz...

Ankara Çıkışlı İzmir`in Saklı Köyleri Turu 2 Gece Otel Konaklamalı

Gidiş Ve Dönüş Uçak Bileti Dahil 2 Gece Konaklamalı
Ankara İzmir Ve İstanbul' dan Katılım İmkanı
Turumuzun Fiyatlarında Kademeli Artış Sistemi Uygulanmaktadır

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Urla 1 gün programını görmek için tıklayınız

1 Gün: Urla-Bademler Köyü-Barbaros Köyü-Ildır-Çeşme-Alaçatı-Germiyan Köyü

Misafirlerimiz ile uçuş saatimizden 1 saat öncesinde Ankara Esenboğa Havalimanı’nda buluşuyoruz. Bagaj ve Check-in işlemlerimiz sonrasında  gezimiz için Anadolujet Ankara-İzmir 08.05 uçağı ile Ankara'dan hareket ediyoruz.  Uçuşumuz  sonrasında alanda bizi bekleyen aracımızla Urla’ya hareket ediyoruz. Urla sokaklarında kısa bir gezi sonrası Susuz Yaz filminin çekildiği, Ülkemizin en temiz köyü ayrıca ilk ve tek tiyatrosu olan Bademler Köyünü gezeceğiz. Korkuluk Festivalini gerçekleştiren Barbaros Köyü’nü ziyaret edeceğiz. Gezimiz esnasında köyün sokaklarında tüm yıl boyunca sergilenen köylülerin yaptıkları bu korkuluklar göreceğiz.Sonrasında şirin sahil köyü Ildır Köyü’ne hareket ediyoruz. Köye ismini veren Erythrai Antik Kentini gezdikten sonra öğle yemeğimizi almak üzere Çeşme’ye hareket ediyoruz. Yemek sonrası panaromik olarak Çeşme Kalesini fotoğraflıyor ve Alaçatı’ya hareket ediyoruz. Alaçatı evlerini, Arnavut kaldırımlı taş sokaklarını ve Çark Plajındaki yelkenlileri izledikten sonra, temiz katkısız gıda, yavaş şehir sloganları bilinen Germiyan Köyü’nü gezeceğiz. Sokaklarında dolaşırken evlerin ve sokakların çiçek motiflerle boyanmış olduğunu göreceksiniz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.

Gün
Şirince 2 gün programını görmek için tıklayınız

2 Gün: Çetin Maket Köyü-Şirince-Nesin Matematik Köyü-Seferihisar-Sığacık

Sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra  Çetin çiftinin büyük uğraşlarla kurduğu Maket Köyü gezeceğiz, gezimizin ardından Şarabı ve eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye hareket ediyoruz. Şirince'de alışveriş molası ve dar sokaklarında gezerken bol bol fotoğraflar çekeceğiz. Ardından İmece usulü kurulması ile Dünya’da bir ilk olan Nesin Matematik Köyü’nü gezeceğiz. Serbest zaman ve öğle yemeği için Selçuk’a hareket ediyoruz. Ardından sahil kasabası Seferihisar Sığacık’ta serbest zaman vereceğiz. Serbest zaman sonrasında akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.

Gün
Tire 3 gün programını görmek için tıklayınız

3 Gün: Tire-Ödemiş-Birgi Köyü-Çakırağa Konağı-Hayalet Köy Lübbey Köyü-Anakara Dönüş Yolculuğu

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Tire’ye doğru yola çıkıyoruz. Eski çarşılarını gezdikten ve ünlü köftesinin tattıktan sonra Dünya Kültür Mirası" listesine giren Ödemiş Birgi Köyü’ndeki Çakırağa Konağını, İmam-ı Birgivi Medresesini ve Sultan Şah Türbesini gezip görüyoruz ardından da Zamana yenilmiş Hayalet Köy ve Türkmen Yörük Köyü olarak bilinen Lübbey Köyü’ne uğruyor fotoğraf molası sonrasında Havalimanına hareket ediyoruz (Anadolujet İzmir-Ankara 22.00 Uçağı) ile bagaj ve Check-in işlemlerimizi yaptırarak Ankara’ya geri dönmek üzere yola çıkıyoruz. Keyifli bir yolculuk sonrası Ankara'da turumuzu sonlandırıyoruz. Keyifli ve güzel geziler geçireceğimiz bir sonraki Tatilkalbi turlarımızda buluşmak üzere vedalaşıyoruz. Hoşçakalın.

DAHİL OLANLAR:
Anadolujet Ekonomi Sınıf Uçak Biletleri
Havalimanı Vergileri
Online Check-in Hizmeti
15+8 Kg Bagaj Hakkı
Bölgede Alan Transferi ve Konforlu Araçlar İle Ulaşım
Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
2 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
Otelimizde 2 Açık Büfe Kahvaltı
Otelimizde 2 Açık Büfe/ Set Menü
Profesyonel Rehber Eşliğinde Gezi
Araç İçi Su İkramı
Zorunlu Seyahat Güvence Poliçesi
Milli Parklar Giriş Ücretleri
Araç İçi Bardak Su
Turumuz Boyunca Acenta Refakati

HARİÇ OLANLAR:
Özel ve Kişisel Harcamalar
Öğle Yemekleri
Yemeklerde Alınan İçecekler
Otel Minibar ve Extra Kullanımları
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

İptal Şartları

Uçaklı turlarımızda bilet ücret iadesi yapılamaz yavayolu şartları uygulanır.

Tur hareket tarihinden 21 gün öncesinde yapılan iptallerde tur ücreti ödemenin yapıldığı şekilde geri iade edilir veya farklı bir tarihte kullanılmak üzere açık bilet düzenlenir.(Uçak bileti hariçtir.)

Açık bilet tur ücretinin karşılığı olarak 1 yıl geçerlidir.Kullanılması durumunda en az 7 gün öncesinde acentemize bilgi verilerek kullanılabilir,misafir onayı doğrultusunda isim değişikliği yapılabilir.

Açık biletin kullanılması esnasında doğacak fiyat farkından misafir sorumludur.

Tur hareket tarihine 21 gün kala ve sonrasında yapılan iptallerde tur ücreti iadesi yapılamaz farklı bir tarihte veya turlarda kullanılamaz,üçüncü kişilere devredilemez.

Tur Araçlarımız Hakkında Bilgilendirme

Gezimizde ''Karayolu Taşıma Kanunu ve Yönetmeliği'' Gereğince D2 belgeli ve turizm paketli araçlar kullanılmaktadır. Tur araçlarımız katılımcı sayısına göre 19,27,31,35,46,54 kişilik olarak değişmektedir.

Koltuk numarası ve araç tipinde garanti ve kesinlik verilemez koltuk numarası rezervasyon sırlamasına göre yapılmaktadır. Gerekli bilgilendirmeler tur hareket tarihinden 1 gün öncesinde SMS İle İletilmektedir.

Yanınızda Bulundurmanız Gerekenler

Turumuza Katılacak Olan Misafirlerimizin Yanlarında; Rahat Yürüyüş Yapabileceği Ayakkabı ve Giysi, Yedek Kıyafet, Sırt Çantası, Su Matarası, Güneş Gözlüğü, Fotoğraf Makinesi, Şarj Aleti Bulundurmalarını Tavsiye Ederiz.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#131
LOKASYON:
İzmir (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
2 Sabah Kahvaltısı, 2 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Uçak   
BULUŞMA:
Ankara Esenboğa Havalimanında Buluşma
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' 1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir. 2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. 7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir. 8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir. 10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

9.690TL

3 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

İzmir`in Saklı Köyleri Turu 2... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.