OTOBÜS İLE
  • Bayram Özel Bodrum Tatili : Bayram Özel Bodrum Tatili Turumuza Hoş Geldiniz
  • Bayram Özel Bodrum Tatili : Bayram Özel Bodrum Tatili Turumuza Hoş Geldiniz
  • Ulaşımlı Bodrum Turu
  • Ücretsiz Night Club
  • Her Şey Dahil Konaklama
  • Ücretsiz Night Club
  • Ücretsiz Beach Club
  • Farklı Otel Seçenekleri
Bayram Özel Bodrum Tatili Turumuza Hoş Geldiniz

Bayram Özel Bodrum Tatil Turu 

3 ve 4 Gece Konaklama 

Farklı Otel Seçenekleri 

Ulaşım- Her Şey Dahil Konaklama 

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Ankara 1. gün programını görmek için tıklayınız

1. Gün Bodrum Turu - Bodrum Tatili Varış

 Belirlenen noktalardan; (23:00 Kızılay Gama İş Merkezi Önü, 23:10 Armada AVM Önü, 23:20 Ümitköy Köprüsü Altı ( Eskişehir İstikameti) siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra keyifli Bodrum yolculuğumuza başlıyoruz. Molalarımızın ardından Beyaz Kent Bodrum'a giriş yapıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Odalarımızı teslim aldıktan sonra denizin ve havuzun keyfini çıkarabilir, gün boyu otelimizin Her şey Dahil konseptinden faydalanabilirsiniz. Işığın sönmediği şehir olarak bilinen Bodrum tatilimize, birbirinden renkli gece kulüplerinin olduğu Gümbet barlar sokağına gidiyoruz. Saat 23:00 da Club a katılacak olan misafirlerimiz için resepsiyon önünde buluşuyor ve gecenin tadını çıkarmaya başlıyoruz

ETKİNLİKLERE KATILIM İSTEĞE BAĞLIDIR; DİLEYEN MİSAFİRLERİMİZ SERBEST OLARAK TATİLİN TADINI ÇIKARABİLİRLER.


2.

Gün
Bodrum 2. gün programını görmek için tıklayınız

2. Bodrum Turu | Beach Etkinliği - Gece Kulübü Etkinliği - Serbest Zaman

Dileyen misafirlerimiz; Bodrum tatillerine serbest zaman ile devam ederken, dileyen misafirlerimiz Beach ve Kulüp etkinlikleri ile tatillerini daha eğlenceli hale getirebilirler. (Tüm etkinliklerin katılımı için rehberleriniz birebir yardımcı olmaktadır)

Beach Etkinliği Happy Hour 14:00-18:00

Gece Kulübü Etkinliği 23:00-03:00

ETKİNLİKLERE KATILIM İSTEĞE BAĞLIDIR;DİLEYEN MİSAFİRLERİMİZ SERBEST OLARAK TATİLİN TADINI ÇIKARABİLİRLER.


3.

Gün
Bodrum 3. gün programını görmek için tıklayınız

3. Gün Bodrum Turu | Beach Etkinliği - Gece Kulübü Etkinliği - Serbest Zaman- Tekne Turu

 Dileyen misafirlerimiz; Bodrum tatillerine serbest zaman ile devam ederken, dileyen misafirlerimiz Beach ve Kulüp etkinlikleri ile tatillerini daha eğlenceli hale getirebilirler. Dileyen misafirlerimiz tüm gün sürecek olan cennet koylara tekne turu ile gidebilir ve koylarda denize girebilir. Tekne Turu isteğe bağlıdır.(Tüm etkinliklerin katılımı için rehberleriniz birebir sizinle iletişim halinde olmaktadır)

Beach Etkinliği Happy Hour 14:00-18:00

Gece Kulübü Etkinliği 23:00-03:00

ETKİNLİKLERE KATILIM İSTEĞE BAĞLIDIR; DİLEYEN MİSAFİRLERİMİZ SERBEST OLARAK TATİLİN TADINI ÇIKARABİLİRLER.


4.

Gün
Bodrum 4. gün programını görmek için tıklayınız

4. Bodrum Turu | Beach Etkinliği - Gece Kulübü Etkinliği - Serbest Zaman

Dileyen misafirlerimiz; Bodrum tatillerine serbest zaman ile devam ederken, dileyen misafirlerimiz Beach ve Kulüp etkinlikleri ile tatillerini daha eğlenceli hale getirebilirler. (Tüm etkinliklerin katılımı için rehberleriniz birebir yardımcı olmaktadır)

Beach Etkinliği Happy Hour 14:00-18:00

Gece Kulübü Etkinliği 23:00-03:00

ETKİNLİKLERE KATILIM İSTEĞE BAĞLIDIR;DİLEYEN MİSAFİRLERİMİZ SERBEST OLARAK TATİLİN TADINI ÇIKARABİLİRLER.

5.

Gün
Ankara 5. gün programını görmek için tıklayınız

5. Gün Serbest Zaman - Ankara'ya Dönüş

Bodrum tatil turumuzun son gününde ,kahvaltımızı aldıktan sonra Ankara’ya dönüş için hareket ediyor ve Bodrum gezimizi sonlandırıyoruz.

DAHİL OLANLAR:
Gidiş / Dönüş Ulaşım
Tercih Edilen Gecelemede Konaklama 5* 4* Hotel
Sabah - Öğle - Akşam Yemekleri
Ara Öğünler
Sınırsız Yerli Alkollü Alkolsüz İçecekler
Rehberlik Hizmeti
Araç İçi İkramlar
Seyahat Sigortası
Beach Giriş Ücretleri
Club Giriş Ücretleri

HARİÇ OLANLAR:
Tekne Turu (İsteğe Bağlı)
Kişisel Harcamalar

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Bodrum Turu İçin Bilmeniz Gerekenler

► Tur hareketine 45 gün kalana kadar yapılan iptallerde ödenen ücretin tamamı müşteriye iade edilir. 30 gün kalana kadar yapılan iptallerde müşteriye satış bedelinin %50’si iade edilir. 30 günden az kalana kadar yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz. Ancak eğer kişi kapora verip ön bir kayıt gerçekleştirmiş ise, her ne sebeple olursa olsun geziden vazgeçilmesi halinde söz konusu kapora VAZGEÇME TAZMİNATI olarak kabul edilir ve geri verilmez.

Yolda herhangi bir engel olmasından dolayı oluşabilecek gecikmelerden firma (acente) kesinlikle sorumlu değildir.

► Otobüslerimiz 54,46,27 ve 16 lık turumuzun sayısına göre değişiklik göstermektedir. Araçlarımız genelde 46 lık olup 2012 model ve üstü tv koltuklu turizm paketli araçları tercih etmekteyiz.

►Yolculuk boyunca misafirlerimizin yolculuğunu keyifli hale çevirmek için yolculuk boyunca soğuk meşrubatlar, su ve kek ikramlarımız mevcuttur.

►Tur başlangıcından bitişine kadar rehberlerimiz misafirlerimizle bire bir ilgilenip yönlendirmektedir.

►Tüm ekstra club etkinlikleri, özel beach etkinlikleri ve tekne turu için uygun zamanları tur rehberi tur boyunca belirleyip misafirlerimize sunmaktadır.

Ankara Çıkışlı Bodrum Turunda belirlenen otellerde 2-3-4 kişilik odalar mevcuttur. Bu odalardan katılımınıza göre tercih edebilirsiniz. Tam olarak rezervasyonunuz ile birlikte ne şekilde konaklama yapacağınız sorulacaktır. Odalarda birleştirilme gibi bir durum kesinlikle yoktur. İki kişilik rezervasyonda otomatik 2 kişilik oda ayrılacaktır.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#209
LOKASYON:
Bodrum
YEMEK:
5 Sabah, 4 Öğlen,4 Akşam Yemeği
BULUŞMA:
23:00 Kızılay Gama İş Merkezi Önü
23:10 Armada AVM Önü
23:20 Ümitköy Köprüsü Altı ( Eskişehir İstikameti)
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' 1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir. 2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. 7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir. 8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir. 10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

6.590TL

5 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Bayram Özel Bodrum Tatili ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.