SİZE ÖZEL
 • Karadeniz Turu Ve Yaylalar 3 Gece: Karadeniz Turu Ve Yaylalar Turu'nu Tatilkalbi İle Keşfedin !
 • Karadeniz Turu Ve Yaylalar 3 Gece: Karadeniz Turu Ve Yaylalar Turu'nu Tatilkalbi İle Keşfedin !
 • Karadeniz Turu Ve Yaylalar 3 Gece: Karadeniz Turu Ve Yaylalar Turu'nu Tatilkalbi İle Keşfedin !
 • Karadeniz Turu Ve Yaylalar 3 Gece: Karadeniz Turu Ve Yaylalar Turu'nu Tatilkalbi İle Keşfedin !
 • Karadeniz Turu Ve Yaylalar 3 Gece: Karadeniz Turu Ve Yaylalar Turu'nu Tatilkalbi İle Keşfedin !
 • Karadeniz Turu Ve Yaylalar 3 Gece: Karadeniz Turu Ve Yaylalar Turu'nu Tatilkalbi İle Keşfedin !
 • Trabzon
 • Rize
 • Sümela Manastırı
 • Ayder Yaylası
 • Samsun
 • Ordu
Karadeniz Turu Ve Yaylalar Turu'nu Tatilkalbi İle Keşfedin !

KARADENİZ ve YAYLALAR TURU

3 GECE 4 GÜN

Samsun -Bandırma Vapuru- Gazi Müzesi -Ordu -Boztepe -Giresun -Trabzon- Ayasofya Atatürk Köşkü -Sümela Manastırı- Ayder Yaylası- Fırtına Deresi -Tarihi Taş Köprü- Uzungöl

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Trabzon 1 gün programını görmek için tıklayınız

1.Gün AYASOFYA - ATATÜRK KÖŞKÜ - SÜMELA MANASTIRI

Siz değerli misafirlerimiz ile belirtilen tur tarihlerinin bir gün öncesi gece saat 22:30’da Kızılay Avm önünden, 22:40 Ankamall Avm karşısından, 22:45 Türk Telekom önünden hareket ederek, keyifli yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molalarımız sonrası saat 08:00 civarı Trabzonda restoranımızda alacağımız kahvaltı sonrası 13. Yy.’da yapılmış 1572 tarihinde camiye çevrilen ardından 1964 yılında müzeye çevrilen Kommenos devletinin en önemli eserlerinden biri olan Ayasofya Müzesine geliyoruz. Rehberimizden alacağımız bilgiler sonrası fotoğraf molası veriyoruz. Trabzon’a has telkâri sanatının örneklerini görebileceğimiz ve satın alabileceğimiz telkâri atölyesi ve mağazası gezisinin ardından kısa bir yolculuk sonrası Atatürk Köşküne geliyoruz. Burada alacağımız bilgiler sonrası köşk gezimizi yapıyor fotoğraflıyor ve öğle yemeği arası veriyoruz. Ardından Trabzon Maçka’da bulunan Altındere Milli Parkına hareket ediyoruz. Altındere Milli Parkı içine girdiğinizde adeta yeşilin 1001 tonunu göreceksiniz. Yeşilliklerin içinde bulunan Karadağ’ın eteklerinde kayaya oyularak inşa edilmiş olan Sümela Manastırının mimari harikasını gördüğünüzde şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. 1250 mt yükseklikte bulunan Sümela Manastırını dinledikten sonra verilecek serbest zaman içerisinde doğa yürüyüşü yapabilir, dere kenarındaki restoranda dinlenerek çay kahve içebilir, yöresel lezzetleri tadabilirsiniz. Gezimizi tamamlayıp otelimize geçmek üzere yola çıkıyoruz. Konaklama ve akşam yemeğimiz otelimizde.

Konaklama: SÜMELA HOLİDAY OTEL, GRAND MELA OTEL, KURT OTEL, GRAND VAVES OTEL

2.

Gün
Rize 2 gün programını görmek için tıklayınız

2. Gün UZUNGÖL - KARESTER YAYLASI - AYDER YAYLASI

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Karadeniz'in simgesi haline gelen Uzungöl gezimiz için yola çıkıyoruz. Sürmene’de bulunan çay fabrikasına gelerek çayın dalından koparılıp bardaklarımıza gelene dek izlediği süreci gıda mühendisimizden alacağımız bilgiler ile yerinde görerek öğreniyor, çaylarımızı yudumluyoruz. Ardından dileyen misafirlerimizin hediyelik çay alışverişlerini yapabilmeleri için serbest zaman veriyoruz. Çay fabrikası gezimizin ardından ise yine Sürmene denince ilk akla gelen unsurlardan olan Sürmene bıçağı atölyesine gidiyoruz. Ustasından alacağımız bilgiler sonrası alışverişimizi tamamlayıp muhteşem manzaraya sahip Uzungöl gezimiz için yola devam ediyoruz. Burada ekstra olarak düzenlencek olan minibüslerle çıkılabilen Karester yaylası turuna katılacak misafirlerimizle Uzungöl yolunun yanından kıvrılıp 2000 rakımına kadar yükselip Karaster yaylasına çıkıyoruz, Yol boyunca seyir teraslarında durarak fotoğraf molası veriyoruz. Rengârenk çiçeklerin arasında yapacağımız yürüyüş sonrasında vereceğimiz çay molasında Uzungöl’ü tepeden seyrediyoruz, sonrasında Uzungöl’e dönüyoruz. (Karester yaylasına çıkmak istemeyen misafirlerimizle uzungöle devam edecekler). Burada vereceğimiz öğle yemeği arası ve gezilerimiz için serbest zamanda büyülü manzarası karşısında çaylarımızı yudumlayıp fotoğraflarımızı alıp yola çıkıyoruz. Ayder yaylasına ulaşıp keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Yayla ve vadi turumuzun ardından aracımızdaki yerimizi alıp otelimize geçiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

Konaklama: HANEDAN SUİT OTEL, DERE OTEL, PATULYA OTEL, ORİS GREEN OTEL, PORDANİS OTEL, ELA OTEL

3.

Gün
Rize 3 gün programını görmek için tıklayınız

3.Gün ZİLKALE - PALOVİT ŞELALESİ - ÇİNÇİVA - ÇAT VADİSİ - ÇAY BAHÇELERİ

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası otelimizin önünde hazır olan miniüslerimize binerek adına türküler yazılan, son yıllarda birçok dizi ve filme ev sahipliği yapan dünyadaki cennet Tarihi Taş Köprü, Çinçiva Köyü, Zilkale, Palovit Şelalesi, Çat Vadisi gezileri için doğu karadeniz bitki örtüsünün en zengin örneklerini görerek keyifli yolculuğumuza başlıyoruz. Yol boyunca etrafımızda dağların dik yamaçlarında dahi çay tarımının yapıldığını görüyoruz. Çay bahçeleri ve kivi bahçelerinin arasında ilerlerken Karadeniz’i tam manasıyla yaşadığınızı hissedeceksiniz. ‘’Bulutların Ülkesi’’ olarak adlandırılan Çamlıhemşin’den geçerek Çat vadisi içerisinde yer alan, bölgenin en eski ve en büyük kemerli taş köprüsü olan Çinçiva Köprüsünde mola veriyoruz. Fotoğraf ve köy kahvesindeki molamızın ardından artık dağları ve yaylaları tanıma vaktimiz geliyor. Kaçkar dağları Milli parkı sınırları içerisinde yer alan Zilkale İlk gezi noktamız oluyor. Zil kale ormanların içerisinde arkasına Kaçkar

dağlarının görkemli manzarasını alan ve gören herkesi büyülü bir dünyanın içindeymiş gibi hissettiren oldukça güzel bir manzaraya sahiptir. Deniz seviyesinden 750 mt Çat deresinden 100mt yükseklikte olan Zil kale gezimizi tamamladıktan sonra 30 mt yükseklikten dökülen Palovit şelalesini görmeye gidiyoruz. Kaçkarlar'da eriyen kar sularının beslediği bu coşkun şelalenin görülmesinin ardından aracımızdaki yerimizi alıp programımıza devam ediyoruz. Çayeli merkezde vereceğimiz yöresel öğle yemeği arası sonrası ekstra olarak düzenleyeceğimiz ve ulaşım için bizleri hazır bekleyen acentamıza özel minibüslerimize binerek mutlaka görülmesi gereken karadenizin en güzel en keyifli aktivitelerinden biri olan kenan amca ve fatma teyzenin büyük emekleri sonrası son halini alan estetik olarak muhteşem görsellere sahip Çayeli Haremtepe köyü (ÇEÇEVA) gizli çay bahçelerini görmeye gidiyoruz. muhteşem doğası ve görsel manzarası ile çay bahçelerini gezerek fotoğraf çekimi ve çay molası için serbest zaman veriyoruz. bu süre sonrası tekrar araçlarımızdaki yerimizi alarak Çayeli merkeze dönüyoruz. Sonrasında günümüzü tamamlıyoruz ve Konaklama için otelimize doğru yola çıkıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Konaklama: RAMADA OTEL, GRAND AYZEK OTEL, KUBALİÇ OTEL

4.

Gün
Ordu 4 gün programını görmek için tıklayınız

4. Gün ORDU - BOZTEPE - SAMSUN - ONUR ANITI - BANDIRMA VAPURU

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Ordu’ya ulaşıyor ve Ordu’nun sembolü olan ‘’Boztepe’ye çıkmalı şu Ordu’ya bakmalı’’ sözünün yeri olan Boztepe’ye teleferik ile çıkıyoruz. Boztepede Ordu şehir manzaralı restoranlarda çay kahve içebilir, bol oksijenli doğa yürüyüşü yapabilir, muhteşem manzarayı fotoğraflayabilir, sevdiklerinize hediyelik eşyalar alabilirsiniz. Boztepe turumuzu tamamlamanın ardından Samsun termede öğle yemeği arası sonrası Karadenizin başkenti Samsun’a ulaşıyoruz. Gazi Müzesi ve Bandırma Vapuru gezilerimizi gerçekleştiriyoruz, vereceğimiz serbest zaman ve alışveriş molasının ardından Samsun’dan ayrılarak Ankara’ya geri dönmek üzere yola çıkıyoruz.

Keyifli yolculuğumuz araç içi ikramlarımız ve gerekli molalarımız sonrası Ankara’ya ulaşıp sizlerle bir başka Tatilkalbi organizasyonda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.


DAHİL OLANLAR:
Otellerde 3 Gece Konaklama
İlk Gün Restoranda Kahvaltı
Tüm Sabah Kahvaltıları (4)
Tüm Akşam Yemekleri (3)
Turizm Paketli Lüks Araçlar İle Ulaşım
Profesyonel Rehber İle Çevre Gezileri
Ayder Yaylası Turu
Zilkale Palovit Şelalesi Çat Vadisi Turu
Milli Park Giriş Ücretleri
Tatilkalbi Acenta Refakati
Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası

HARİÇ OLANLAR:

Öğle Yemekleri
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Yemeklerde Alınan İçecekler
Ekstra Belirtilen Organizasyonlar
Kişisel Harcamalar
Çeçeva Köyü Çay Bahçeleri Turu 150,00 TL (İsteğe Bağlı Ekstra Tur)
Karester Yaylası Turu - 150,00 TL (İsteğe Bağlı Ekstra Tur)
7 Km. Lik Parkurda Rafting Etkinliği - 300,00 TL (İsteğe Bağlı Ekstra Tur)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Kalkış & Dönüş

Kızılay Avm Önü 22:30

Ankamall Avm Önü 22:40

Samsun Yolu Türk Telekom Önü 22:45

Kırıkkale Otogar 00:00

Çorum Otogar 03:00

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#39
LOKASYON:
Karadeniz (Ankara çıkışlı)
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Kızılay Avm Önü 22:30 Ankamall Avm Önü 22:40 Samsun Yolu Türk Telekom Önü 22:45 Kırıkkale Otogar 00:00 Çorum Otogar 03:00
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir.
2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz.
4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.
5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.
6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.
8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz.
9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.
10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

3.990TL

4 Gün

en düşük kişi başı

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Karadeniz Turu Ve Yaylalar 3 Gece ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.