Yılbaşı Özel Karadeniz & Batum Turu

KESİN ÇIKIŞLI
 • Yılbaşı Özel Karadeniz & Batum Turu: Yeni Yıla Batum'da Bizimle Girmeye Var mısınız?
 • Yılbaşı Özel Karadeniz & Batum Turu: Yeni Yıla Batum'da Bizimle Girmeye Var mısınız?
 • Yılbaşı Özel Karadeniz & Batum Turu: Yeni Yıla Batum'da Bizimle Girmeye Var mısınız?
 • Yılbaşı Özel Karadeniz & Batum Turu: Yeni Yıla Batum'da Bizimle Girmeye Var mısınız?
 • Yılbaşı Özel Karadeniz & Batum Turu: Yeni Yıla Batum'da Bizimle Girmeye Var mısınız?
 • Trabzon
 • Uzungöl
 • Ayder
 • Batum
 • Avrupa Meydanı
 • Ali Nino Anıtı
Yeni Yıla Batum'da Bizimle Girmeye Var mısınız?

2024 YILBAŞI ÖZEL KARADENİZ & BATUM TURU

Batum Meydanında Yılbaşı Eğlencesi

2 Gece 3 Gün Konaklama - Ulaşım Dahil

UZUNGÖL - TRABZON - RİZE - BATUM

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
1 gün programını görmek için tıklayınız

1. Gün: BULUŞMA VE HAREKET

Araç Kalkış Noktaları ve Saatleri :

21:00 Kızılay Gama İş Merkezi Önü

21:15 Ankamall AVM Karşısı ( Emniyet Üst Geçit Altı )

21:30 Samsun Yolu Türk Telekom Önü

2.

Gün
Trabzon 2 gün programını görmek için tıklayınız

2. Gün: UZUNGÖL-FIRTINA DERESİ-AYDER YAYLASI

Sabah alacağımız EKSTRA kahvaltıdan sonra gezilerimiz başlıyor. İlk durağımız Uzungöl' de rehberimizin anlatımları eşliğinde bu güzel manzarayı keşfediyoruz . Serbest zamanın ardından rehberimizin belirlediği yerde buluşma ve hareket . Daha sonrasında Fırtına deresine gidiyoruz . Burada dileyen misafirlerimiz Zipline veya Salıncaklarında fotoğraflarını çekilebilirler . Buradaki gezilerimizin ve etkinliklerimizin ardından Muhteşem manzarası ve doğasıyla Ayder Yaylasına çıkıyoruz . Burada dileyen misafirlerimiz fotoğraf çekilebilir , yürüyüş yapabilir veya doğanın tadını çıkarabilir. Burada geçirdiğimiz güzel vakitlerden sonra konaklama ve akşam yemeği için Çamlıhemşin bölgesinde olan otelimize gidiyoruz.

TUR DETAYI

Sabah Kahvaltısı : Serbest zamanda alınacak olup tur ücretine dahil değildir.

Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Konaklama : Ardeşen Şelale HotelKonaklama: Ardeşen Şelale Hotel

3.

Gün
Batum 3 gün programını görmek için tıklayınız

3. Gün: BATUM - YILBAŞI EĞLENCESİ

Sabah Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra Gürcistan'ın başkenti Batum’a geçmek için Sarp Sınır Kapısına hareket.Gerekli gümrük ve bagaj işlemlerinden sonra Batum’a giriş yapıyoruz. İlk olarak Roma döneminden kalan ve en son Osmanlılar döneminde kullanılan Gonio Kalesini (panoramik olarak) görüyoruz.Ardından Avrupa Meydanına geçiyoruz. Burada ; Ali-Nino Heykeli,Poseidon Heykeli, Altın Post Anıtı , Tiyatro Binasını, Piazza Meydanı göreceğimiz yerler arasındadır.Belirlenen saatte toplanma ve otelimize hareket.Odalarımıza yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimiz Batum Belediyesi tarafından meydanda düzenlenecek konserler,havai fişek gösterileri gibi etkinliklere katılabilir. YENİ YILA MERHABALAR .. HOŞGELDİN 2024

TUR DETAYI

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Akşam Yemeği : Serbest zamanda ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Konaklama : Legend Hotel vb.

NOT

• Karadeniz Batum Turu'nda Batum geçişlerinde yaşanabilecek şahsi problemlerden Tatilkalbi Turizm sorumlu olmaz.

• Batum geçişlerinde yeni çip'li kimler ile yoksa Passaport ile geçiş yapılmaktadır.Konaklama: Legend Hotel vb.

4.

Gün
4 gün programını görmek için tıklayınız

4. Gün: BATUM - YÖRESEL ALIŞVERİŞ - ANKARA'YA DÖNÜŞ

Sabah kahvaltı ardından Sınır kapısına hareket.Gerekli gümrük ve bagaj işlemleri sonrasında Ülkemize tekrar giriş yapıyoruz.Yemek molası için vereceğimiz serbest zaman sonrasında Rize’ye hareket. Yol güzergahında Yöreye özgü dokuma çeşidi olan Rize Bezi (feretiko) atölyesine uğrayıp hem bilgi alıp hem de alışveriş yapma imkanımız olacaktır.Yolculuğumuz esnasında Karadeniz’in olmazsa olmazı bir Çay fabrikasına da misafir olup çayın işlenişine de tanık oluyoruz. Trabzon istikametine ilerlerken yol güzergahımız da bulunan bıçak yapımı ile ünlü İlçe Sürmene’de Bıçak atölyesinde alacağımız bilgi ve alışveriş molası sonrası Ankara'ya dönüş yolculuğuna devam ediyoruz . Gece saatlerinde Ankara'dayız . Güzel bir Yılbaşı Batum Turunun ardından vedalaşıyoruz . Bir Başka Turumuzda görüşmek dileğiyle

TUR DETAYI

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Akşam Yemeği : Dönüş yolumuzda dinlenme tesislerinden alabilirsiniz.

DAHİL OLANLAR:
Lüks Otobüslerle Gidiş Dönüş Ulaşım
►Tüm Çevre Gezileri
►Batum Turu Ve Transferleri
►Otellerde 2 Gece Konaklama
►Otelde Alınacak 2 Sabah Kahvaltısı Ve 1 Akşam Yemeği
►Profesyonel Rehberlik Hizmeti
►Milli Park, Otoban Ve Otopark Ücretleri
►Seyahat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:
►İlk Gün Sabah Kahvaltısı
►2. ve 3. Gün Akşam Yemeği
►Yurt Dışı Çıkış Harcı (150 TL)
►Fırtına Deresi Zipline
►Özel Harcamalar
► Müze ve Ören Yeri Girişleri

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Yurtiçi ve Yurtdışı Bağlantılı Turumuzda Bilmeniz Gerekenler

► Kimliklerdeki deformasyona bağlı Gürcistan sınır geçişinde yaşanacak problemlerden Tatilkalbi Turizm sorumlu değildir. Gürcistan Bebekler, Çocuklar dâhil kimliklerde Fotoğraf talep etmektedir. ( Fotoğraf olması zorunludur.)

►Tur hareketine 15 gün kalaya kadar yapılan iptallerde ödenen ücretin tamamı müşteriye iade edilir. 15 günden az kalana kadar yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz. Ancak eğer kişi kapora verip ön bir kayıt gerçekleştirmiş ise, her ne sebeple olursa olsun geziden vazgeçilmesi halinde söz konusu kapora VAZGEÇME TAZMİNATI olarak kabul edilir ve geri verilmez.

►Çocuk indirimleri ve ücretleri iki yetişkin yanında geçerlidir. 6 yaşa kadar otellerde yatak garantisi verilmez. Müsaitlik durumuna göre yardımcı olunur.

►Gürcistan’a Giriş İçin Geçişler Sadece Yeni Kimlik Kartı İle Yapılacaktır. Eski Kimlik, Ehliyet ve diğer kimlik kartları ile geçişler yapılamaz. "Anne ve Baba ile birlikte seyahat etmeyecek olan" yada "Sadece Annesi ile seyahat edecek olan " yada "Sadece Babası ile seyahat edecek olan" 18 yaş altı misafirlerimizin Batum'a geçişleri için Noterden onaylı Muvafakatname almaları gerekmektedir. Yeni Kimlik Başvurusu yapmış fakat kimlikleri gelmemiş olan kişiler eski kimlikleri ve geçici kimlik belgesi ile Yurt dışına Çıkış yapamaz. Kimliklerdeki deformasyona bağlı Gürcistan sınır geçişinde yaşanacak problemlerden Tatilkalbi Turizm sorumlu değildir.

 

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#30
LOKASYON:
Karadeniz (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
2 Sabah Kahvaltısı, 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
21:00 Kızılay Gama İş Merkezi Önü
21:15 Ankamall AVM Karşısı ( Emniyet Üst Geçit Altı )
21:30 Samsun Yolu Türk Telekom Önü
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir.
2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz.
4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.
5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.
6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.
8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz.
9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.
10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

BİLGİ
İSTEYİNİZ

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Yılbaşı Özel Karadeniz & Batum... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.