KESİN ÇIKIŞ
 • Yılbaşı Özel Karadeniz & Batum Turu: Yeni Yıla Batum'da Bizimle Girmeye Var mısınız?
 • Yılbaşı Özel Karadeniz & Batum Turu: Yeni Yıla Batum'da Bizimle Girmeye Var mısınız?
 • Yılbaşı Özel Karadeniz & Batum Turu: Yeni Yıla Batum'da Bizimle Girmeye Var mısınız?
 • Yılbaşı Özel Karadeniz & Batum Turu: Yeni Yıla Batum'da Bizimle Girmeye Var mısınız?
 • Yılbaşı Özel Karadeniz & Batum Turu: Yeni Yıla Batum'da Bizimle Girmeye Var mısınız?
 • Trabzon
 • Uzungöl
 • Ayder
 • Batum
 • Avrupa Meydanı
 • Ali Nino Anıtı
Yeni Yıla Batum'da Bizimle Girmeye Var mısınız?

2023 YILBAŞI ÖZEL KARADENİZ & BATUM TURU

Batum Meydanında Yılbaşı Eğlencesi

2 Gece 3 Gün Konaklama - Ulaşım Dahil

ATATÜRK KÖŞKÜ - TRABZON AYASOFYA - UZUNGÖL - AYDER YAYLASI - BATUM

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
1 gün programını görmek için tıklayınız

1. Gün 29 Aralık Perşembe

22:30 KIZILAY GAMA İŞ MERKEZİ ÖNÜ

22:45 ANKAMALL AVM KARŞISI EMNİYET ÜST GEÇİT ALTI ( SAMSUN YOLU İSTİKAMETİ)

23:00 KAYAŞ ÇALIŞKAN KARDEŞLER PETROL

2.

Gün
Trabzon 2 gün programını görmek için tıklayınız

2. Gün 30 Aralık Cuma

Gerekli molaların ardından Akçabat'ta alacağımız kahvaltı sonrası ( Ekstra ) programımızın ilk durağı Trabzon Atatürk Köşkü gezisi,

( Atatürk, 1924 yılında Trabzon'a ilk ziyaretini gerçekleştirdiğinde bu köşkte ağırlanmış ancak konaklamamıştır.İkinci kez Kasım 1930'da Trabzon'u tekrar onurlandırdığında köşkte ağırlanmış ve çok memnun kalmıştır. Haziran 1937'de kendisi için düzenlenen köşkte iki gece kalmış ve 11 Haziran gecesi bu köşkte bütün mal varlığını, canından çok sevdiği Türk ulusuna armağan etme kararı almış ve mal varlığının bir listesini hazırlayarak gereğinin yapılması için başbakana göndermiştir. Atatürk Trabzon'daki köşkten mal varlığını milletine adarken şöyle demiştir:

"Mal ve mülk bana ağırlık veriyor. Bunları milletime bağışlamakla ferahlık duyacağım. İnsanın serveti kendi manevi kişiliğinde olmalıdır. Ben büyük milletime daha çok şeyler vermek istiyorum." )

Atatürk Köşkü sonrası gezimize devam ediyor ve Trabzon Ayasofya'ya varıyoruz . Tarihi , Mimari ve Sanatsal açıdan bir çok şeyi içinde bulunduran Trabzon Ayasofya'da rehberimizin verdiği

serbest zaman sonrası belirlenen yerde toplanıp yolumuza gezimizde ki son durağımız olan Uzungöl'e gidiyoruz . Burada fotoğraf çekinebilir , Serbest zamanın tadına varabilirsin . Rehberimizin

Belirlediği saat ve yerde toplanıp ,Çamlıhemşin Fırtına Vadisindeki otelimize geçiyoruz ve konaklıyoruz.

Konaklama : Kaptan Hotel ÇamlıhemşinKonaklama: Kaptan Hotel Çamlıhemşin

3.

Gün
Batum 3 gün programını görmek için tıklayınız

3. Gün 31 Aralık Cumartesi

AYDER YAYLASI - BATUM - YILBAŞI GALASI

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Ayder yaylasına gidip Yaylanın güzelliklerini görüp fotoğraf molamızın ardından Batum'a doğru yola çıkıyoruz .

Batum turumuzda gezeceğimiz yerler ;

-Batum Bulvarı

-Avrupa Meydanı

-Aşk Heykeli(Ali ve Sevgi Nino Anıtı)

-Ters Ev (Panoramik Dışarıdan Foto Çekimi)

Buradaki gezilerimizden sonra Batum'da bulunan otelimize geçiyoruz ve katılmak isteyen misafirlerimizle birlikte YILBAŞI GALA GECESİNE KATILIYORUZ.( EKSTRA)

Dileyen misafirlerimiz ise Batum Belediyesi tarafından meydanda düzenlenecek konserler, havai fişek gösterileri gibi etkinliklere katılabilir. YENİ YILA MERHABA , HOŞGELDİN 2023 .

KONAKLAMA : Legend Business Hotel BatumiKonaklama: Legend Business Hotel Batumi

4.

Gün
4 gün programını görmek için tıklayınız

4. Gün 01 Ocak Pazar

BATUM - YÖRESEL ÜRÜNLER - ANKARA

Batum'da otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında Sınır kapısına hareket.Gerekli gümrük ve bagaj işlemleri sonrasında Ülkemize tekrar giriş yapıyoruz. Ankara'ya dönüş için yola çıkıyoruz ve yol üzerinde bulunan Sürmene Bıçakçısı , Rize Bezi Atölyeleri ,

 Çay Fabrikası , Yöresel Ürünler alışverişi yapmak isteyen misafirlerimiz için bu noktaları ziyaret ediyoruz . Alışverişlerimiz sonrasında Ankara'ya yolcuğumuz devam ediyor ve gece saatlerinde Ankara'da olmuş oluyoruz .

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürler bir sonraki Tatilkabi Turizm turunda görüşmek dileğiyle Mutlu yıllar diliyoruz.


Rezervasyon İçin Gerekli Bilgiler Aşağıdadır.

Ön Rezervasyon İçin Kişi Başı 1000 Tl Kapora Alınmaktadır Kalan Ücretleri 3 Gün Kalaya Kadar Kart İle Veya Nakit Olarak Ofisimizden Ödeyebilirsiniz. Kaporayı veya Toplam Tur Ödemesini İster Sitemizden İster Hesaba İster Kızılay Ofise Gelip Nakit Veya Kart İle Ödeyebilirsiniz.

DAHİL OLANLAR:
Turizm Paket Lüks Araçlar İle Ulaşım
Batum Transferi
2 Gece Otel Konaklaması ( 1 Gece Batum , 1 Gece Çamlıhemşin )
2 Sabah Kahvaltısı
1 Akşam Yemeği
Seyahat Sigortası
Rehberlik Hizmeti
Zorunlu Seyahat Sigortası
Acenta Refakat Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:
Yurtdışı Çıkış Harcı
Öğle Yemekleri
1. Gün Sabah Kahvaltısı
2. Gün Yılbaşı Özel Gala Gecesi (1300 TL.)

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Önemli Notlar;

*Misafirler, İptal ve değişiklik taleplerini hareket tarihinden 15 gün öncesinden acenteye bildirmekle ve acentenin onayını almakla yükümlüdür. Hizmet başlangıcından 15 gün önce iptal edilen tüm rezervasyonların iadesi iptal edildiği tarih itibariyle 5 iş günü içerisinde iade edilir.

*Çocuk indirimleri ve ücretleri iki yetişkin yanında geçerlidir. 6 yaşa kadar otellerde yatak garantisi verilmez. Müsaitlik durumuna göre yardımcı olunur.

*Batum girişlerinde Türkiye Cumhuriyeti yeni çipli kimlikler kullanılabilir . Eski kimlik ile geçiş sağlayamazsınız.

 

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#30
LOKASYON:
Karadeniz (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
2 Sabah Kahvaltısı, 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
22:30 KIZILAY GAMA İŞ MERKEZİ ÖNÜ 22:45 ANKAMALL AVM KARŞISI EMNİYET ÜST GEÇİT ALTI ( SAMSUN YOLU İSTİKAMETİ) 23:00 KAYAŞ ÇALIŞKAN KARDEŞLER PETROL
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''
1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir.
2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz.
4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.
5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.
6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.
7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.
8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz.
9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.
10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.
EKSTRALAR
1.300 TL
Yılbaşı Gala Gecesi ()

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

TARİH VE FİYATLAR

BİLGİ
İSTEYİNİZ

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Yılbaşı Özel Karadeniz & Batum... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.