İYİ SEÇİM!
 • Amasra Safranbolu Turu: Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Amasra Safranbolu Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Amasra Safranbolu Turu: Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Amasra Safranbolu Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Amasra Safranbolu Turu: Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Amasra Safranbolu Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Amasra Safranbolu Turu: Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Amasra Safranbolu Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Amasra Safranbolu Turu: Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Amasra Safranbolu Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Kuşkayası Anıtı
 • Kemere Köprüsü
 • Fatih Kilise Camii
 • Çekiciler Çarşısı
 • Kristal Teras/ Tokatlı Kanyonu
 • Safranbolu Evleri/ Yörük Köyü
Ankara Çıkışlı 1 Gece Konaklamalı Amasra Safranbolu Turumuza Hoşgeldiniz...

ANKARA ÇIKIŞLI AMASRA SAFRANBOLU TURU

1 GECE 2 GÜN

YARIM PANSİYON KONAKLAMA

AMASRA'DA TEKNE TURU DAHİL 

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Amasra 1. gün programını görmek için tıklayınız

1. Gün: ANKARA - AMASRA

Sabah saat 07.30 Necatibey Caddesi Demirtepe Köprüsü altında buluşma ve hareket. Yolumuz üzerinde bulunan Kuşkayası Anıtı'nda mola veriyoruz. Kuşkayası Yol Anıtı: Roma İmparatorluğu zamanında Tiberius Claudius Cermanicus (M.S 41-54) zamanında yaptırılmıştır. Daha sonra Bakacak Tepesi'nden Amasra'nın muhteşem manzarasını izlemek için duruyoruz. Strabon’a göre Amazonlar tarafından kurulmuş olan, adını bir Pers prensesi Amastris’den alan Karadeniz’in eşsiz güzelliklerine sahip Fatih Sultan Mehmet’in Lâla’sına “Çeşm-i Cihan buramı ola ?” (Dünya’nın Gözü) diye sorduğu Amasra’ya ulaşıyoruz. Amasra’nın ünlü balık restoranlarında öğle yemeği molası veriyoruz. Yemekten sonra hava koşullarının uygun olması halinde Amasra'da bir saatlik tekne geziş yapacağız. Ardından İhtişamını halen koruyan surlarla çevrili kent sokaklarında gezerken; küçük bir adayı ana karaya bağlayan Kemere Köprüsü, Fatih Kilise Camii, Şapel, Sormagir Kapısı, Zindanlar, Ceneviz Kabartmaları ve Çekiciler Çarşısı başlıca göreceğimiz eserler olacak. Gezilerimizin ardından otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah Kahvaltısı : Karşılama sonrası araçta poğaça ve içecek ikramı yapılacaktır ve tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği : Ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup tur ücretine dahildir.

Konaklama : Zalifre Otel vb. Konaklama: Zalifre Otel vb.

2.

Gün
Safranbolu 2. gün programını görmek için tıklayınız

2. Gün: KRİSTAL TERAS – SAFRANBOLU – ANKARA

Kahvaltı sonrası UNESCO DÜNYA KÜLTÜR MİRAS listesinde yer alan Safranbolu’da yapacağımız geziye Tokatlı Kanyonu üzerinde inşa edilen Kristal Teras ile başlıyoruz. Cam üzerinde Tokatlı Kanyonu’na bakıp biraz heyecan yaşayacağız. Ardından Safranbolu’ya içme suyu getirmek için inşa edilen İncekaya Su Kemerini de fotoğraflıyoruz. Artık Safranbolu sokaklarında yürüyerek gezme zamanı geldi. Bu gezimizde; Safranbolu Evleri, Kaymakamlar Müze Evi, Arastalar, Cinci Hoca Hanı, Köprülü Mehmet Paşa Cami ve Güneş saatini göreceğiz. Ardından Yörük Köyü’ne hareket. Yörük Köyü'nde; Sipahioğlu Konağı, yunak ve sokakların gezilmesinden sonra dönüş yolculuğu. Akşam saat 22.30 sularında Ankara'ya varış. Bir sonraki Tatilkalbi Organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı : Tur ücretine dahil olup otelimizde alınacaktır.

Öğle Yemeği : Ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

DAHİL OLANLAR:
Lüks Araçlar ile Ulaşım
1 Gece Otel Konaklaması
1 Sabah Kahvaltısı
1 Akşam yemeği
Amasra'da Tekne Turu
Seyahat sigortası
Rehberlik hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:
lk gün kahvaltı
Tüm öğle yemekleri
İkinci gün akşam yemeği
Yemeklerde alınacak alkollü ve alkolsüz içecekler
Müze Örenyeri Giriş Ücretleri

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

Rezervasyon Sahibi, sözleşmeyi hiçbir haklı nedeni yokken, turun başlamasına 15 gün kala veya daha önce iptal ederse, sözleşme bedelinin tamamı, 14-8 gün kala iptal ederse % 50'si Rezervasyon Sahibine ödeme şekline göre iade edilir. Turun başlamasına 7 gün kala yapılan iptallerde herhangi bir iade yapılmaz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#138
LOKASYON:
Amasra (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
1 Sabah Kahvaltısı, 1 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Necatibey Demirtepe Köprüsü Altı (07:30)
Milli Kütüphane (07:35)
Armada Önü (07:40)
Bilkent Köprüsü Altı (07:45)
Ümitköy Köprüsü Altı (07:50)
Koru Migros Karşısı (07:55)
Yaşamkent BP Önü (08:00)
Optimum AVM önü (08:05)
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' 1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir. 2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. 7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir. 8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir. 10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

BİLGİ
İSTEYİNİZ

2 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Amasra Safranbolu Turu ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.