Alaçatı Ot Festivali 2 Gece İzmir Efes Şirince Turu

İYİ SEÇİM!
 • Alaçatı Ot Festivali 2 Gece İzmir Efes Şirince Turu: Ankara Çıkışlı Alaçatı Ot Festivali 2 Gece İzmir Efes Şirince Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Alaçatı Ot Festivali 2 Gece İzmir Efes Şirince Turu: Ankara Çıkışlı Alaçatı Ot Festivali 2 Gece İzmir Efes Şirince Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Alaçatı Ot Festivali 2 Gece İzmir Efes Şirince Turu: Ankara Çıkışlı Alaçatı Ot Festivali 2 Gece İzmir Efes Şirince Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Alaçatı Ot Festivali 2 Gece İzmir Efes Şirince Turu: Ankara Çıkışlı Alaçatı Ot Festivali 2 Gece İzmir Efes Şirince Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Alaçatı Ot Festivali 2 Gece İzmir Efes Şirince Turu: Ankara Çıkışlı Alaçatı Ot Festivali 2 Gece İzmir Efes Şirince Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Çeşme • Alaçatı • İzmir
 • Meryem Ana Evi
 • Şirince Köyü • Efes Antik Kenti • Selçuk
 • Alaçatı Ot Festivali
 • Saat Kulesi • Eski Foça
 • Tarihi Asansör Binası
Ankara Çıkışlı Alaçatı Ot Festivali 2 Gece İzmir Efes Şirince Turumuza Hoşgeldiniz...

ALAÇATI OT FESTİVALİ - İZMİR - EFES - PAMUKKALE TURU

2 GECE 3 GÜN

Çeşme • Alaçatı • İzmir • Şirince Köyü • Efes Antik Kenti • Selçuk • Meryem Ana Evi

Pamukkale • Travertenler • Hierapolis Antik Kenti

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Ankara 1 gün programını görmek için tıklayınız

Hareket Noktaları;

Sıhhiye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi Önü: 22:30 
Milli Kütüphane Önü: 22:35 
Armada Önü: 22:40 
Ümitköy Köprüsü Altı: 22:50 
Koru Sitesi Giriş Anse Avm Önü: 22:55 
Yaşamkent Bp Benzinlik Önü: 23:00 
1.GÜN | BULUŞMA VE HAREKET:
Akşam saat 22:30’da Ankara Çıkışlı Alaçatı Ot Festivali İzmir Efes Pamukkale Turumuz için siz değerli misafirlerimizle, Sıhhiye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi önünde buluşuyor ve turumuz için yolculuğumuza başlıyoruz.

2.

Gün
Şirince 2 gün programını görmek için tıklayınız

2.GÜN | ŞİRİNCE KÖYÜ - EFES ANTİK KENTİ - SELÇUK - MERYEM ANA EVİ - OTEL:

Gerekli molalarımızın ardından sabah saatlerinde Şirince'ye varıyoruz. Araç içerisinde alacağımız kahvaltılık ikramlarımız sonrasında Eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince Köyü gezimize devam ediyoruz. Verilen serbest zaman içerisinde alışveriş yapma ve yöresel lezzetlerin tadına bakma imkanı bulabilirsiniz. Serbest zaman sonrasında Efes Antik Kentine hareket. Rehberimizin eşliğinde Efes Antik Kentinde, Arcadiane Caddesi, Tiyatro, Kuretler Caddesi, Memmius Anıtı, Herakles Kapısı, Traian Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Scholastika Hamamları, Gymnasion, Ticaret Agorası, Odeon, Parlamento Binası, Mozaikli Kaldırım göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından Selçuk üzerinden Meryem Ana Evine geçiyoruz. Sonrasında Kuşadası Güzelçamlı'daki otelimize hareket. Odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

TUR DETAYI:

Sabah Kahvaltısı: Araç içersinde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Serbest zamanda ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Akşam Yemeği: Otelimizde alıncak olup, tur ücretine dahildir.

Konaklama: Faustina Hotel Konaklama: 4* Mitte Port Hotel

3.

Gün
Çeşme 3 gün programını görmek için tıklayınız

3.GÜN | ÇEŞME - ALAÇATI - OT FESTİVALİ - İZMİR:

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Çeşme'ye hareket. Keyifli yolculuğumuz ve rehberimizin anlatımları eşliğinde Çeşme'ye varış. Çeşme Kalesi ve Çeşme Marinayı görüp serbest zaman. Verilen serbest zaman içerisinde sahil kenarında çay kahvenizi yudumlayabilir, sakızlı dondurmanın tadına bakabilirsiniz. Ardından 13. Geleneksel Ot Festivali için Alaçatı'ya hareket. Bölge doğasının zenginliği, otlarının çeşitliliğini tanıtmak ve bu otlarla pişirilen geleneksel yemeklerin kaybolmaması için düzenlenen festivalde, Alaçatı’ya özgü otların toplanarak, birbirinden leziz yemekler yapılmaktadır. Festivalde her sene farklı pişirilecek bir otun ana teması bulunmaktadır. Festivalde, Alaçatı’nın Arnavut kaldırım taşı ile kaplı, Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokaklarlarda, çoşkun kalabalığın içerisinde yerlerimizi alıp, üreticilerin otlu stantlarını gezeceğiz. Akşam saatlerinde rehberimizin belirleyeceği saatte buluştuktan sonra Kuşadası'ndaki otelimize geçiyoruz. (Bölgedeki oluşan yoğunluktan dolayı otele giriş saatimiz gecikebilmektedir.) Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

TUR DETAYI:

Sabah Kahvaltısı: Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Festival alanında ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Akşam Yemeği: Otelimizde alıncak olup, tur ücretine dahildir.

Konaklama: Faustina Hotel Konaklama: 4* Mitte Port Hotel

4.

Gün
Pamukkale 4 gün programını görmek için tıklayınız

4.GÜN | KUŞADASI – PAMUKKALE – ANKARA:

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Pamukkale'ye hareket. Pamukkale'de eşsiz bembeyaz dokusuyla sizleri kendine hayran bırakacak Travertenlerde yürüyüş yapabilir, fotoğraf çekebilirsiniz. Tarihin canlı bir örneği olan Hierapolis Antik Kenti gezisine başlıyoruz. Burada; Hierapolis Arkeoloji Müzesi, Roma Zafer Kapısı, Gymnasium, Antik Havuz (Dileyen Misafirlerimiz Yüzebilirler) görülecek yerler arasında. Yol güzergâhımızda öğle yemeği molası sonrasında Ankara'ya hareket. Gerekli molalar sonrasında gece saatlerinde Ankara’ya varış ve gezimizin sonu. Keyifli Bir  Alaçatı Ot Festivali Turu Ardından Bir Başka Tatilkalbi Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşma.

TUR DETAYI

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Akşam Yemeği : Mola tesislerinde ekstra olarak alabilirsiniz.

DAHİL OLANLAR:
Turizm Aracı İle Ulaşım
Araç İçi Su İkramı
1.Gün Araçta Kahvaltılık İkram ( Sandviç , İçecek )
2 Gece 4* Faustina Hotel'de Konaklama
Otel'de Sabah Kahvaltısı (2) – Akşam Yemeği (2)
Seyahat Sigorta Paketi
Profesyonel Rehberlik Hizmeti

HARİÇ OLANLAR:
Tüm Şahsi Harcamalar
Öğle Yemekleri
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Yemeklerde Alınan İçecekler

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir.

2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz.

4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.

5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.

6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.

8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz.

9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.

10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#134
LOKASYON:
İzmir (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
3 Sabah Kahvaltısı, 2 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Sıhhiye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi Önü: 22:30
Milli Kütüphane Önü: 22:35
Armada Önü: 22:40
Ümitköy Köprüsü Altı: 22:50
Koru Sitesi Giriş Anse Avm Önü: 22:55
Yaşamkent Bp Benzinlik Önü: 23:00
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' 1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir. 2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. 7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir. 8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir. 10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

5.690TL

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Alaçatı Ot Festivali 2 Gece İzmir... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.