Alaçatı Ot Festivali 2 Gece İzmir Efes Şirince...

İYİ SEÇİM!
 • Alaçatı Ot Festivali 2 Gece İzmir Efes Şirince Turu: Ankara Çıkışlı Alaçatı Ot Festivali 2 Gece İzmir Efes Şirince Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Alaçatı Ot Festivali 2 Gece İzmir Efes Şirince Turu: Ankara Çıkışlı Alaçatı Ot Festivali 2 Gece İzmir Efes Şirince Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Alaçatı Ot Festivali 2 Gece İzmir Efes Şirince Turu: Ankara Çıkışlı Alaçatı Ot Festivali 2 Gece İzmir Efes Şirince Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Alaçatı Ot Festivali 2 Gece İzmir Efes Şirince Turu: Ankara Çıkışlı Alaçatı Ot Festivali 2 Gece İzmir Efes Şirince Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Alaçatı Ot Festivali 2 Gece İzmir Efes Şirince Turu: Ankara Çıkışlı Alaçatı Ot Festivali 2 Gece İzmir Efes Şirince Turumuza Hoşgeldiniz...
 • Çeşme • Alaçatı • İzmir
 • Meryem Ana Evi
 • Şirince Köyü • Efes Antik Kenti • Selçuk
 • Alaçatı Ot Festivali
 • Saat Kulesi • Eski Foça
 • Tarihi Asansör Binası
Ankara Çıkışlı Alaçatı Ot Festivali 2 Gece İzmir Efes Şirince Turumuza Hoşgeldiniz...

ALAÇATI OT FESTİVALİ - İZMİR - EFES - ŞİRİNCE TURU

2 Gece Otel Konaklamalı 3 Gün

28 NİSAN - 01 MAYIS 2023

 4* MİTTE PORT HOTEL' de Konaklama

Çeşme • Alaçatı • İzmir • Şirince Köyü • Efes Antik Kenti • Selçuk • Meryem Ana Evi

Tarihi Asansör Binası • Saat Kulesi • Eski Foça 

TUR PROGRAMI

Yazdır  

1.

Gün
Ankara 1 gün programını görmek için tıklayınız

Hareket Noktaları;

Sıhhiye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi Önü: 22:30 
Milli Kütüphane Önü: 22:35 
Armada Önü: 22:40 
Ümitköy Köprüsü Altı: 22:50 
Koru Sitesi Giriş Anse Avm Önü: 22:55 
Yaşamkent Bp Benzinlik Önü: 23:00 
1.GÜN | BULUŞMA VE HAREKET:
Akşam saat 22:30’da Ankara Çıkışlı Alaçatı Ot Festivali İzmir Efes Şirince Turu için Sıhhiye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi önünde buluşma ve hareket.

2.

Gün
Çeşme 2 gün programını görmek için tıklayınız

2.GÜN | ÇEŞME - ALAÇATI - OT FESTİVALİ - İZMİR:

Gerekli molaların ardından sabah saatlerinde Çeşme'ye varış. Araç içerisinde alacağımız kahvaltılık ikramın ardından panoramik olarak Çeşme Kalesi ve Çeşme Marinayı görüp ardından 12. Geleneksel Ot Festivali için Alaçatı'ya hareket. Bölge doğasının zenginliği, otlarının çeşitliliğini tanıtmak ve bu otlarla pişirilen geleneksel yemeklerin kaybolmaması için düzenlenen festivalde, Alaçatı’ya özgü otların toplanarak, birbirinden leziz yemekler yapılmaktadır. Festivalde her sene farklı pişirilecek bir otun ana teması bulunmaktadır. Festivalde, Alaçatı’nın Arnavut kaldırım taşı ile kaplı, Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokaklarlarda, çoşkun kalabalığın içerisinde yerlerimizi alıp, üreticilerin otlu stantlarını, kortej yürüyüşünü izleyeceğiz. Akşam saatlerinde rehberimizin belirleyeceği saatte buluştuktan sonra İzmir'deki otelimize geçiyoruz. Odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

TUR DETAYI:

Sabah Kahvaltısı: Araç içersinde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Festival alanında ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Akşam Yemeği: Otelimizde alıncak olup, tur ücretine dahildir.

Konaklama: 4* Mitte Port HotelKonaklama: 4* Mitte Port Hotel

3.

Gün
Şirince 3 gün programını görmek için tıklayınız

3.GÜN | ŞİRİNCE KÖYÜ - EFES ANTİK KENTİ - SELÇUK - MERYEM ANA EVİ - OTEL:

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Şirince Köyüne hareket. Eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince Köyü gezimize devam ediyoruz. Verilen serbest zaman içerisinde alışveriş yapma ve yöresel lezzetlerin tadına bakma imkanı bulabilirsiniz. Serbest zaman sonrasında Efes Antik Kentine hareket. Rehberimizin eşliğinde Efes Antik Kentinde, Arcadiane Caddesi, Tiyatro, Kuretler Caddesi, Memmius Anıtı, Herakles Kapısı, Traian Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Scholastika Hamamları, Gymnasion, Ticaret Agorası, Odeon, Parlamento Binası, Mozaikli Kaldırım göreceğimiz yerler arasındadır. Ardından Selçuk üzerinden Meryem Ana Evine geçiyoruz. Sonrasında İzmir'deki otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

TUR DETAYI:

Sabah Kahvaltısı: Araç içersinde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Festival alanında ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Akşam Yemeği: Otelimizde alıncak olup, tur ücretine dahildir.

Konaklama: 4* Mitte Port HotelKonaklama: 4* Mitte Port Hotel

4.

Gün
İzmir 4 gün programını görmek için tıklayınız

4.GÜN | TARİHİ ASANSÖR BİNASI - SAAT KULESİ - ESKİ FOÇA - ANKARA :

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında İzmir'in Tarihi Asansör Binasına hareket ediyoruz. Buradan İzmir'i eşsiz bir manzara ile izleyip, fotoğraflama imkanı bulacaksınız. Serbest zaman içerisinde çay-kahve molası ile manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Verilen serbest zaman sonrasında 1901 yılında, Sultan II. Abdülhamit’in tahta çıkışının 25. yılı anısına yapılıp hediye edilen Saat Kulesi önünde anı fotoğrafı çektiriyoruz. Ardından İzmir'in güzellikleri arasında yerine alan Eski Foça'ya hareket. Arnavut kaldırımlı sokakları, muhteşem denizi ile hayran kalacağımız bu şirin beldede serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanma ve Ankara'ya hareket. Gerekli molalarımız ile birlikte gece saatlerinde Ankara'ya varış.

Keyifli Bir Ankara Çıkışlı Alaçatı Ot Festivali Turu Ardından  Bir Başka Tatilkalbi Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşma.

TUR DETAYI

Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği : Serbest zamanda ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

Akşam Yemeği : Mola tesislerinde ekstra olarak alabilirsiniz. 

DAHİL OLANLAR:
Turizm Aracı İle Ulaşım
Araç İçi Su İkramı
1.Gün Araçta Kahvaltılık İkram ( Sandviç , İçecek )
2 Gece 4* Mitte Port Hotel'de Konaklama
Otel'de Sabah Kahvaltısı (2) – Akşam Yemeği (2)
Seyahat Sigorta Paketi
Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:
Tüm Şahsi Harcamalar
Öğle Yemekleri
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Yemeklerde Alınan İçecekler

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınEK BİLGİLER

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir.

2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.

3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz.

4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir.

5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.

6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir.

7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir.

8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz.

9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir.

10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#134
LOKASYON:
İzmir (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
3 Sabah Kahvaltısı, 2 Akşam Yemeği
ULAŞIM
Otobüs   
BULUŞMA:
Sıhhiye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi Önü: 22:30 Milli Kütüphane Önü: 22:35 Armada Önü: 22:40 Ümitköy Köprüsü Altı: 22:50 Koru Sitesi Giriş Anse Avm Önü: 22:55 Yaşamkent Bp Benzinlik Önü: 23:00
İPTAL POLİTİKASI:
GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ '' 1-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 19 kişiye minibüs ile, 19-35 kişide midibus, 35-55 kişide 55 kişilik lüks otobüslerimiz, ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (minibüs için min.15 kişi, midibüs için min. 20 kişi, otobüs için min. 36 kişi katılım gereklidir.); konaklamalı turlarda ve günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Belirtilen kişi sayıları , ulaştırma bakanlığının yeni genelge yayınlaması durumunda güncellenecektir. 2-) Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar ve programlarda belirtilen geziler belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 3-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen veya herhangi bir etkinlik nedeniyle yolların kapalı olması durumunda gezi ya da turlar yapılamaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 4-) Program içerisinde verilecek serbest zaman, mola ve öğle yemeği süreleri rehberlerimiz tarafından belirlenir. 5-) Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir. 6-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. 7-) Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Acentamız sorumlu değildir. 8-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz. 9-) Tur iptallerinde ücret iadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Nakit veya havale olarak yapılan ödemeler misafirlere nakit veya havale olarak iade edilir. Kredi kartı olarak yapılan ödemeler misafirlerin işlem yapılan kredi kartına iade edilir. 10-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

BİLGİ
İSTEYİNİZ

4 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Alaçatı Ot Festivali 2 Gece İzmir... ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.