• Anadolu Hotels
Anadolu HotelsAnadolu HotelsAnadolu HotelsAnadolu HotelsAnadolu HotelsAnadolu HotelsAnadolu HotelsAnadolu HotelsAnadolu HotelsAnadolu HotelsAnadolu HotelsAnadolu HotelsAnadolu HotelsAnadolu HotelsAnadolu HotelsAnadolu HotelsAnadolu HotelsAnadolu HotelsAnadolu HotelsAnadolu HotelsAnadolu HotelsAnadolu HotelsAnadolu HotelsAnadolu HotelsAnadolu Hotels

Anadolu Hotels

Bodrum'un gözde beldelerinden olan Gümbet'te 8.000 metrekare'lik alan üzerinde kurulmuş olan Anadolu Hotel Bodrum denize 50 metre mesafede bulunmaktadır. Bodrum Havalimanı'na 35 km, Bodrum Merkez'e 2 km, Gümbet Merkez'e 500 metre mesafededir.
SEÇENEKLER
  GENEL BİLGİLER

  Tesisimiz toplam da 155 adet 18 - 24 m² odaya sahiptir. Begonvillerle süslü, iki katlı beyaz evlerden oluşan otelimizde dart, sauna gibi aktiviteleri aynı zamanda küçük misafirleri için de mini kulüp, çocuk havuzu ve parkını bulabilirsiniz.

   Tesiste verilen Her Şey Dahil konaklamalar, akşam yemeği ile başlar ve aşağıdaki tüm ikramları içerir, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı sonrası son bulur.

  Gümbet Mah, Dayılar Sk. No:5, 48400 Bodrum/Muğla

   Anadolu Hotel Bodrum Gümbet bölgesinde bulunmaktadır. Otelimizin denize uzaklığı 50 metredir.

  Otelimizin kendine özel plajı, kum ve çakıldan oluşmaktadır. Açık yüzme havuzunda eğlenerek serinleme imkanı bulabileceksiniz

  Otelimiz herşey dahil konseptiyle misafirlerimize hizmet vermektedir. Tesisimizde bulunan ala carte restaurant, açık restaurant, kapalı restaurantta yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

  Mevkii: Gümbet

  Denize: 50 mt.

  Milas Havaalanına: 35 km.

  Bodrum Merkezine: 2 km.

  Gümbet Merkezine: 500 mt.

  Muğla Merkezine: 110 km.

  YORUMLAR

  İlk yorumu siz yapın


  SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

  Anadolu Hotels ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.