• Bitez Garden Hotel
Bitez Garden Hotel	Bitez Garden Hotel	Bitez Garden Hotel	Bitez Garden Hotel	Bitez Garden Hotel	Bitez Garden Hotel	Bitez Garden Hotel	Bitez Garden Hotel	Bitez Garden Hotel	Bitez Garden Hotel	Bitez Garden Hotel	Bitez Garden Hotel	Bitez Garden Hotel	Bitez Garden Hotel

Bitez Garden Hotel

Bitez Garden Life Hotel & Suites mandalina ve portakal bahçeleri içersinde 15.000 m2 alana kurulmuş olup, sessiz, sakin ve huzur dolu bir tatil geçirmek için ideal bir tesistir. Zevkle dekore edilmiş odalarımız sizlere aradığınız tüm rahatlığı sağlayacaktır. Selvi ağaçlarının gölgesindeki havuzlar, barlar ve havuz başı restoranı gün boyu hizmetinizdedir. Sakin bir ortamda dinlenmek istiyorsanız sizi de bekliyoruz.
SEÇENEKLER
  • Her Şey Dahil
    Fiyatlar için tarih seçiniz
GENEL BİLGİLER

Bitez Garden Life Hotel & Suites mandalina ve portakal bahçeleri içersinde 15.000 m2 alana kurulmuş olup, sessiz, sakin ve huzur dolu bir tatil geçirmek için ideal bir tesistir. Zevkle dekore edilmiş odalarımız sizlere aradığınız tüm rahatlığı sağlayacaktır. Selvi ağaçlarının gölgesindeki havuzlar, barlar ve havuz başı restoranı gün boyu hizmetinizdedir. Tesi̇si̇mi̇z 209 Adet Standart Odasiyla Hi̇zmet Vermektedi̇r. Odalarin İçeri̇si̇nde; Banyo-duş, Saç Kurutma Maki̇nesi̇, İnternet, Kli̇ma, Uydu Yayinli Lcd Tv, Telefon, Mi̇ni̇bar, Ücretli̇ Kasa Ve Balkonlu Olup Zemi̇n Hali Kaplidir.

Restaurant & Bar

Misafirlerimize leziz aperatifleriyle veya damak zevkine düşkün konuklarımıza uluslararası mutfaklardan unutulmaz lezzetler sunan mönüleriyle hizmet vermektedir. Herşey Dahil konseptinde birbirinden lezzetli ürünler sunulmaktadır.
Bitez Mah. Bergamut Cad. No:52 Bitez/Muğla

Çamaşır Hizmetleri (Ücretli Olabilir)

Dart

Hamam

Sauna

Güneşlenme Keyfi

Masa Tenisi

Masaj ve Kese (Ücretli Olabilir)

Ofis Hizmetleri, Telefon, Fax, Fotokopi (Ücretli Olabilir)

Denize 150 m mesafe, özel plaj

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın


SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Bitez Garden Hotel ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.