• Hedef Beyt Hotel Resort & Spa
Hedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & SpaHedef Beyt Hotel Resort & Spa
”Sakin, Huzurlu, Kaliteli Tatil” sloganıyla yola çıkan Hedef Beyt Hotel, 16 yıllık birikimli tecrübeli ekibi ve personeliyle, tüm aile bireylerine hitap eden hizmet ve aktiviteler, gece ve gündüz animasyon gösterileri, çeşitli mutfaklardan lezzetli yemekleriyle Ege Denizi’nin ince kumlu plajı Pamucak Sahili’nde deniz ve güneşin tadını çıkarma fırsatını sunuyor. Hedef Beyt Hotel, yeşille mavinin eşsiz bir uyumuna tanıklık edeceğiniz, özlediğiniz tatili doyasıya yaşayacağınız bir mekan olarak kapılarını sizler için açıyor.
SEÇENEKLER
 • Standart Oda
  Tam Pansiyon
  Fiyatlar için tarih seçiniz
GENEL BİLGİLER

Genel Bilgiler

Klasik tarzda lüks olarak dekore edilen otelde, sınırsız hizmet ve maksimum misafir memnuniyetini hedefleyen anlayışla; stres, yorgunluk ve sağlıksız yaşam şartlarından dolayı artık bir ihtiyaç haline gelen SPA hizmetleriyle birleştirerek ailenizle ve dostlarınız ile unutulmaz bir tatil imkanı sunmaktadır.

Otelde toplamda 150 oda ve 450 yatak kapasitesine sahiptir. Bütün odalar lüks olarak düzenlenmiş ve dekore edilmiştir. Tüm odalar soğuk/sıcak merkezi klimalar ile donatılmış, güvenliğiniz için enerji koruma sistemleri kurulmuş ve tüm gereksinimlerinize hazır hale getirilmiştir. Araçları ile gelen misafirler için yaklaşık 130 araçlık açık otopark alanımız mevcuttur. Misafirlerin konforu ve rahatlığı için odalarını çeşitlendirilerek misafirlerine farklı seçenekler sunulmaktadır.

İzmir’in Selçuk ilçesinde bulunan otel cennet gibi doğası ve tarihi zenginlikleri ile bilinen Selçuk’da misafirlerine tatil imkanı sunmaktadır.

Yiyecek & İçecek Servisi

Hotel Beyt misafirlerine konaklamalarında farklı pansiyon seçenekleri sunmaktadır.

Herşey Dahil Pansiyon esası üzerinden Kahvaltı, Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği açık büfe şeklinde olup çay, su, konsantre meyve suları, nescafe ve gazlı içecekler ücretsizdir. Gün içerisinde belirlenen saatte snack bar ve bayanlar açık havuzunda aperatif ikramı vardır. Gece 23:00 de Gece Çorbası ikramı vardır.

Tam Pansiyon esası üzerinden Kahvaltı, Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği açık büfe şeklinde olup çay, su, konsantre meyve suları, nescafe ve gazlı içecekler ücretsizdir.

Yemek Saatleri

08:00 – 10:00 Kahvaltı (Kapalı Restoran)

12:30 – 14:00 Öğle Yemeği (Kapalı Restoran)

19:00 – 21:00 Akşam Yemeği (Kapalı Restoran)

16:30 – 17:00 Cafe Break (Tam Pansiyon Döneminde) (Lobi Bar)

15:30 – 17:00 Snack Servisi (Herşey Dahil Dönemde) (Açık Teras ve Bayanlar Havuzu)

Havuz & Plaj

Otel İzmir’in en güzel sahili olan Pamucak Sahiline 200 metre mesafededir. Dört yıldızlı otelin bulunduğu Pamucak Sahili Türkiye’nin en uzun sahillerinden birisi olup, ince deniz kumlarından oluşan doğal, temiz bir kumsala sahiptir. Pamucak Sahili halk plajı olup ülkemizdeki önemli sahiller arasında ön sıralarda yer almaktadır. Plajda şezlong, şemsiye ve içecek hizmetleri verilmektedir. Denize bay, bayan karışık girilmektedir. 12 km.lik kumla kaplı kıyının sadece 5 km.si turistik tesislere ayrılmış, kalan bölümü doğal haliyle bırakılmıştır.

Bayanlar Açık Havuz

Bayanlar açık havuzu 12 x 24 metre ölçülerinde olup, deniz suyu ile doludur. Havuz derinliği 120 cm-140 cm arasında değişmektedir. Havuzda doğal sahil kumu bulunan geniş bir alan, özel yapılmış ve içinde su kaydırağı, çocuk havuzu , mescid, sıcak ve soğuk içeceklerin bulunduğu(alkolsüz) havuz bar, çocuk dinlenme ve uyutma odası, aynı alanda rahat güneş gören çim alanlar, tropikal masaj bölümleri, gece matine yapılacak alanlar ve daha birçok imkanların sunulduğu geniş, huzurlu sakin ortam …

Bayanlar Kapalı Havuz

Isıtmalı kapalı havuz 6 x 18 metre ölçülerinde olup, tamamen özel dekore edilmiş geniş, ferah, rahat bir kullanıma sahip olup tüm ihtiyaçlar düşünülerek yapılmıştır. Kapalı Havuzlar kendi bünyesinde iç içe olan SPA Merkezi ile bir bütündür. Aynı mekanda bayanlar için olan hamam, sauna, buhar odaları, cilt bakım merkezleri bulunmaktadır.

Baylar Açık Havuz

Baylar açık havuz 12 x 24 metre ölçülerinde olup; geniş bir mekana yayılmış ve özel olarak düzenleme yapılmıştır. Havuz derinliği 120 cm – 140 cm arasında değişmektedir. Havuz kapasitesi otel kapasitesine göre oldukça rahat ortam sağlamaktadır. Havuz kenarında özel geniş çim alanlar, şezlong alanları, sıcak ve soğuk içeceklerin (alkolsüz) sunulduğu havuz bar, 2 adet su kaydırağı ile misafirlerimize rahat huzurlu bir tatil sunacak mekanlar…

Baylar Kapalı Havuz

Baylar Isıtmalı Kapalı havuz 6 x 18 metre ölçülerinde olup; ferah bir mekana sahiptir. Derinliği 120-140 cm. dir. Deniz suyu ile dolu olan kapalı havuzumuz belirli dönemlerde ısıtılmaktadır. Kapalı Havuzlar kendi bünyesinde iç içe olan SPA Merkezi ile bir bütündür. Aynı mekanda baylar için hamam, sauna, buhar odası ve masaj odası bulunmaktadır.

Çocuk Havuzları

Baylar açık havuzu yanında yer alan çocuk havuzu mini club ile yan yana yer almaktadır. Çocukların hem oyun oynayabilecekleri hem de havuza girebilecekleri bu mekan çocuklara özel tasarlandı. Siz rahat rahat tatilinizi yaparken çocuklarınız da bu mekanda doyasıya bir tatil geçirecekler. Havuz derinliği 40 cm dir. Bayanlar açık havuzunun yanında da 1 adet çocuk havuzu bulunmaktadır. Bu havuzda da çocuklar doyasıya eğlenecek ve unutamayacakları bir tatil geçirecekler. Bu havuzumuzun derinliği ise 40 cm dir.

* Bayanlar kompleksine 6 yaş üstü erkek çocuklar, yetişkin havuzlarına ise 0-3 yaş çocuklar kabul edilmemektedir.

*Baylar havuzuna 6 yaş üstü kız çocuklarının kullanması ve bayan misafirlerin havuz çevresinde bulunması yasaktır.

* Bayanlara özel havuzlarda içeriye kameralı telefon ile girilmesi yasak olup havuz içerisinde bone takılması zorunludur.

 *Tüm misafirlerimiz için havuzlar ve sahilde kullanılmak üzere günde 1 sefer havuz havlusu havlu kartı ile birlikte verilmektedir. Oda için verilen banyo havlularının havuzlarda kullanılması kesinlikle yasaktır.

*Çocuk havuzlarında anneler çocuklarının yanında olmak zorundadır.

Çocuk & Aileler

Otel, kadınların çok daha rahat ve konforlu bir şekilde havuza girebilmelerini olanaklı hale getirebilmek için bayan yüzme havuzu otel dahilinde bulunmakta olup erkekler için de kapalı açık havuz seçeneğini de sunar. Bunun yanı sıra kadın ve erkekler için ayrı ayrı SPA seçenekleri de otelin hizmetleri arasında yer almaktadır.

Pek çok gündüz aktivitesi ile birlikte otelin ziyaretçilere bir tatilden çok daha fazlasını sunduğunu söyleyebiliriz. Mutlu anların birlikte yaşandığına inanan otel yetkilileri, ziyaretçilerin kendilerini huzurlu hissedebilmesi adına ellerinden gelen çabayı göstermektedir. En popüler İslami oteller kapsamında bulunan otel; dart, plaj voleybolu, tenis turnuvası, su topu, tavla turnuvası, havuz oyunları, halı saha aktivitelerine sahiptir.

Spa & Wellness

SPA Uygulamaları (Ekstra Ücretlidir)

Kese

Aromaterapi

Köpük

Vücut Peeling

Masajlar

Maske Çeşitleri

Cilt Bakımı

Yosun Kürleri

Ücretsiz Hizmetler

Açık Havuz

Kapalı Havuz

Çocuk Havuzu

Animasyon 10:00-12:30 / 14:30-18:00/ 21:30

Plaj Voleybolu

Su Topu

Dart

Halı Saha

Havuz oyunları

Tavla Turnuvası

Tenis Turnuvası

Aktiviteler, kampanya, mevsimsel ve hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir

Ücretli Hizmetler

Günlük Tur Hizmetleri

Türk Kahvesi

Taze Sıkılmış Meyve Suyu Çeşitleri

Oda Servisi

Bone

SPA Merkezi Kullanımı (Kese, Köpük, Masaj vs.)

Market

Oyun Salonu

Doktor Hizmeti

Telefon

Havuz Kiralama

Çamaşırhane

Havaalanı ve Özel Transferler
Turkiye, İzmir, Selçuk Efes Antik Kent Yani Pamucak Sahili, 35920 Selcuk/İzmir

Selçuk Merkez'e 8 km,

Pamucak Sahili'ne 200 metre,

İzmir Adnan Menderes Havalanı’na 70 km uzaklıktadır.

 • Muhafazakar Oteller

 • Plaj Havlusu
 • Açık Havuz (Yıl Boyu)
 • Plaj Voleybolu
 • Tenis
 • Su Topu
 • Kahvaltı Salonu
 • Özel Plaj
 • Çocuk Havuzu
 • Kapalı Havuz
 • Su Kaydırağı
 • Animasyon
 • Spa /Sağlık Merkezi (Ücretli)
 • Şezlong Ve/Veya Şemsiye
 • Dart
YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın


SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Hedef Beyt Hotel Resort & Spa ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.