• Grand Akça Otel
Grand Akça OtelGrand Akça OtelGrand Akça OtelGrand Akça OtelGrand Akça OtelGrand Akça OtelGrand Akça OtelGrand Akça OtelGrand Akça OtelGrand Akça OtelGrand Akça OtelGrand Akça OtelGrand Akça OtelGrand Akça OtelGrand Akça OtelGrand Akça OtelGrand Akça OtelGrand Akça OtelGrand Akça OtelGrand Akça OtelGrand Akça OtelGrand Akça Otel
2013 Yılında tamamlanan Grand Akça Otel, yeni bir tesis olması nedeni ile yenilikçi ve mükemmeliyetçi hizmet anlayışını gerek fiziksel donanımı ile gerekse hizmet kalitesi ile misafirlerine sonuna kadar hissettirmektedir. Antalya’nın Gazipaşa ilçesinde bulunan tesis Alanya Gazipaşa Havalimanına yalnızca 5 km uzaklıktadır. İstanbul, Ankara ve Avrupa’dan direk, diğer Anadolu illerinden ise aktarmalı uçuşların gerçekleştiği Alanya Gazipaşa Hava Limanı’ndan tesise ulaşım yalnızca 10 dakika sürmektedir
SEÇENEKLER
 • Ekonomik Oda
  Alkolsüz Her şey Dahil
  Fiyatlar için tarih seçiniz
 • Doğa Manzaralı Oda
  Sadece Oda
  Fiyatlar için tarih seçiniz
GENEL BİLGİLER

6.500 metrekare alan üzerine kurulu tesisde farklı oda seçeneklerinden oluşan toplam 100 oda bulunmaktadır.Tesisin denize uzaklığı yalnızca 25 metre mesafededir. Mavi bayraklı ve carettacaretta kaplumbağalarının doğal yumurtlama alanı olan sahilinde özel plajı ve barı bulunmaktadır. Tesisin yeme içme aktiviteleri sahilde de her şey dâhil konsepti ile devam etmektedir. Tamamen kumdan oluşan ve Akdeniz bölgesinin en iyi plajlarından birisi olan Selinus Plajı, tesised tatil yapacak misafirlere denizin keyfini doya doya çıkarabilme imkanı sağlayacaktır.

Alkol hizmeti sunulmayan tesisde bay ve bayanlara özel olmak kaydı ile iki ayrı havuz bulunmaktadır. 231 metrekare büyüklüğünde ve su kaydıraklarının bulunduğu bayanlar havuzu dışarıdan görülmeyecek şekilde dizayn edilmiştir. Yine 198 metrekare büyüklüğünde su kaydıraklarının bulunduğu erkekler havuzu mevcuttur.

Yiyecek & İçecek Servisi

Her şey dahil konsepti ile hizmet veren Grand Akca Otel’de yiyecek içecek konsepti şöyledir:

SABAH KAHVALTISI : 08:00 – 10:00 Ana Restoran (zengin açık büfe sabah kahvaltısı sunulmaktadır)

GEÇ KAHVALTI : 10:00 – 10:30 Ana Restoran (sabah kahvaltısına oranla daha az üründen oluşan açık büfe kahvaltı sunulmaktadır)

ÖĞLE YEMEĞİ : 12:30 – 14:00 Ana Restoran (zengin açık büfe öğlen yemeği sunulmaktadır)

GÖZLEME SAATİ : 11:00 – 12:00 ve 14:00 – 17:00 Bay ve Bayanlar Havuzu (Gözleme çeşitlerinden oluşan yiyecekler sunulmaktadır)

BEŞ ÇAYI : 17:00 – 18:00 Bay ve Bayanlar Havuzu (kuru pasta ve mevsim meyvelerinden oluşan ikramlar sunulmaktadır)

AKŞAM YEMEĞİ : 19:00 – 21:00 Ana Restoran (zengin açık büfe akşam yemeği sunulmaktadır)

BAYANLAR HAVUZ BAR : 10:00 – 19:00 Bayanlar Havuzu (kola, fanta, soda,su, konsantre meyve suları ve sıcak içecekler sunulmaktadır)

ERKEKLER HAVUZ BAR : 10:00 – 23:45 Erkekler Havuzu (kola, fanta, soda, su, konsantre meyve suları ve sıcak içecekler sunulmaktadır)

SAHİL BAR : 10:00 – 18:00 Sahil (konsantre meyve suları, su ve sıcak içecekler sunulmaktadır)

Havuz & Plaj

Tesisde baylara, bayanlara ve karma olmak üzere toplam 3 adet havuz bulunmaktadır. Her havuzda çocuklar için ayrılmış çocuk havuzu ve kaydırak mevcuttur.

Bayanlar Havuzu

21 x 11 metre ebatlarında, toplam 231 m2 büyüklüğünde bir havuzdur. Dışarıdan görünmeyecek şekilde dizayn edilmiştir. 1.100 metrekare bir alan üzerine kurulmuştur, 15 metre uzunluğunda bir adet büyük kaydırak mevcuttur.

Erkekler Havuzu

Otelin hemen önünde bulunan 18 metre uzunluğunda, 11 metre genişliğinde, toplam 198 m2 büyüklüğünde bir havuzdur. Erkeklere özeldir. Havuzda 14 metre uzunluğunda bir kaydırak mevcuttur.

Karma Aqua Havuz

Otelin hemen önünde bulunan 18 metre uzunluğunda, 11 metre genişliğinde, toplam 198 m2 büyüklüğünde bir havuzdur. Erkeklere özeldir. Havuzda 14 metre uzunluğunda bir kaydırak mevcuttur.

Tesisde 3 km uzunluğunda eşsiz Selinus Plajı’na yalnızca 25 metre mesafededir. Kum ve zaman zaman küçük çakıllardan oluşan Selinus Plajı mavi bayraklıdır.
Tesis yönetimi hava şartlarına göre yiyecek ve içecek konseptinde zorunlu olarak değişikliğe gidebilir. (yağmur veya fırtına durumlarında)

Tesis girişleri saat 15:00, çıkışları ise saat 11:00'dir. Herşey dahil konsepti giriş günü akşam yemeği ile başlar çıkış günü öğlen yemeği ile sona erer.

Tesis girişinde bütün misafirlerin kimlik beyanı zorunludur, kimlik beyan edemeyen misafirler Türkiye Cumhuriyeti yasaları gereğince tesise alınmaz.


Turkiye, Antalya, Alanya Pazarcı, Uğur Mumcu Sok. No:359, 07900 Gazipaşa/Antalya

Gazipaşa'da bulunmaktadır.

Denize 25 metre uzaklıktadır.

Alanya Gazipaşa Havaalanı'na 6 km. mesafededir.

İslami Otel – Denize Yakın Konum – WI-FI - Aile Oteli

 • Muhafazakar Oteller

 • Ütü Hizmeti
 • Fitness Merkezi
 • Özel Plaj
 • Çocuk Havuzu
 • Açık Yüzme Havuzu
 • Su Kaydırağı
 • 24 Saat Resepsiyon
 • Otopark
 • Aile Odaları
 • Animasyon
 • Çamaşırhane
 • Sauna
 • Hamam
 • Su Sporları
 • Ücretsiz Alkolsüz Içecek
YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın


SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Grand Akça Otel ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.