• Villa Yukka
Villa YukkaVilla YukkaVilla YukkaVilla YukkaVilla YukkaVilla YukkaVilla YukkaVilla YukkaVilla YukkaVilla YukkaVilla YukkaVilla YukkaVilla YukkaVilla YukkaVilla YukkaVilla YukkaVilla YukkaVilla Yukka
4 kişilik korunaklı villa
GENEL BİLGİLER

Villa Yucca, Patara

Villa Yucca Kalkan Patara mevkiinde çiftlerimiz için uygun tasarlanmış iki yatak odalı villamız, Patara merkeze yürüme mesafesinde yer almaktadır. Villamızın havuz terası dışarıdan izole edilmiş olup, gözlerden uzak olmak isteyen tatilcilerimiz ve muhafazakar ailelerimiz için ideal bir seçenektir. Denize sadece 3 Km mesafede konumlanmıştır.

NOT 1 : Villamız %95 korunaklıdır

NOT 2 : Minimum konaklama süresi 6 gecedir.6 gece altındaki konaklamalarda kısa süreli konaklama ücreti fiyata dahil edilmektedir.

Mutfak

Ferah ve sik dizayn edilmiş Amerikan Mutfak , Buzdolabı , Bulaşık Makinesi , Çamaşır Makinesi , Fırın, Ocak , Mikrodalga Fırın , Elektrikli Su Isıtıcısı, Tost Makinesi , Tava Tencere vb. Mutfak Ekipmanları

Salon

Doğa Manzarasına Hakim Ferah bir Salon, Oturma Grubu, TV, Kablosuz Internet, Klima

Yatak Odaları

Yatak Odası 1: Çift Kişilik Yatak, Klima, Elbise Dolabı, Komodin, Makyaj Masası, Jakuzi ve Banyo bulunmaktadır.

Yatak Odası 2: Çift Kişilik Yatak, Klima, Elbise Dolabı, Komodin, Makyaj Masası ve Banyo bulunmaktadır.

Havuz Bahçe

Özel Havuz, Özel Bahçe, Güneşlenme Alanı, 4 Adet Şezlong, Şemsiye, Açık Duş, Oturma Alanı

Havuz Boyutları

En: 4 m - Boy: 8 m Derinlik : 140 cm.

Hasar Depozitosu

Villa ya girişte 1000 TL nakit hasar depozitosu alınmaktadır. Villada hasar, zayi, kırık vb. gibi durumlar oluşmaması durumunda bu bedel çıkış gününde iade edilmektedir.

Villamızı kiralayan misafirimiz www.tatilkalbi.com web sitesinde bulunan kiralama şartları ve koşullarını kabul etmiş sayılır.

Giriş ve Çıkış Saatleri hk.

Tüm Villalarımıza giriş saati öğleden sonra 16.00 olup, çıkış saati ise sabah 10.00’dur. Villalarımızın temizliklerinin yanı sıra, gerekli kontrollerinin de yapılıp, eksiklerinin tamamlanması sebebi ile bu saatlere uymak gerekliliği, villa misafirlerimizden önemle rica olunur.

Konum

Bölgemizin coğrafi konumu nedeniyle oldukça dik dağ yamaçlarına konumlanmış yerleşim birimlerinden oluşmaktadır. Bu nedenle villalara ulaşım sırasında yokuş yollar ve stabilize (toprak) yollar bulunmaktadır. Ayrıca merkez dışında kalan villalarımız genelde köy içlerinde bulunduğundan doğal yaşam sürprizleri (sinek, böcek, arı vb.) ile karşılaşmanız mümkün olmaktadır

Villakalbi sizin için en iyi villayı bulsun...
İptal Politikası

VİLLAKALBİ İPTAL ŞARTLARI

İptal durumlarında VİLLAKALBİ, seyahatle ilgili olarak aldığı önlemlerin ve masrafların karşılanması için seyahat anlaşmasında belirtilen hizmetlerin toplam bedelleri üzerinden  müşteriden belirli yüzdelerini alacaktır. Bu miktarlar aşağıdaki şekilde tespit edilmiştir.

İptal koşulları;

a-Villa kiralama işlemi için tarafımızdan tahsil edilen %20 yada %35’lik depozitonun iadesi kesinlikle yoktur.

b-Villa kiralama işlemi villaya giriş tarihinden 30 gün öncesine kadar olursa villa kiralama bedelinin %35‘i ödenmek  zorundadır.

c-Villa kiralama işlemi villaya giriş tarihi ile 29 gün öncesinde olursa %100 lük villa kiralama bedeli tahsil edilecektir.

d-VİLLAKALBİ tarafından kiralama işleminin herhangi bir nedenle iptal edilmesi durumunda. Tarafımızdan size bu bildirme işlemi en kısa surede yapılacaktır. Aynı anda  Portföyümüzde aynı dönem için müsait aynı özelliklerde başka bir villa var ise misafirimize önerilecektir. Mücbir sebep (deprem, sel, afet vb.)  olan durumlarda  alınan ödemenin tamamı misafire iade edilecektir.

e-VİLLAKALBİ üzerinden gerçekleştirmiş olduğunuz kiralama işlemi  sonrasında belirtilen villaya gelmemeniz erken çıkış yapmanız durumunda hiçbir şekilde iade işlemi yapılmaz.

f-Portföyümüzde bulanan bazı Villa/Yazlık için  ayrıca özel bir iptal politikası var ise villaya ait bilgiler bölümünde kesinlikle belirtilmiştir.

g-Tarafınızdan talep edilecek iade işlemlerinde mail veya iadeli taahhütlü yazılı olarak yapılan bildirimler esas alınacaktır, ve tarafımıza ulaştığı andan itibaren geçerli sayılacaktır.

h-Kiracının depozito ödemesi sonrasında kalan ödemeyi zamanında yapmaması durumunda, VİLLAKALBİ belirtilen villayı başka şahıslara kiralama işlemini saklı tutar.

k-Ödemenin alınması sonrasında VİLLAKALBİ 1 (bir) gün içerisinde sözleşmeyi tek  taraflı olarak feshi etme  hakkına  sahiptir. Bu durumlarda iade müşteri hesabına veya kredi kartına 1(bir) gün  içerinde yapılacaktır. Herhangi bir nedenle, villa/apart rezervasyonunun VİLLAKALBİ  tarafından tek taraflı iptal edilmesi durumunda, bu durum en kısa zamanda müşteriye bildirilecektir. Eğer portföyümüzde aynı tarihlerde müsait, eşdeğer bir villa/apart varsa müşteriye önerilecektir. Müşterinin onaylamaması ve "mücbir sebepler" maddesine girmeyen durumlarda, alınan para müşteriye iade edilecektir. VİLLAKALBİ tarafından iptal edilen rezervasyonlardan doğacak zararlardan VİLLAKALBİ kesinlikle sorumlu değildir, sorumlu tutulamaz. Müşterinin önceden almış olduğu uçak bileti, otobüs bileti, kiralamış olduğu araba, tekne, transfer hizmeti vs. ayrıca otel ve pansiyon konaklama ücretleri vs. ödemiş olduğu her türlü detaydan, özel şirket veya devletten almış olduğu izinlerin yanması vs. tüm detaylardan VİLLAKALBİ  kesinlikle sorumlu değildir, sorumlu tutulamaz. Villayı/Apartı kiralayan müşteri bunu göz önüne almayı kabul eder.

İstisnai Durumlar

Tamamen kontrolümüz dışında gerçekleşen savaş, savas tehdidi, toplumsal kargaşa, terörist eylemler, doğal afetler, sağlık riskleri,salgın hastalıklar(Covid-19 vb) veya rezervasyon sahibinin 1. derece yakın ailesinde vefat gibi durumlarda gerekli belgeler firmamıza sunulduğu takdirde rezervasyon için ödenmiş olan ön ödeme farklı bir rezervasyonda kullanılmak üzere açığa alınır ve yeni yapılacak olan rezervasyonun toplam tutarından düşülerek işlem yapılır.

**Yeni yapılacak rezervasyonun toplam tutarı seçilen tesise veya konaklanacak tarihlere göre değişiklik gösterebilir.

Cayma Hakkı;

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun 48 inci ve 84 üncü maddelerine dayanılarak hazırlanan Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15. maddesi’nin (g) bendi uyarınca, Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmelerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.

Hasar Depozitosu

Her villanın/yazlığın özelliğine göre farklı miktarda bir hasar depozitosu kiracıdan tahsil edilecektir. Bu depozito miktarı rezervasyon işlemi esnasında kiracıya gönderilen konfirme belgesinde yazılı olarak yer alacaktır. Hasar depozitosu kiracıdan, villaya/yazlığa giriş günü nakit olarak tahsil edilecek ve kiracı villadan/yazlıktan ayrılmadan önce yapılacak kontrolde, sağlam olarak teslim edilen villa/yazlık ile villanın/yazlığın demirbaşların da bir hasar, eksik vs. yok ise nakit olarak iade edilecektir. Kiracının sözleşmede belirtilenden erken bir saatte villadan/yazlıktan ayrılmak istemesi veya yoğunluk nedeni ile villa/yazlık çıkış kontrolünün yapılamaması durumunda, depozito kiracıdan alınacak bir hesap numarasına gönderilecektir. Villada/Yazlıkta oluşan hasar, alınan depozitoyu aşan miktarda ise kiracıdan bu hasarı ödemesi istenecek, aksi durumlarda yasal yollara başvurulacaktır.Patara(Gelemiş Köyü)

Antalya/Kaş/Patara(Gelemiş mahallesi)

Fiyata Dahil Olanlar

Giriş Temizliği,

Havuz ve Bahçe Bakımı,

İnternet,

Su Kullanımı,

Elektrik Kullanımı,

Tüpgaz

Fiyata Dahil Olmayanlar

Ekstra Yatak,

Ekstra Temizlik,

Mama Sandalyesi,

Ulaşım Hizmeti,

Yemek Hizmeti


Önemli Bilgiler
 • Check-in : 16:00 Sonrası
 • Check-out : 10:00 Sonrası

Check-in sırasında konukların fotoğraflı kimlik belgesi göstermesi gerekmektedir. Önceden tesise varış saatinizi bildirmeniz gerekiyor.


Kurallar
 İç Mekanlarda Sigara İçilmezİç Mekanlarda Sigara İçilmez
Bu Villada Evcil Hayvan Kabul EdilmiyorBu Villada Evcil Hayvan Kabul Edilmiyor
Parti DüzenlenemezParti Düzenlenemez
Çocuklara Uygun (2-12)Çocuklara Uygun (2-12)
Ek Misafir Kabul EdilmezEk Misafir Kabul Edilmez
Bebeklere Uygun (0-2)Bebeklere Uygun (0-2)


Villanın Özellikleri
 • Jakuzi
 • Barbekü
 • Doğa Manzaralı
 • Salıncak
 • Korunaklı Havuz
 • Saç Kurutma Makinası
 • Bulaşık Makinesi
 • Çamaşır Makinesi
 • Buzdolabı
 • Klima
 • Wifi / İnternet
 • Tost Makinesi
 • Mikrodalga
 • Kettle
 • Korunaklı Havuz
 • Ütü
 • Havuz-Bahçe Bakımı
 • TV

Mesafeler

Havalimanı - 120 km
Şehir Merkezi - 16 km
Plaj - 3 km
Otogar - 16 km
Market - 500 mt
Restaurant - 500 mt

 • Çevre Dostu
 • Çocuk Dostu

FİYAT VE TARİHLER
 • 03.05.2023 - 03.06.2023
  0 TL
YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Kişi

2 Oda

2 Banyo

1 Gece

16.00

10.00

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

Villa Yukka ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.