• Patara Tiny House 1
SEÇENEKLER
  GENEL BİLGİLER

  Villa Patara Tinyhouse 1, Kaş Patara mevkiinde konumlanmakta olan yeşilliklerle kaplı doğa manzarasına hakim kiralık villalarımız arasında yer almaktadır. Modern ve konforlu bir şekilde dekore edilen yazlık villamızda 1 adet yatak odası bulunmakta olup, 2 kişiye konaklama imkanı sağlamaktadır. Havuz terasında tüm yılın vermiş olduğu yorgunluğu giderebileceğiniz jakuzi bulunmaktadır. Özellikle balayı çiftlerimize hitap eden kiralık villamızın havuz ve havuz terası korunaklı hale getirilmiştir. Dışarıdan bir kimse tarafından görülmemektedir. Muhafazakar balayı çiftlerimiz gönül rahatlığı ile tercih edebilirler. Sessizlik ve sakinlik içerisinde huzurlu bir yazlık villada balayı tatili düşünen misafirlerimiz Villa Patara Tinyhouse 1' i tercih edebilirler.

  NOT 1: Villamız aynı konumda ve yan yana olmak üzere dört adet villadan bir tanesidir. Villamızın hemen yanında Villa Tinyhouse 2, Villa Tinyhouse 3, Villa Tinyhouse 4 bulunmaktadır.

  NOT 2: Villamıza giden yolun son 800 metresi stabilize yoldur (asfalt değildir).

  *Villamız doğa içerisinde yer aldığı için etrafında böcek, sinek, haşerat olabilir ve bu normal bir durumdur.

  *Coğrafi yapısı bakımında dağlık bir alana sahip olan bölgemizde Kalkan ve çevresindeki tüm villalarımız yamaç üzerine kuruludur. Bu nedenle villalarımıza giderken yokuş yukarı çıkılmaktadır.

  *Tam korunaklı villalarımızda her zaman %95 görünmeme garantisi vermekteyiz. Geride kalan %5'lik kısım ise uç ve köşe noktalarının görünmeme durumundan dolayı sizlerin sakınma payıdır.
  Patara(Gelemiş Köyü)
  YORUMLAR

  İlk yorumu siz yapın  Patara(Gelemiş Köyü)

  Oda

  Kişi

  Gece


  SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

  Patara Tiny House 1 ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.