Egenin İncileri Turu Zafer Bayramına Özel | Ankara

Egenin İncileri Turu Zafer Bayramına Özel

Egenin İncileri Turu Zafer Bayramına Özel  /  

Ankara Çıkışlı

Çeşme - Alaçatı - Sığacık - Seferihisar - Kuşadası - Foça - Urla - Şirince

Tur Programı

Egenin İncileri Turu

ANKARA ÇIKIŞLI EGENİN İNCİLERİ TURU
'' Çeşme - Alaçatı - Sığacık - Seferihisar - Kuşadası - Foça - Urla - Şirince ''
Efes Antik Kenti • Bademler Köyü • Urla • Alaçatı • Çeşme • Sığacık • Seferihisar
Konak Meydanı • Saat Kulesi • Şirince • Kuşadası • Eski Foça
* YÜZME MOLALI*

1.GÜN BULUŞMA ve HAREKET :
Akşam Saat 23:00’da Ankara Çıkışlı Egenin İncileri Turu için Sıhhiye Sezenler Sokak’taki Atatürk Lisesi önünde buluşma ve hareket.

2.GÜN ŞİRİNCE - EFES - MERYEM ANA EVİ -  KUŞADASI - KADINLAR PLAJI - İZMİR :
Gerekli molalarımız ile birlikte sabah saatlerinde eski Rum evleri ile meşhur, kendinizi düşsel bir ülkedeymiş gibi hayal edeceğiniz, evleri, sokakları ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye varış Kahvaltı ve alışveirş için vereceğimiz serbest zaman sonrasında Efes Antik Kentine hareket.Rehberimiz eşliğinde gezimiz sonrası Selçuk üzerinden Meryem Ana Evine geçiyoruz.Sonrasında Kuşadası'na hareket .Panoramik olarak yapacağımız Kuşadası turumuzda Kale , Güvercin Ada , Tarihi Kervansaray yapılarını görüp Dünyaca ünlü Kadınlar Plajında serbest zaman veriyoruz. ( Dileyen misafirlerimiz denize girebilir ) ardından İzmir'deki otelimize hareket.Odalarımıza yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Konaklama : 4* Armis Hotel v.b

3.GÜN BADEMLER KÖYÜ - ALAÇATI - ILICA PLAJI - ÇEŞME - İZMİR :
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Ardından ilk durağımız Ülkemizin en aydın ve en çağdaş yerleşimlerinden biri olan Bademler’de, Türkiye’nin ilk ve tek köy tiyatrosunun olmasının  yanı sıra, 20 yıllık bir oyuncak müzesi, 80 yıldır hizmet veren bir halk kütüphanesi, yerel üretimi teşvik eden bir üretici pazarı ve sosyal yaşamı destekleyen birçok dernek de yer almaktadır… Bembeyaz evleri ve sahip olduğu tüm bu kültürel birikimleriyle bu köy sizleri  derinden etkileyecek..Ardından ünü yaptığı festivalle ülke sınırlarımızı dahi aşmış Çeşmenin şirin beldesi Alaçatı’ya doğru hareket. Rum mimarisinin güzel örnekleri evlerinin, egenin karakteristik dar Arnavut kaldırımlı sokakları, hemen her köşe başında mavi-beyaz renklerin hakim olduğu küçük sevimli kafeleri, sıcak samimi insanlarıyla Alaçatıyı keşfediyor ve sonrasında Çeşme'ye geçiyoruz. Çeşmedeki ilk noktamız Çeşme kalesi olacaktır. Sonrasında masmavi denizi ile sizleri büyüleyecek çeşme plajlarında yüzme molası veriyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanma ve İzmir'e hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir. 
Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Konaklama : 4* Armis Hotel v.b

4.GÜN URLA - SIĞACIK - SEFERİHİSAR - İZMİR :
Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Urla'ya hareket .ilk olarak ünlü sair, oyun ve roman yazarı Necati Cumalı’nın Evini ziyaret ediyoruz. Urla'nın sanat ve keyif sokağı Zafer Caddesi’nde yürüyüş yapıp, Tanju Okan anısına yapılmış ve içinde heykeli barındıran Tanju Okan Parkında fotoğraf molası veriyoruz . Ardından 16. yüzyıldan kalma kale surları içinde kurulu, sahil kasabası Türkiye'nin ilk citta slow sakin şehir ünvanın alan Serefhisar Sığacık'a hareket.Diğer misafirlerimiz mavi bayraklı, altın sarısı kumları ve masmavi deniziyle ön plana çıkan Akkum plajı yüzme molası veriyoruz. rehberimizin belirleyeceği saatte toplanma. Yöresel mimarisine, geleneklerine, göreneklerine, zanaatlarına, esnafına sahip çıkan Seferihisar’ın panoramik olarak görülmesi ardından otelimize dönüyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


Sabah Kahvaltısı : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir. 
Akşam Yemeği : Otelimizde alınacak olup, tur ücretine dahildir.
Konaklama : 4* Armis Hotel v.b

5.GÜN SAAT KULESİ - ESKİ FOÇA - ANKARA :
Sabah kahvaltısı ardından İzmir'in simgesi olan II. Abdülhamid Han tarafından 1901 yılında inşa edilmiş Saat Kulesi önünde hatıra fotoğrafı çektiriyoruz. Ardından Eski Foça'ya hareket. Arnavut kaldırımlı sokakları , muhteşem denizi ile hayran kalacağımız bu şirin beldede serbest zaman veriyoruz. ( dileyen misafirlerimiz denizin tadını çıkartabilir ) . Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanma ve Ankara'ya hareket.Gerekli molalarımız ile birlikte gece saatlerinde Ankara'ya varış.

Keyifli Bir Ankara Çıkışlı Egenin İncileri Turu Ardından Bir Başka Tatilkalbi Tur Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşma.

Tura Dahil Olan Hizmetler

Fiyata Dahil Olanlar

 Lüks Araç İle Ulaşım
Araç İçi İkramlar
1.Gün Araçta Kahvaltılık İkram ( Sandviç , İçecek )
3 Gece Belirtilen Otellerde vb. Konaklama
Sabah Kahvaltısı (3), Akşam Yemeği (3)
Seyahat Sigorta Paketi
Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayanlar

Tüm Şahsi Harcamalar
Öğle Yemekleri
Yemeklerde Alınan İçecekler
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Ek Hizmetler

Kalkış & Dönüş

Sıhhiye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi Önü: 23:00 
 Milli Kütüphane Önü: 23:05 
 Armada Önü: 23:10 
 Bilkent Köprüsü Altı: 23:15 
 Ümitköy Köprüsü Altı: 23:20 
 Koru Sitesi Giriş Anse Avm Önü: 23:25 
 Yaşamkent Bp Benzinlik Önü: 23:30 

Ödeme

Yorumlar

Tarihleriniz esnek mi?
Takvimden en uygun fiyata sahip tarihleri bulun.
Dönem Fiyatlarını Göster