Ankara Çıkışlı Olympos Tatil Turu

Olympos Tatil Turu 3 Gece

Olympos Tatil Turu 3 Gece  /  

Ankara Çıkışlı

Denize Yakın ve Olympos Yaşam Alanı Merkezinde Konaklama İmkanı !!!

*Belirtilen etkinliklere katılım zorunlu değildir. Dileyen misafirlerimiz bireysel tatilini yapabilirler.
*Ekstra ücretli aktivite fiyatları dönemsel , bayram ve özel günlerde anlık olarak değişiklikler gösterebilmektedir rehberimiz sizlere bunu tur esnasında bildirmekle hükümlüdür
*Olympos Antik Kent girişi ücretlidir. Giriş esnasında grup olarak girildiğinden toplu bilet alınarak daha uygun ücret ödenir(4-5 tl civarı) , bireysel girişlerde 10 binişlik kart veya tek giriş kart almak zorunludur alınan kart bir cok kişi tarafından kullanılabilmektedir. Müze Kart olan misafirlerimiz müze kart ile geçiş yapabilirler.

Tur Programı

Ankara Çıkışlı Olympos Turu

ANKARA ÇIKIŞLI HER HAFTA OLYMPOS

3  GECE 4 GÜN OLYMPOS TATİL TURU

DENİZE EN YAKIN VE OLYMPOS YAŞAM ALANI MERKEZİNDE KONAKLAMA İMKANI

HAFTANIN 2 GÜNÜ KESİN KALKIŞLI OLYMPOS TURLARI

ANKARA ÇIKIŞLI OLYMPOS TATİLİ 3 Gece 4 Gün HER HAFTA

ÇARŞAMBA GÜNÜ 23:30 HAREKET - PAZAR GÜNÜ : 22:00 VARIŞ

CUMARTESİ GÜNÜ 23:30 HAREKET - ÇARŞAMBA GÜNÜ : 22:00 VARIŞ

 

1. Gün Ankara - Olympos

Buluşma ve Hareket

Ankara Çıkışlı Olympos Turu Hareket Noktaları

23:59 Kızılay Gama Önü

00:15 Armada Avm Önü

00:30 Ümitköy Köprüsü

Ankara - Olympos Arası Gece Yolculuğu Yapılmaktadır , yaklaşık 3 ihtiyaç Molası Verilmektedir.Mola Yerleri Sivrihisar , Afyon , Antalya'dır.

 

2. Gün OLYMPOS TURU - ANTİK KENTİ - OLYMPOS PLAJI - KEMER AURA veya İNFERNO GECE KULÜBÜ

Ankara Çıkışlı Olan Olympos Turu'muza Yaklaşık 8 Saatlik Yolculuğun Ardından Olympos'a Varıyor Denize En Yakın Pansiyonlardan Olan Türkmen Tree House 'a Ulaşarak Dileyen Misafirlerimiz İsteğe Bağlı Kahvaltsını Alabilir veya Oda Müsaitliğine Göre Odalarını Beklerken Tatiline Başlayabilirler. Müsaitlik Durumuna Göre Odalarımıza Yerleşiyor, Sonrasında Sizi Doğa ve Deniz İle Başbaşa Bırakıyoruz. Dileyen Misafirlerimizle Birlikte Saat: 15:00 da Pansiyon Önünde Buluşarak Tarih Kokan Olympos Antik Kenti'ni Gezmeye Gidiyoruz.Antik Kent Gezimizin Ardından Olympos Tepesine Çıkarak Görseline ve Fotoğraf Çekimine Doyamayacağınız Deniz Manzarasınınn Ardından Olympos Plajına Gidiyoruz ve Kendimizi Berrak Sulara Bırakıyoruz. Saatlerimiz 19:30u Gösterdiğinde Canlı Müzik Eşliğinde  Pansiyonumuzda Açık Büfe Olan Akşam Yemeğimizi Alıyoruz. Saat 22:30'da İsteğe Bağlı Olan Kemer Inferno Veya Aura Club’a Hareket İçin Resepsiyon Önünde Buluşuyoruz. Türkiye’nin Gece Hayatının Öncülerinden Inferno Veya Aura Club’da Müthiş Bir Gece Seni Bekliyor.

Olympos Antik Kenti gezimizde rehberimiz gerekli noktalarda fotoğraf molası verir ve gerekli anlatımları sağlar.

Olympos Plajı 'na geçişlerde zorunlu olarak antik kent içinden geçilmektedir.

İnferno veya Aura Club için  18 yaş altı misafirlerimiz katılamamaktadır.(Pandemi Dönemi Boyunca Alınacak Olan Kararlara Göre Gerçekleşecektir)

Olympos Turu'muzun akşam yemeği açık büfe olarak alınmaktadır. Akşam Yemeği Olympos'ta Tek Olarak Canlı Müzik Eşliğinde Alınmaktadır.İçecekler Ücretlidir.

 

3. Gün  OLYMPOS TURLARI - TEKNE TURU - SULUADA veya ADRASAN KOYLARI - YANARTAŞ - OLYMPOS BARLARI

Sabah Açık Büfe Kahvaltımızın Ardından Saat 10:00'da İsteğe Bağlı Olan Suluada veya Koylar Tekne turu İçin Adrasan Limanı'na Hareket ediyoruz. Saat 10:30-17:00 saatleri arasında Türkiye’nin En Berrak Koylarına veya Tükiyenin Maldivleri Olarak Bilinen SULUADA'ya veya Koylar Bölgesine Giderek Tekne turumuzu Gerçekleştiriyoruz. İşte Bu Koylarda Tadına Doyamayacağınız Yüzme Fırsatı. Akşama Kadar Teknemizle Gezilmedik Koy Bırakmıyoruz Ve Hepsinde Yüzme Molaları Seni Bekliyor. Öğle Yemeğimizi Taze Levrek Balığı Makarna ve Salata İkramı İle Tekne’de Alıyoruz. Gün İçerisinde Müzik ve Eğlencenin Bol Olduğu Bir Günün Ardından, Çay ve Meyve İkramı İle Tekne Turumuzu Sonlandırıyor ve Ardından Olympos'a Pansiyonumuza Gidiyoruz.Canlı Müzik Eşliğinde Açık Büfe Akşam Yemeğimizin Ardından İsteğe Bağlı Olan Yanartaş Gezimize Saat 21:00'da Pansiyon Önünde Buluşarak Gidiyoruz. Saatlerimiz Tekrardan 00:00'ı Gösterdiğinde Olympos’un Gece Hayatının Vazgeçilmezi Oympos Barlarına Gidiyoruz. Normalde Giriş Ücreti Olan Lykia Bara Grubumuza Özel Ücretsiz Olarak Gidiyor Ve Eğlenmeye Devam Ediyoruz.

Tekne Turu için gerekli anlatımlar ve ücret ödemeleri araç içerisinde görevli rehber tarafından yapılmaktadır, Adrasan'dan kalkacak olan tekne turu tüm gün sürmektedir tekne turuna katılmak istemeyen misafirlerimiz tüm gün serbest olarak olympos yaşam alanını veya olympos sahilinin tadını çıkarabilirler.

Lykia Bar giriş ücreti acenta tarafından karşılanmaktadır. Misafirlerimiz yürüme mesafesinde olan otelimize diledikleri saatte geri dönebilirler.

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği Olympos Turları'mızda Açık büfe olarak alınmaktadır.

 

4. Gün OLYMPOS TURU - ADRASAN PLAJI - SU SPORLARI - GECE MEHTAP TEKNE TURU - OLYMPOS BARLARI

Olympos’a Kadar Gelmişiz Adrasan’a Gitmeyelim Mi ? Tabiki Gidelim.Saat 12:00'da Dileyen Misafirlerimizle Ücretsiz Olarak Sizlere Sunduğumuz  Adrasan Plajı'na Gidiyoruz. Adrasan'da Türkiyenin En Uygun Fiyatlarla Su Sporları da Yapabilirsiniz. Tamamen Kum Olan Plajı Şenzlog ve Şemsiye Kullanma İmkanımızda Adrasan Plajında Mevcut.Dileyen Misafirlerimiz Olympos Plajına Gidebilir veya Olympos'ta Serbest Zaman Geçirebilir.Akşam Saatlerinde Tekrardan Buluşarak Olympos'a Pansiyonumza Geliyoruz. Canlı Müzik Eşliğinde Olan Akşam Yemeğimizi'de Aldıktan Sonra İsteğe Bağlı Olan 21:00' Tekneyle Mehtap Turuna Gidiyoruz. (Gece Tekne Turu Yüzme Molalı) Saatlerimiz Tekrardan 00:00'ı Gösterdiğinde Olympos’un Gece Hayatının Vazgeçilmezi Oympos Barlarına Gidiyoruz. Normalde Giriş Ücreti Olan Lykia Bara Ücretsiz Olarak Gidiyor Ve Eğlenmeye Devam Ediyoruz.

Olympos Turu'muzun 3. gününde Adrasan Sahili'ndeyiz. Kumsal bir sahile sahip olan türkiyenin en önemli deniz beldelerindendir. Şenzlog ve şemsiye imkanınıda olan Adrasan Sahilinde , Türkiyenin en uygun fiyatlarıyla su sporları yapabilir meşhur çardaklarda ve gözlemecilerde zaman geçirerek buzlu Nar suyunuzu içebilirsiniz. Saat 11:00 ile 18:00 Arasında Adrasan Sahilinde Denizin Keyfini Doyasıya Çıkarabilirsiniz.

Son Geceye ve Grubumuza özel bu gece olymposun en meşhur eğlence yeri olan Lykia Bar'da 80'ler 90'lar partisi yapılmaktadır. giriş ücreti acenta tarafından karşılanır.

Olympos'ta Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği Açık büfedir.

 

5. Gün KAHVALTI - OLYMPOS TURU ANKARA'YA DÖNÜŞ

Sabah Alacağımız Kahvaltının Ardından Saat 11:00 Civarı Pansiyonumuzdan Ayrılarak Ankaraya Hareket Ediyoruz. Gerekli Molaların Ardından Saat 21:00 Civarı Ankaraya Varmış Oluyoruz Bir Sonraki Gezimizde Görüşmek Dileği İle Siz Değerli Misafirlerimizle Vedalaşıyoruz ,Bir Sonraki Tatilkalbi Turizm Organizasyon ve Turlarında Buluşmak Üzere.Olympos Turumuz'un dönüş yolculuğunda yaklaşık 3 veya 4 ihtiyaç molası verilmektedir.

Tura Dahil Olan Hizmetler

Fiyata Dahil Olanlar

3 Gece 4 Gün Olympos Yaşam Merkezinde Türkmen Ağaç Evleri 'nde Konaklama
Turizm Paket Özel Tur Araçları İle Ulaşım 
3 Gün Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
3 Gün Açık Büfe Akşam Yemeği
Olympos Antik Kent Gezisi
Lykia Bar ve Bull Bar Giriş Ücretleri
Tatilkali Turizm Refakat ve Rehberlik Hizmeti
Zorunlu Seyahat Sağlık Sigortası
Adrasan Sahili Transferleri

Fiyata Dahil Olmayanlar

Kişisel Harcamalar
Öğle Yemekleri 
Inferno & Aura Club Transfer ve Giriş Ücretleri: 100TL
Tekne Turu ( Gün boyu Tekne Turu Öğle Yemeği Balık Salata Makarna Çay ve Meyve İkramı İle Birlikte Yüzme Molalıdır) :250 TL ( Bayram Döneminde Değişiklik Olabilmektedir)
Yanartaş Gezisi Transfer ve Giriş Ücreti :100 TL
Gece Mehtap Tekne Gezisi(1 Koya Gidilir ve Denize Girilebilmektedir. ) 100 TL

Ek Hizmetler

Tekne Turu
Tekne Turu ( Gün boyu Tekne Turu Öğle Yemeği Balık Salata Makarna Çay ve Meyve İkramı İle Birlikte Yüzme Molalıdır)
Yanartaş Gezisi
Yanartaş Gezisi Transfer ve Giriş Ücreti
Mehtap Tekne Turu ( Gece )
Gece Mehtap Tekne Gezisi(1 Koya Gidilir ve Denize Girilebilmektedir. )
Inferno & Aura Club
Kemer Turu Inferno & Aura Club Transfer ve Giriş Ücretleri

Kalkış & Dönüş

23:59 Kızılay Gama Önü
00:15 Armada Avm Önü
00:30 Ümitköy Köprüsü

Ödeme

📌 Nakit Ödemelerde %5 indirim
📌Tüm Kredi Kartlarına Vade Farksız 3 Taksit.
📌 700 TL Kaparo Öde Kalanını araçta öde.

Yorumlar

Tarihleriniz esnek mi?
Takvimden en uygun fiyata sahip tarihleri bulun.
Dönem Fiyatlarını Göster
Türkmen Tree Houses
Dönem
2 Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi
Ekstra Kişi
1. Çocuk
2. Çocuk
30/09/2022-02/10/2022
1,990.00
2,600.00 TL
1,990.00 TL
(0-2) 0.00 TL
(3-6) 700.00 TL
(7-12) 1,390.00 TL
(0-2) 1,990.00 TL
(3-6) 1,990.00 TL
(7-12) 1,990.00 TL