Kaya Side Özellikleri ve Fiyatları tatilkalbi.com

Kaya Side

Maalesef tesisimiz bu tarihlerde müsait değildir.
Tesis Özellikleri

Doğanın tüm yeşil tonlarının eşsiz bir mavilikle birleştiği Kaya Side Hotel; orman, göl ve deniz manzarasını buluştuğu muhteşem bir atmosferde hizmet veriyor.

Denize sıfır mesafede yer alan tesisin kum-çakıl karışık plajı bulunuyor. Ayrıca açık ve kapalı havuzuyla da misafirlerine keyifli bir yaz tatili sunan tesiste, her yaştan misafire eğlence vadeden ve çocukar için de aqua tower şeklinde 3 adet kaydırak bulunuyor.

Konforlu odaları ile misafirlerini ağırlayan tesisin tüm odalarında modern bir dekorasyon hakim. Odalarda klima, kasa, minibar, düz ekran uydu TV ve özel bir balkon gibi olanaklar bulunuyor.     
Tesisin açık büfe lezzetler sunan ana restoranı dışında yerli ve uluslararası mutfaklardan lezzetler sunan a la carte restoranları mevcut. Ana restoranda minik misafirler için de özel bir alan bulunuyor. 

Yorgunluk atıp dinlenmek isteyen misafirler tesisin SPA alanında vakit geçirebilirler. Misafirler burada hamam, sauna ve masaj uygulamaları ile zihnen ve bedenen yenilenebilirler.

Akşamları gerçekleşen gece şovları ve canlı müzik programı ise misafirlerin tatiline renk katıyor. Tesiste çocuk misafirler için de eğlenceli aktiviteler sunan bir mini kulüp hizmet veriyor.

Kaya Side Hotel, Antalya Havalimanı'na 70 km mesafede konumlanıyor.

Fiyatlar/Uygunluk
Talep Gönder
Yorumlar
Özet Bilgiler

Doğanın tüm yeşil tonlarının eşsiz bir mavilikle birleştiği Kaya Side Hotel; orman, göl ve deniz manzarasını buluştuğu muhteşem bir atmosferde hizmet veriyor. Denize sıfır mesafede yer alan tesisin kum-çakıl karışık plajı bulunuyor. Ayrıca açık ve kapalı havuzuyla da misafirlerine keyifli bir yaz tatili sunan tesiste, her yaştan misafire eğlence vadeden ve çocukar için de aqua tower şeklinde 3 adet kaydırak bulunuyor. Konforlu odaları ile misafirlerini ağırlayan tesisin tüm odalarında modern bir dekorasyon hakim. Odalarda klima, kasa, minibar, düz ekran uydu TV ve özel bir balkon gibi olanaklar bulunuyor. Tesisin açık büfe lezzetler sunan ana restoranı dışında yerli ve uluslararası mutfaklardan lezzetler sunan a la carte restoranları mevcut. Ana restoranda minik misafirler için de özel bir alan bulunuyor.  Yorgunluk atıp dinlenmek isteyen misafirler tesisin SPA alanında vakit geçirebilirler. Misafirler burada hamam, sauna ve masaj uygulamaları ile zihnen ve bedenen yenilenebilirler. Akşamları gerçekleşen gece şovları ve canlı müzik programı ise misafirlerin tatiline renk katıyor. Tesiste çocuk misafirler için de eğlenceli aktiviteler sunan bir mini kulüp hizmet veriyor. Kaya Side Hotel, Antalya Havalimanı'na 70 km mesafede konumlanıyor.

Rezervasyon